Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

BLSZ IV. osztály 1.csop. 25. forduló

2018.05.27 - 18:00

Budapest, Goldball Park (Goldball pálya)

Budapest

BLSZ IV. osztály 1.csop.

Játékvezető
DIENES ANDRÁS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SÁNDOR MIKLÓS, HOMOKI ZOLTÁN
TABÁNI LC
RÓNA SC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

13'

HENÉZI JÁNOS
CSIBRA MÁRTON

17'

1 - 1

 

SZIKORA MÁRTON JÓZSEF

19'

2 - 1

 

 

2 - 2

51'

BADÉNYI TAMÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 RUG-6 FC RUG-6 FC 23 19 1 3 91 31 60 58 7.7
2 LURKÓ SE LURKÓ SE 23 18 2 3 89 28 61 56 7.5
3 BP. POLGÁRI SC BP. POLGÁRI SC 23 18 1 4 105 33 72 55 7.6
4 BP. ERDÉRT SE II. BP. ERDÉRT SE II. 24 14 4 6 78 46 32 46 7.3
5 PALOTA SE PALOTA SE 23 13 4 6 65 37 28 43 7.4
6 GAMMA LSE GAMMA LSE 23 10 2 11 71 70 1 32 6.9
7 CSHC 94 FC II. CSHC 94 FC II. 23 9 1 13 60 76 -16 28 6.8
8 SIKETEK SC SIKETEK SC 23 8 1 14 41 70 -29 25 6.8
9 RÓNA SC RÓNA SC 23 7 3 13 54 87 -33 24 6.6
10 TABÁNI LC TABÁNI LC 23 6 3 14 42 62 -20 21 6.7
11 ULC VASLÓ ULC VASLÓ 23 6 2 15 38 75 -37 20 6.7
12 2011 CHAMPION FC 2011 CHAMPION FC 23 4 3 16 41 86 -45 15 6.6
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 23 4 1 18 43 117 -74 13 6.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 8 2 2 24 8 16 26 11 8 1 2 25 5 20 25 23 16 3 4 49 13 36 51
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 10 3 0 34 4 30 33 10 4 3 3 9 8 1 15 23 14 6 3 43 12 31 48
3 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 11 9 2 0 28 4 24 29 12 5 3 4 14 9 5 18 23 14 5 4 42 13 29 47
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 7 3 2 18 6 12 24 12 6 4 2 20 12 8 22 24 13 7 4 38 18 20 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 11 4 4 3 10 9 1 16 12 5 5 2 10 7 3 20 23 9 9 5 20 16 4 36
6 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 11 6 4 1 16 12 4 22 12 2 3 7 8 17 -9 9 23 8 7 8 24 29 -5 31
7 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 3 3 6 8 16 -8 12 11 4 3 4 11 10 1 15 23 7 6 10 19 26 -7 27
8 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 3 6 3 16 15 1 15 11 3 0 8 15 27 -12 9 23 6 6 11 31 42 -11 24
9 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 11 4 4 3 12 13 -1 16 12 1 4 7 9 16 -7 7 23 5 8 10 21 29 -8 23
10 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 11 5 1 5 11 22 -11 16 12 0 6 6 8 23 -15 6 23 5 7 11 19 45 -26 22
11 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 2 5 5 9 15 -6 11 11 2 4 5 11 16 -5 10 23 4 9 10 20 31 -11 21
12 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 2 2 8 10 23 -13 8 11 2 4 5 12 25 -13 10 23 4 6 13 22 48 -26 18
13 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 10 2 3 5 7 16 -9 9 13 1 2 10 11 28 -17 5 23 3 5 15 18 44 -26 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KORMÁNYŐR SE II. RUG-6 FC 11 10 1 0 57 12 45 31 12 9 0 3 34 19 15 27 23 19 1 3 91 31 60 58
2 KORMÁNYŐR SE II. LURKÓ SE 13 12 1 0 64 14 50 37 10 6 1 3 25 14 11 19 23 18 2 3 89 28 61 56
3 KORMÁNYŐR SE II. BP. POLGÁRI SC 12 9 1 2 56 17 39 28 11 9 0 2 49 16 33 27 23 18 1 4 105 33 72 55
4 KORMÁNYŐR SE II. BP. ERDÉRT SE II. 12 8 1 3 38 19 19 25 12 6 3 3 40 27 13 21 24 14 4 6 78 46 32 46
5 KORMÁNYŐR SE II. PALOTA SE 11 6 1 4 35 19 16 19 12 7 3 2 30 18 12 24 23 13 4 6 65 37 28 43
6 KORMÁNYŐR SE II. GAMMA LSE 12 6 2 4 40 26 14 20 11 4 0 7 31 44 -13 12 23 10 2 11 71 70 1 32
7 KORMÁNYŐR SE II. CSHC 94 FC II. 11 7 0 4 37 30 7 21 12 2 1 9 23 46 -23 7 23 9 1 13 60 76 -16 28
8 KORMÁNYŐR SE II. SIKETEK SC 11 4 0 7 20 35 -15 12 12 4 1 7 21 35 -14 13 23 8 1 14 41 70 -29 25
9 KORMÁNYŐR SE II. RÓNA SC 11 5 0 6 30 36 -6 15 12 2 3 7 24 51 -27 9 23 7 3 13 54 87 -33 24
10 KORMÁNYŐR SE II. TABÁNI LC 12 4 2 6 24 27 -3 14 11 2 1 8 18 35 -17 7 23 6 3 14 42 62 -20 21
11 KORMÁNYŐR SE II. ULC VASLÓ 12 2 2 8 18 42 -24 8 11 4 0 7 20 33 -13 12 23 6 2 15 38 75 -37 20
12 KORMÁNYŐR SE II. 2011 CHAMPION FC 10 2 2 6 15 31 -16 8 13 2 1 10 26 55 -29 7 23 4 3 16 41 86 -45 15
13 KORMÁNYŐR SE II. KORMÁNYŐR SE II. 12 0 1 11 16 60 -44 1 11 4 0 7 27 57 -30 12 23 4 1 18 43 117 -74 13
 
2011 CHAMPION FC
2 - 20 - 6---3 - 51 - 12 - 41 - 00 - 12 - 13 - 71 - 4
BP. ERDÉRT SE II.
3 - 15 - 36 - 1-4 - 32 - 13 - 01 - 27 - 10 - 31 - 22 - 24 - 0
BP. POLGÁRI SC
5 - 12 - 34 - 3-7 - 16 - 13 - 12 - 21 - 28 - 17 - 06 - 25 - 0
CSHC 94 FC II.
3 - 10 - 31 - 7-5 - 39 - 4-4 - 15 - 11 - 22 - 54 - 1-
FC PIFU `04
-------------
GAMMA LSE
11 - 17 - 41 - 35 - 3-1 - 20 - 51 - 13 - 31 - 03 - 05 - 12 - 3
KORMÁNYŐR SE II.
1 - 81 - 83 - 51 - 4-0 - 61 - 31 - 35 - 51 - 61 - 31 - 40 - 5
LURKÓ SE
4 - 15 - 14 - 25 - 2-11 - 18 - 13 - 37 - 13 - 04 - 13 - 03 - 0
PALOTA SE
3 - 12 - 21 - 23 - 0-2 - 33 - 4-9 - 20 - 35 - 04 - 03 - 2
RÓNA SC
8 - 32 - 61 - 55 - 3-4 - 2-1 - 51 - 30 - 42 - 43 - 13 - 0
RUG-6 FC
7 - 10 - 0-8 - 1-4 - 116 - 12 - 13 - 26 - 33 - 12 - 06 - 1
SIKETEK SC
2 - 03 - 20 - 82 - 4-3 - 42 - 10 - 30 - 33 - 41 - 4-4 - 2
TABÁNI LC
3 - 30 - 30 - 22 - 0-3 - 05 - 21 - 20 - 32 - 24 - 62 - 12 - 3
ULC VASLÓ
2 - 33 - 60 - 61 - 1-1 - 72 - 52 - 40 - 32 - 00 - 43 - 32 - 0

Meccsek

TABÁNI LC

2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 14:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RUG-6 FC
TABÁNI LC
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 10. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. ERDÉRT SE II.
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 17. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
TABÁNI LC
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
2017. 09. 24. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
CSHC 94 FC II.
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
2017. 10. 01. 17:00
Vasas Sporttelep
PALOTA SE
TABÁNI LC
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
LURKÓ SE
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 10. 13. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
TABÁNI LC
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
2017. 10. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
GAMMA LSE
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 05. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
BP. POLGÁRI SC
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 12. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
TABÁNI LC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
2017. 11. 26. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
SIKETEK SC
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 11. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RUG-6 FC
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
2018. 03. 22. 20:30
Goldball Park
BP. ERDÉRT SE II.
TABÁNI LC
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 25. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
2011 CHAMPION FC
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
2018. 03. 30. 10:00
Goldball Park
CSHC 94 FC II.
TABÁNI LC
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 08. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
PALOTA SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
2018. 04. 15. 16:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
TABÁNI LC
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
2018. 04. 22. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
ULC VASLÓ
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
2018. 04. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
TABÁNI LC
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2018. 05. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
TABÁNI LC
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 21. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
TABÁNI LC
KORMÁNYŐR SE II.
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02.
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
TABÁNI LC

RÓNA SC

2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 02. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
SIKETEK SC
RÓNA SC
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
2017. 09. 09. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
RUG-6 FC
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 09. 16. 18:00
Goldball '94 FC - Siketek -
BP. ERDÉRT SE II.
RÓNA SC
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
2017. 12. 02. 16:00
Goldball Park
RÓNA SC
2011 CHAMPION FC
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
2017. 10. 01. 13:30
Csepel Hungary Club '94 SE
CSHC 94 FC II.
RÓNA SC
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 07. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
PALOTA SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
2017. 10. 15. 14:00
Budatétény SE
LURKÓ SE
RÓNA SC
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
2017. 10. 21. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
ULC VASLÓ
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
2017. 10. 28. 14:00
Goldball Park
GAMMA LSE
RÓNA SC
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
2017. 11. 12. 17:00
Panoráma Sportközpont
BP. POLGÁRI SC
RÓNA SC
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
2017. 11. 18. 19:00
Goldball Park
RÓNA SC
TABÁNI LC
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2017. 11. 26. 16:00
Goldball '94 FC - Siketek -
KORMÁNYŐR SE II.
RÓNA SC
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 10. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
SIKETEK SC
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
2018. 03. 18. 13:00
Goldball Park
RUG-6 FC
RÓNA SC
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
2018. 03. 24. 18:00
Goldball Park
RÓNA SC
BP. ERDÉRT SE II.
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 03. 30. 11:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2011 CHAMPION FC
RÓNA SC
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 07. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
CSHC 94 FC II.
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
2018. 04. 15. 17:00
Ikarus BSE
PALOTA SE
RÓNA SC
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 21. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
LURKÓ SE
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 04. 27. 20:30
Goldball '94 FC - Siketek -
ULC VASLÓ
RÓNA SC
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 05. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
GAMMA LSE
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 05. 19. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
BP. POLGÁRI SC
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
2018. 05. 27. 18:00
Goldball Park
TABÁNI LC
RÓNA SC
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
2018. 06. 02. 19:00
Goldball '94 FC - Siketek -
RÓNA SC
KORMÁNYŐR SE II.
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom