Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 25. forduló

2018.05.26 - 14:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
SZINGAJEVSZKIJ JULIAN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOCZÁK ROLAND ZORÁN, BARTUS OLIVÉR
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
90'
45'

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 23 19 1 3 91 31 60 58 7.7
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 23 18 2 3 89 28 61 56 7.5
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 23 18 1 4 105 33 72 55 7.6
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 24 14 4 6 78 46 32 46 7.3
5 PALOTA SE PALOTA SE 23 13 4 6 65 37 28 43 7.4
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 23 10 2 11 71 70 1 32 6.9
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 23 9 1 13 60 76 -16 28 6.8
8 SIKETEK SC SIKETEK SC 23 8 1 14 41 70 -29 25 6.8
9 RÓNA SC RÓNA SC 23 7 3 13 54 87 -33 24 6.6
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 23 6 3 14 42 62 -20 21 6.7
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 23 6 2 15 38 75 -37 20 6.7
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 23 4 3 16 41 86 -45 15 6.6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 23 4 1 18 43 117 -74 13 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 8 2 2 24 8 16 26 11 8 1 2 25 5 20 25 23 16 3 4 49 13 36 51
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 10 3 0 34 4 30 33 10 4 3 3 9 8 1 15 23 14 6 3 43 12 31 48
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 11 9 2 0 28 4 24 29 12 5 3 4 14 9 5 18 23 14 5 4 42 13 29 47
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 7 3 2 18 6 12 24 12 6 4 2 20 12 8 22 24 13 7 4 38 18 20 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 11 4 4 3 10 9 1 16 12 5 5 2 10 7 3 20 23 9 9 5 20 16 4 36
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 11 6 4 1 16 12 4 22 12 2 3 7 8 17 -9 9 23 8 7 8 24 29 -5 31
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 3 3 6 8 16 -8 12 11 4 3 4 11 10 1 15 23 7 6 10 19 26 -7 27
8 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 3 6 3 16 15 1 15 11 3 0 8 15 27 -12 9 23 6 6 11 31 42 -11 24
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 11 4 4 3 12 13 -1 16 12 1 4 7 9 16 -7 7 23 5 8 10 21 29 -8 23
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 11 5 1 5 11 22 -11 16 12 0 6 6 8 23 -15 6 23 5 7 11 19 45 -26 22
11 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 2 5 5 9 15 -6 11 11 2 4 5 11 16 -5 10 23 4 9 10 20 31 -11 21
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 2 2 8 10 23 -13 8 11 2 4 5 12 25 -13 10 23 4 6 13 22 48 -26 18
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 10 2 3 5 7 16 -9 9 13 1 2 10 11 28 -17 5 23 3 5 15 18 44 -26 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 11 10 1 0 57 12 45 31 12 9 0 3 34 19 15 27 23 19 1 3 91 31 60 58
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 12 1 0 64 14 50 37 10 6 1 3 25 14 11 19 23 18 2 3 89 28 61 56
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 9 1 2 56 17 39 28 11 9 0 2 49 16 33 27 23 18 1 4 105 33 72 55
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 8 1 3 38 19 19 25 12 6 3 3 40 27 13 21 24 14 4 6 78 46 32 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 11 6 1 4 35 19 16 19 12 7 3 2 30 18 12 24 23 13 4 6 65 37 28 43
6 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 6 2 4 40 26 14 20 11 4 0 7 31 44 -13 12 23 10 2 11 71 70 1 32
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 11 7 0 4 37 30 7 21 12 2 1 9 23 46 -23 7 23 9 1 13 60 76 -16 28
8 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 11 4 0 7 20 35 -15 12 12 4 1 7 21 35 -14 13 23 8 1 14 41 70 -29 25
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 11 5 0 6 30 36 -6 15 12 2 3 7 24 51 -27 9 23 7 3 13 54 87 -33 24
10 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 4 2 6 24 27 -3 14 11 2 1 8 18 35 -17 7 23 6 3 14 42 62 -20 21
11 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 2 2 8 18 42 -24 8 11 4 0 7 20 33 -13 12 23 6 2 15 38 75 -37 20
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 10 2 2 6 15 31 -16 8 13 2 1 10 26 55 -29 7 23 4 3 16 41 86 -45 15
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 0 1 11 16 60 -44 1 11 4 0 7 27 57 -30 12 23 4 1 18 43 117 -74 13
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 51 - 12 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 01 - 27 - 10 - 31 - 22 - 24 - 0
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 16 - 13 - 12 - 21 - 28 - 17 - 06 - 25 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 10 - 31 - 7-5 - 39 - 4-4 - 15 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 17 - 41 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 03 - 05 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 51 - 4-0 - 61 - 31 - 35 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 15 - 14 - 25 - 2-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
3 - 12 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 61 - 55 - 3-4 - 2-1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1-4 - 116 - 12 - 13 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4-4 - 2
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 05 - 21 - 20 - 32 - 24 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
2 - 33 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 00 - 43 - 32 - 0

Meccsek

GAMMA LSE

2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 09. 02. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
GAMMA LSE
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
PALOTA SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
2017. 09. 17. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
GAMMA LSE
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 23. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
ULC VASLÓ
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 01. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
GAMMA LSE
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
2017. 10. 14. 14:00
Csep-Gól FC
GAMMA LSE
BP. POLGÁRI SC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 04. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
GAMMA LSE
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 11. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RUG-6 FC
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
2017. 11. 25. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 11. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
2018. 04. 11. 19:30
Ikarus BSE
PALOTA SE
GAMMA LSE
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
FÉLBESZAKADT
LURKÓ SE
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
2018. 05. 29. 20:30
Goldball Park
GAMMA LSE
LURKÓ SE
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
GAMMA LSE
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 15:00
Goldball '94 FC - Siketek -
GAMMA LSE
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
2018. 04. 22. 13:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
GAMMA LSE
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 12.
Goldball Park
2018. 05. 12.
Goldball Park
GAMMA LSE
SIKETEK SC
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
2018. 05. 21. 17:00
Goldball Park
RUG-6 FC
GAMMA LSE
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 01. 20:45
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
GAMMA LSE

BP. ERDÉRT SE II.

2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
BP. POLGÁRI SC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 23. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
2017. 09. 30. 14:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
RUG-6 FC
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
KORMÁNYŐR SE II.
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 15. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 29. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 04. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
LURKÓ SE
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 10. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
GAMMA LSE
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
2018. 03. 11. 15:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
2018. 05. 17. 18:45
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
SIKETEK SC
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 15:00
Goldball Park
RUG-6 FC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 15. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
2018. 04. 20. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
2011 CHAMPION FC
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
2018. 04. 28.
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 05. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
PALOTA SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
2018. 05. 13. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 19. 18:00
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
ULC VASLÓ
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
2018. 05. 26. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
BP. ERDÉRT SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom