Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 17. forduló

2018.03.11 - 14:30

Bugyi, Bugyi SE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
FENYVESI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
PÉLI BARNABÁS, ZSÉLYI CSABA
Bugyi SE
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

7'

FÁBRI ÁDÁM
SZABÓ GÁBOR ZOLTÁN

32'

1 - 1

 

BUDAI LÁSZLÓ

37'

2 - 1

 

SZABÓ GÁBOR ZOLTÁN

53'

3 - 1

 

BUDAI LÁSZLÓ

55'

4 - 1

 

KRAJNC BALÁZS

58'

5 - 1

 

 

5 - 2

62'

SÁNDOR ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 17 15 0 2 53 21 32 45 8.6
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 17 12 4 1 64 29 35 40 8.9
3 Taksony SE II. Taksony SE II. 17 10 1 6 44 39 5 30 8.5 (-1 pont)
4 Üllő SE Üllő SE 17 9 3 5 50 34 16 30 8.4
5 Bugyi SE Bugyi SE 17 9 1 7 32 27 5 28 8.9
6 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 17 9 0 8 36 35 1 27 8.9
7 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 17 8 3 6 41 37 4 27 8.5
8 Örkény SE Örkény SE 17 8 2 7 54 40 14 26 8.4
9 Pereg SE Pereg SE 17 7 2 8 36 42 -6 23 8.9
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 17 7 1 9 39 39 0 22 8
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 17 6 4 7 30 30 0 22 8.7
12 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 17 5 4 8 35 39 -4 19 8.5
13 Diósdi TC Diósdi TC 17 4 5 8 22 39 -17 17 8.8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 17 4 3 10 33 49 -16 15 8.2
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 17 3 1 13 17 52 -35 10 8.3
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 17 3 0 14 30 64 -34 9 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ócsa VSE Törökbálinti TC 2 2 0 0 7 1 6 6 15 10 3 2 26 13 13 33 17 12 3 2 33 14 19 39
2 Ócsa VSE Felsőpakonyi KSE 9 7 2 0 18 4 14 23 8 5 1 2 7 4 3 16 17 12 3 2 25 8 17 39
3 Ócsa VSE Örkény SE 8 3 1 4 10 11 -1 10 9 6 2 1 17 6 11 20 17 9 3 5 27 17 10 30
4 Ócsa VSE Üllő SE 9 5 2 2 16 10 6 17 8 3 1 4 14 7 7 10 17 8 3 6 30 17 13 27
5 Ócsa VSE Újlengyel DSE 8 3 2 3 7 4 3 11 9 5 1 3 11 9 2 16 17 8 3 6 18 13 5 27
6 Ócsa VSE Bugyi SE 9 4 2 3 6 6 0 14 8 3 3 2 7 5 2 12 17 7 5 5 13 11 2 26
7 Ócsa VSE Taksony SE II. 10 5 1 4 11 14 -3 16 7 3 1 3 9 6 3 9 17 8 2 7 20 20 0 25
8 Ócsa VSE Alsónémedi SE 9 4 2 3 12 11 1 14 8 3 1 4 6 7 -1 10 17 7 3 7 18 18 0 24
9 Ócsa VSE Dömsödi SE 8 3 3 2 9 6 3 12 9 3 3 3 9 10 -1 12 17 6 6 5 18 16 2 24
10 Ócsa VSE Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 8 3 2 3 8 6 2 11 17 6 4 7 16 13 3 22
11 Ócsa VSE Ráckeve VAFC 9 3 3 3 9 10 -1 12 8 2 2 4 9 11 -2 8 17 5 5 7 18 21 -3 20
12 Ócsa VSE Halásztelek FC 8 2 3 3 6 7 -1 9 9 2 4 3 9 12 -3 10 17 4 7 6 15 19 -4 19
13 Ócsa VSE Tököl VSK II. 9 2 1 6 4 17 -13 7 8 2 2 4 5 14 -9 8 17 4 3 10 9 31 -22 15
14 Ócsa VSE Pereg SE 10 2 3 5 8 18 -10 9 7 1 3 3 3 8 -5 6 17 3 6 8 11 26 -15 15
15 Ócsa VSE Diósdi TC 10 2 4 4 8 10 -2 10 7 1 1 5 3 9 -6 4 17 3 5 9 11 19 -8 14
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 9 2 0 7 6 15 -9 6 8 1 1 6 8 18 -10 4 17 3 1 13 14 33 -19 10
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Ócsa VSE Felsőpakonyi KSE 9 9 0 0 37 8 29 27 8 6 0 2 16 13 3 18 17 15 0 2 53 21 32 45
2 Ócsa VSE Törökbálinti TC 2 2 0 0 15 3 12 6 15 10 4 1 49 26 23 34 17 12 4 1 64 29 35 40
3 Ócsa VSE Taksony SE II. 10 7 0 3 28 23 5 21 7 3 1 3 16 16 0 9 17 10 1 6 44 39 5 30
4 Ócsa VSE Üllő SE 9 6 2 1 29 19 10 20 8 3 1 4 21 15 6 10 17 9 3 5 50 34 16 30
5 Ócsa VSE Bugyi SE 9 6 0 3 20 13 7 18 8 3 1 4 12 14 -2 10 17 9 1 7 32 27 5 28
6 Ócsa VSE Alsónémedi SE 9 5 0 4 22 18 4 15 8 4 0 4 14 17 -3 12 17 9 0 8 36 35 1 27
7 Ócsa VSE Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 8 3 1 4 23 25 -2 10 17 8 3 6 41 37 4 27
8 Ócsa VSE Örkény SE 8 2 1 5 21 22 -1 7 9 6 1 2 33 18 15 19 17 8 2 7 54 40 14 26
9 Ócsa VSE Pereg SE 10 5 1 4 24 25 -1 16 7 2 1 4 12 17 -5 7 17 7 2 8 36 42 -6 23
10 Ócsa VSE Halásztelek FC 8 4 0 4 18 16 2 12 9 3 1 5 21 23 -2 10 17 7 1 9 39 39 0 22
11 Ócsa VSE Dömsödi SE 8 3 2 3 16 14 2 11 9 3 2 4 14 16 -2 11 17 6 4 7 30 30 0 22
12 Ócsa VSE Újlengyel DSE 8 2 4 2 17 13 4 10 9 3 0 6 18 26 -8 9 17 5 4 8 35 39 -4 19
13 Ócsa VSE Diósdi TC 10 4 3 3 17 20 -3 15 7 0 2 5 5 19 -14 2 17 4 5 8 22 39 -17 17
14 Ócsa VSE Ráckeve VAFC 9 2 2 5 18 28 -10 8 8 2 1 5 15 21 -6 7 17 4 3 10 33 49 -16 15
15 Ócsa VSE Tököl VSK II. 9 1 0 8 8 30 -22 3 8 2 1 5 9 22 -13 7 17 3 1 13 17 52 -35 10
16 Ócsa VSE Ócsa VSE 9 2 0 7 14 30 -16 6 8 1 0 7 16 34 -18 3 17 3 0 14 30 64 -34 9
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2----3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1---3 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 2-1 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3--3 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3--6 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 3-4 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5--1 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2----4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 2-
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 4-1 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0----5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 3-1 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
----5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3------1 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 0--3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Bugyi SE

2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ráckeve VAFC
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 03. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 09. 03. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 09. 09. 16:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Bugyi SE
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 09. 17. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Tököl VSK II.
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Bugyi SE
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 01. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Üllő SE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Pereg SE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Ócsa VSE
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 25. 17:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Bugyi SE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 03. 17. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 17. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Bugyi SE
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 25. 15:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Halásztelek FC
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSE Sporttelep
2018. 03. 31. 15:30
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Bugyi SE
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 08. 15:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Örkény SE
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 04. 14. 16:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Bugyi SE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 27. 17:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Bugyi SE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Bugyi SE

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->