Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MLSZ U-14 II. Közép-A. 18. forduló

2018.04.07 - 11:00

Budapest, Ikarus BSE Sporttelep

Pest

MLSZ U-14 II. Közép-A.

Játékvezető
ZSILKÓ GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KURTEJ JÁNOS , CSIKY LAJOS
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Szolnoki MÁV UFC
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

34'

ANTAL GÁBOR
MARTZY BOTOND ANTAL

35'

1 - 1

 

MARTZY BOTOND ANTAL

54'

2 - 1

 

KISS DÁVID

66'

3 - 1

 

 

3 - 2

78'

PELLES PATRIK ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Mercedes-Kecskeméti LA Mercedes-Kecskeméti LA 18 18 0 0 141 8 133 54 8.1
2 Újpest FC Újpest FC 18 14 2 2 85 17 68 44 8.1
3 Gloriett SE Gloriett SE 18 12 3 3 53 17 36 39 7.1
4 Vác VLSE Vác VLSE 18 12 2 4 64 34 30 38 6.9
5 Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 18 12 1 5 53 43 10 37 8.4
6 Budai FC Budai FC 18 11 1 6 60 33 27 34 8.4
7 Szolnoki MÁV UFC Szolnoki MÁV UFC 18 10 3 5 56 31 25 33 7.7
8 Budaörs Budaörs 18 7 2 9 39 51 -12 23 8.6
9 Angyalföldi SI DSE Angyalföldi SI DSE 18 4 1 13 27 69 -42 13 6.6
10 Goldball '94 FC Goldball '94 FC 18 4 0 14 28 72 -44 12 7.8
11 Soroksár SC Soroksár SC 18 4 0 14 28 78 -50 12 6.8
12 Monori SE  Monori SE  18 3 2 13 21 79 -58 11 7.2
13 Dunakanyar SE-Szentendre  Dunakanyar SE-Szentendre  18 2 5 11 18 65 -47 11 6.8
14 III. ker. TVE III. ker. TVE 18 1 2 15 17 93 -76 5 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 III. ker. TVE Mercedes-Kecskeméti LA 9 7 2 0 27 3 24 23 9 8 1 0 34 2 32 25 18 15 3 0 61 5 56 48
2 III. ker. TVE Újpest FC 9 7 0 2 21 5 16 21 9 7 2 0 17 1 16 23 18 14 2 2 38 6 32 44
3 III. ker. TVE Gloriett SE 9 6 2 1 14 2 12 20 9 7 1 1 13 2 11 22 18 13 3 2 27 4 23 42
4 III. ker. TVE Szolnoki MÁV UFC 9 5 3 1 20 8 12 18 9 7 1 1 14 5 9 22 18 12 4 2 34 13 21 40
5 III. ker. TVE Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 9 5 2 2 12 6 6 17 9 5 1 3 18 9 9 16 18 10 3 5 30 15 15 33
6 III. ker. TVE Budai FC 8 5 1 2 10 9 1 16 10 5 1 4 16 9 7 16 18 10 2 6 26 18 8 32
7 III. ker. TVE Vác VLSE 9 5 0 4 17 11 6 15 9 5 1 3 12 8 4 16 18 10 1 7 29 19 10 31
8 III. ker. TVE Budaörs 10 1 5 4 9 17 -8 8 8 3 1 4 7 11 -4 10 18 4 6 8 16 28 -12 18
9 III. ker. TVE Angyalföldi SI DSE 9 2 2 5 7 15 -8 8 9 2 2 5 6 19 -13 8 18 4 4 10 13 34 -21 16
10 III. ker. TVE Dunakanyar SE-Szentendre 9 1 2 6 5 14 -9 5 9 1 4 4 8 20 -12 7 18 2 6 10 13 34 -21 12
11 III. ker. TVE Monori SE 9 1 2 6 3 20 -17 5 9 2 0 7 6 22 -16 6 18 3 2 13 9 42 -33 11
12 III. ker. TVE Goldball '94 FC 9 0 2 7 7 21 -14 2 9 2 2 5 5 16 -11 8 18 2 4 12 12 37 -25 10
13 III. ker. TVE Soroksár SC 9 1 1 7 5 19 -14 4 9 0 5 4 9 15 -6 5 18 1 6 11 14 34 -20 9
14 III. ker. TVE III. ker. TVE 9 1 1 7 4 20 -16 4 9 0 3 6 5 22 -17 3 18 1 4 13 9 42 -33 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 III. ker. TVE Mercedes-Kecskeméti LA 9 9 0 0 76 4 72 27 9 9 0 0 65 4 61 27 18 18 0 0 141 8 133 54
2 III. ker. TVE Újpest FC 9 8 1 0 49 6 43 25 9 6 1 2 36 11 25 19 18 14 2 2 85 17 68 44
3 III. ker. TVE Gloriett SE 9 7 1 1 29 7 22 22 9 5 2 2 24 10 14 17 18 12 3 3 53 17 36 39
4 III. ker. TVE Vác VLSE 9 6 0 3 33 20 13 18 9 6 2 1 31 14 17 20 18 12 2 4 64 34 30 38
5 III. ker. TVE Ikarus BSE-Fejlődő Kertv. 9 7 1 1 29 15 14 22 9 5 0 4 24 28 -4 15 18 12 1 5 53 43 10 37
6 III. ker. TVE Budai FC 8 5 0 3 20 18 2 15 10 6 1 3 40 15 25 19 18 11 1 6 60 33 27 34
7 III. ker. TVE Szolnoki MÁV UFC 9 5 2 2 33 18 15 17 9 5 1 3 23 13 10 16 18 10 3 5 56 31 25 33
8 III. ker. TVE Budaörs 10 4 1 5 22 26 -4 13 8 3 1 4 17 25 -8 10 18 7 2 9 39 51 -12 23
9 III. ker. TVE Angyalföldi SI DSE 9 2 1 6 13 37 -24 7 9 2 0 7 14 32 -18 6 18 4 1 13 27 69 -42 13
10 III. ker. TVE Goldball '94 FC 9 2 0 7 15 36 -21 6 9 2 0 7 13 36 -23 6 18 4 0 14 28 72 -44 12
11 III. ker. TVE Soroksár SC 9 1 0 8 10 39 -29 3 9 3 0 6 18 39 -21 9 18 4 0 14 28 78 -50 12
12 III. ker. TVE Monori SE 9 1 2 6 9 33 -24 5 9 2 0 7 12 46 -34 6 18 3 2 13 21 79 -58 11
13 III. ker. TVE Dunakanyar SE-Szentendre 9 2 2 5 10 29 -19 8 9 0 3 6 8 36 -28 3 18 2 5 11 18 65 -47 11
14 III. ker. TVE III. ker. TVE 9 1 1 7 9 45 -36 4 9 0 1 8 8 48 -40 1 18 1 2 15 17 93 -76 5
 
Angyalföldi SI DSE
1 - 42 - 2-0 - 6-2 - 11 - 40 - 76 - 4-1 - 60 - 3-
Budai FC
3 - 0-1 - 01 - 46 - 03 - 2-0 - 95 - 1---1 - 2
Budaörs
2 - 31 - 52 - 2-1 - 44 - 13 - 0-6 - 01 - 0-0 - 72 - 4
Dunakanyar SE-Szentendre
3 - 10 - 60 - 5-1 - 0-1 - 3--2 - 41 - 11 - 11 - 8
Gloriett SE
--3 - 02 - 03 - 011 - 0-1 - 4-3 - 02 - 13 - 11 - 1
Goldball '94 FC
3 - 2-2 - 43 - 2--1 - 5-1 - 32 - 40 - 32 - 81 - 5
III. ker. TVE
-1 - 100 - 32 - 2-2 - 1-0 - 10-2 - 41 - 20 - 91 - 4
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2 - 12 - 1-7 - 13 - 36 - 11 - 02 - 53 - 1-3 - 2--
Mercedes-Kecskeméti LA
10 - 0-12 - 18 - 03 - 011 - 117 - 0--6 - 0-4 - 15 - 1
Monori SE
-0 - 43 - 01 - 10 - 50 - 41 - 12 - 40 - 9-2 - 5--
Soroksár SC
1 - 51 - 7--0 - 2-5 - 31 - 60 - 81 - 21 - 2-0 - 4
Szolnoki MÁV UFC
-2 - 23 - 2-0 - 06 - 2-8 - 11 - 56 - 07 - 50 - 1-
Újpest FC
4 - 23 - 1-10 - 02 - 1-4 - 07 - 0-7 - 010 - 0-2 - 2
Vác VLSE
4 - 04 - 0--1 - 3--4 - 10 - 811 - 16 - 12 - 11 - 5

Meccsek

Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.

2017. 09. 02. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
2017. 09. 02. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
Angyalföldi SI DSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 09. 10. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 10. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Dunakanyar SE-Szentendre
2017. 09. 16. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2017. 09. 16. 12:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 09. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 09. 24. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Goldball '94 FC
2017. 10. 01. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 10. 01. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 10. 07.
Budaörsi Városi Stadion
2017. 10. 07.
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 10. 14. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 14. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Budai FC
2017. 10. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2017. 10. 21. 10:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Újpest FC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 10. 28. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 10. 28. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Mercedes-Kecskeméti LA
2017. 11. 04. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2017. 11. 04. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
Soroksár SC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 11. 11. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 11. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Gloriett SE
2017. 11. 18. 10:00
Vác Városi Stadion
2017. 11. 18. 10:00
Vác Városi Stadion
Vác VLSE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2017. 11. 25. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
III. ker. TVE
2018. 03. 11. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 03. 11. 09:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Angyalföldi SI DSE
2018. 03. 16. 12:00
Tahitótfalui sportpálya
2018. 03. 16. 12:00
Tahitótfalui sportpálya
Dunakanyar SE-Szentendre
ELMARDT
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 05. 10. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
2018. 05. 10. 18:00
Dunakanyar SE Sporttelep (Szentendre)
Dunakanyar SE-Szentendre
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 04. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 03. 14:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Monori SE
2018. 03. 31. 12:00
SINOSZ Sportcentrum
2018. 03. 31. 12:00
SINOSZ Sportcentrum
Goldball '94 FC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 04. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Szolnoki MÁV UFC
2018. 04. 15. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 15. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Budaörs
2018. 04. 18. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
2018. 04. 18. 18:00
SPORT11 Sport és Szabadidőközpont
Budai FC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 04. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 29. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Újpest FC
2018. 05. 06. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 05. 06. 10:00
Kecskeméti Széktói Stadion
Mercedes-Kecskeméti LA
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 05. 13. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 13. 13:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Soroksár SC
2018. 05. 17. 16:00
Gloriett Sportiskola
2018. 05. 17. 16:00
Gloriett Sportiskola
Gloriett SE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2018. 05. 27. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 05. 27. 10:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Vác VLSE
2018. 06. 02. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
2018. 06. 02. 11:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. ker. TVE
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.

Szolnoki MÁV UFC

2017. 09. 02. 11:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
2017. 09. 02. 11:00
Monor Balassi Bálint utcai Stadion
Monori SE
Szolnoki MÁV UFC
2017. 09. 10. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 09. 10. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Soroksár SC
2017. 09. 17. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 09. 17. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Goldball '94 FC
2017. 09. 23. 10:00
Gloriett Sportiskola
2017. 09. 23. 10:00
Gloriett Sportiskola
Gloriett SE
Szolnoki MÁV UFC
2017. 10. 01. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 10. 01. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
2017. 10. 07. 10:00
Vác Városi Stadion
2017. 10. 07. 10:00
Vác Városi Stadion
Vác VLSE
Szolnoki MÁV UFC
2017. 10. 15. 10:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 10. 15. 10:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Budaörs
2017. 10. 21. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
2017. 10. 21. 10:00
III. ker. TVE Sporttelep
III. ker. TVE
Szolnoki MÁV UFC
2017. 10. 29. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
2017. 10. 29. 12:00
Szolnoki Véső úti Sporttelep
Szolnoki MÁV UFC
Budai FC
2017. 12. 02. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
2017. 12. 02. 13:00
Angyalföldi Sportközpont
Angyalföldi SI DSE
Szolnoki MÁV UFC
2017. 11. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 11. 12. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Újpest FC
2017. 11. 19. 12:00
Tahitótfalui sportpálya
2017. 11. 19. 12:00
Tahitótfalui sportpálya
Dunakanyar SE-Szentendre
Szolnoki MÁV UFC
2017. 11. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2017. 11. 25. 10:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Mercedes-Kecskeméti LA
2018. 03. 11. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 03. 11. 11:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Monori SE
2018. 03. 16. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 03. 16. 12:00
Szamosi Mihály Sporttelep
Soroksár SC
Szolnoki MÁV UFC
2018. 03. 24. 12:00
SINOSZ Sportcentrum
2018. 03. 24. 12:00
SINOSZ Sportcentrum
Goldball '94 FC
Szolnoki MÁV UFC
2018. 03. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 03. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Gloriett SE
2018. 04. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
2018. 04. 07. 11:00
Ikarus BSE Sporttelep
Ikarus BSE-Fejlődő Kertv.
Szolnoki MÁV UFC
2018. 04. 15. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 04. 15. 14:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Vác VLSE
2018. 04. 22. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
2018. 04. 22. 10:00
Budaörsi Városi Stadion
Budaörs
Szolnoki MÁV UFC
2018. 04. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 04. 29. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
III. ker. TVE
2018. 05. 04. 12:00
Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont
2018. 05. 04. 12:00
Pokorny József Sport- és Szabadidőközpont
Budai FC
Szolnoki MÁV UFC
2018. 05. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 05. 13. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Angyalföldi SI DSE
2018. 05. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
2018. 05. 19. 13:00
Újpest Labdarúgó Sportcentruma
Újpest FC
Szolnoki MÁV UFC
2018. 05. 27. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 05. 27. 12:00
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
Szolnoki MÁV UFC
Dunakanyar SE-Szentendre
2018. 05. 30. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
2018. 05. 30. 15:00
Kecskeméti Széktói Stadion
Mercedes-Kecskeméti LA
Szolnoki MÁV UFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL