Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 20. forduló

2018.04.21 - 19:00

Budapest, Goldball '94 FC - Siketek - (Siketek pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
CSETE CSONGOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN, KOCZÁK ROLAND ZORÁN
RÓNA SC
LURKÓ SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

KEMÉNY NORBERT
BADÉNYI TAMÁS

32'

1 - 1

 

 

1 - 2

40'

KOVÁCS GYULA LÁSZLÓ

 

1 - 3

46'

SCHMIDT MÁTÉ

 

1 - 4

76'

NÉMETH ÁRPÁD SÁNDOR

 

1 - 5

81'

ÉGETŐ MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 LURKÓ SE LURKÓ SE 18 15 1 2 73 21 52 46 7.8
2 RUG-6 FC RUG-6 FC 19 15 1 3 78 29 49 46 8
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 19 14 1 4 81 29 52 43 7.2
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 19 12 4 3 65 32 33 40 7.5
5 PALOTA SE PALOTA SE 18 10 4 4 56 27 29 34 7.3
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 18 7 2 9 53 57 -4 23 7
7 SIKETEK SC SIKETEK SC 19 7 1 11 36 54 -18 22 7.2
8 RÓNA SC RÓNA SC 19 6 2 11 47 76 -29 20 6.5
9 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 18 6 1 11 47 65 -18 19 6.6
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 19 5 2 12 32 47 -15 17 6.6
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 18 5 2 11 32 60 -28 17 6.5
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 18 4 1 13 37 91 -54 13 6.1
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 18 2 2 14 27 76 -49 8 6.2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 6 3 1 16 5 11 21 9 6 2 1 17 8 9 20 19 12 5 2 33 13 20 41
2 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 8 2 0 29 3 26 26 8 4 2 2 9 6 3 14 18 12 4 2 38 9 29 40
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 5 2 2 16 7 9 17 10 7 1 2 20 5 15 22 19 12 3 4 36 12 24 39
4 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 7 2 0 23 3 20 23 10 4 2 4 12 9 3 14 19 11 4 4 35 12 23 37
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 3 3 3 9 9 0 12 9 3 5 1 7 4 3 14 18 6 8 4 16 13 3 26
6 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 3 1 5 8 14 -6 10 9 4 3 2 11 7 4 15 18 7 4 7 19 21 -2 25
7 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 3 3 12 11 1 12 9 3 0 6 13 22 -9 9 18 6 3 9 25 33 -8 21
8 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 4 3 1 12 12 0 15 10 1 2 7 5 16 -11 5 18 5 5 8 17 28 -11 20
9 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 4 3 11 13 -2 13 9 1 3 5 9 11 -2 6 19 4 7 8 20 24 -4 19
10 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 1 4 9 16 -7 13 10 0 5 5 7 21 -14 5 19 4 6 9 16 37 -21 18
11 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 2 2 5 9 16 -7 8 9 2 3 4 11 23 -12 9 18 4 5 9 20 39 -19 17
12 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 1 4 5 6 13 -7 7 9 2 3 4 9 10 -1 9 19 3 7 9 15 23 -8 16
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 2 5 7 16 -9 8 9 0 1 8 8 25 -17 1 18 2 3 13 15 41 -26 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 2011 CHAMPION FC LURKÓ SE 10 9 1 0 50 10 40 28 8 6 0 2 23 11 12 18 18 15 1 2 73 21 52 46
2 2011 CHAMPION FC RUG-6 FC 9 8 1 0 51 10 41 25 10 7 0 3 27 19 8 21 19 15 1 3 78 29 49 46
3 2011 CHAMPION FC BP. POLGÁRI SC 9 6 1 2 37 14 23 19 10 8 0 2 44 15 29 24 19 14 1 4 81 29 52 43
4 2011 CHAMPION FC BP. ERDÉRT SE II. 10 7 1 2 33 17 16 22 9 5 3 1 32 15 17 18 19 12 4 3 65 32 33 40
5 2011 CHAMPION FC PALOTA SE 9 5 1 3 32 15 17 16 9 5 3 1 24 12 12 18 18 10 4 4 56 27 29 34
6 2011 CHAMPION FC GAMMA LSE 9 3 2 4 25 21 4 11 9 4 0 5 28 36 -8 12 18 7 2 9 53 57 -4 23
7 2011 CHAMPION FC SIKETEK SC 10 3 0 7 16 33 -17 9 9 4 1 4 20 21 -1 13 19 7 1 11 36 54 -18 22
8 2011 CHAMPION FC RÓNA SC 9 4 0 5 25 29 -4 12 10 2 2 6 22 47 -25 8 19 6 2 11 47 76 -29 20
9 2011 CHAMPION FC CSHC 94 FC II. 8 5 0 3 30 25 5 15 10 1 1 8 17 40 -23 4 18 6 1 11 47 65 -18 19
10 2011 CHAMPION FC TABÁNI LC 10 3 1 6 17 23 -6 10 9 2 1 6 15 24 -9 7 19 5 2 12 32 47 -15 17
11 2011 CHAMPION FC ULC VASLÓ 9 1 2 6 14 35 -21 5 9 4 0 5 18 25 -7 12 18 5 2 11 32 60 -28 17
12 2011 CHAMPION FC KORMÁNYŐR SE II. 9 0 1 8 13 45 -32 1 9 4 0 5 24 46 -22 12 18 4 1 13 37 91 -54 13
13 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 9 2 1 6 14 30 -16 7 9 0 1 8 13 46 -33 1 18 2 2 14 27 76 -49 8
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 5-2 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 0-7 - 10 - 31 - 22 - 2-
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 1-3 - 12 - 21 - 28 - 1--5 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 2-1 - 7-5 - 39 - 4--5 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 1-1 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 0--2 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
-1 - 83 - 5--0 - 61 - 3-5 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 1-4 - 24 - 1-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 0-3 - 03 - 0
PALOTA SE
-2 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 2-5 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 6-5 - 3---1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1--16 - 1-3 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4--
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 0-1 - 20 - 3-4 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
-3 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 3--3 - 32 - 0

Meccsek

RÓNA SC

2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RÓNA SC
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.

LURKÓ SE

2017. 09. 03. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 03. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 08. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
LURKÓ SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 01. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
LURKÓ SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21.
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 21.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
LURKÓ SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 29. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RUG-6 FC
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 12. 16:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
2011 CHAMPION FC
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 18. 14:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
2017. 11. 25. 15:00
Gyáli BKSE Sporttelep
LURKÓ SE
PALOTA SE
2018. 03. 11. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
LURKÓ SE
2018. 06. 30.
2018. 06. 30.
LURKÓ SE
ULC VASLÓ
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 07. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
LURKÓ SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
TABÁNI LC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 29. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 29. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
SIKETEK SC
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
2018. 05. 06. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
LURKÓ SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 18. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
LURKÓ SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 05. 26. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
LURKÓ SE
CSHC 94 FC II.
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
2018. 06. 03.
Ikarus BSE
PALOTA SE
LURKÓ SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom