Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2018.03.24 - 15:00

Taksony, Taksony SE Fő utcai sportpályája

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
MÁRTON LAJOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁKOS MÁRK DÁVID, JAKAB BIANKA
Taksony SE II.
Diósdi TC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

46'

GYULAY GÁBOR

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 19 17 0 2 66 21 45 51 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 13 5 1 71 31 40 44 8.5
3 Üllő SE Üllő SE 19 10 4 5 62 37 25 34 8.7
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 10 1 8 45 42 3 30 8.7 (-1 pont)
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 10 0 9 39 41 -2 30 8.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 19 9 3 7 36 31 5 30 8.5
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 2 8 55 46 9 29 8.2
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 8 3 8 42 42 0 27 8.9
9 Pereg SE Pereg SE 19 7 3 9 38 45 -7 24 8.6
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 7 2 10 42 43 -1 23 8.3
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 6 5 8 39 42 -3 23 8.5
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 19 6 5 8 33 42 -9 23 8.5
13 Diósdi TC Diósdi TC 19 6 5 8 25 40 -15 23 8.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 19 5 3 11 37 52 -15 18 8.1
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 19 5 0 14 39 66 -27 15 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 19 3 1 15 18 66 -48 10 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 8 2 0 21 4 17 26 9 6 1 2 10 4 6 19 19 14 3 2 31 8 23 45
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 4 0 0 10 1 9 12 15 10 3 2 26 13 13 33 19 14 3 2 36 14 22 45
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 6 2 2 21 11 10 20 9 4 1 4 16 8 8 13 19 10 3 6 37 19 18 33
4 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 2 4 10 11 -1 11 10 6 2 2 17 9 8 20 19 9 4 6 27 20 7 31
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 3 3 8 5 3 12 10 6 1 3 12 9 3 19 19 9 4 6 20 14 6 31
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 5 2 3 7 6 1 17 9 3 3 3 7 6 1 12 19 8 5 6 14 12 2 29
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 8 3 2 3 10 7 3 10 19 8 4 7 21 21 0 27
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 9 3 1 5 6 9 -3 10 19 7 4 8 19 21 -2 25
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 4 3 3 10 10 0 15 9 2 3 4 10 12 -2 9 19 6 6 7 20 22 -2 24
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 19 6 6 7 19 22 -3 24
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 10 3 2 5 8 8 0 11 19 6 4 9 16 15 1 22
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 2 4 3 7 8 -1 10 10 2 4 4 9 13 -4 10 19 4 8 7 16 21 -5 20
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 8 1 2 5 3 9 -6 5 19 4 6 9 12 19 -7 18
14 Tököl VSK II. Pereg SE 11 2 3 6 9 20 -11 9 8 1 4 3 3 8 -5 7 19 3 7 9 12 28 -16 16
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 2 1 7 4 20 -16 7 9 2 2 5 6 19 -13 8 19 4 3 12 10 39 -29 15
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 11 16 -5 9 9 1 2 6 9 19 -10 5 19 4 2 13 20 35 -15 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 43 8 35 30 9 7 0 2 23 13 10 21 19 17 0 2 66 21 45 51
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 22 5 17 10 15 10 4 1 49 26 23 34 19 13 5 1 71 31 40 44
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 7 2 1 39 20 19 23 9 3 2 4 23 17 6 11 19 10 4 5 62 37 25 34
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 8 3 1 4 17 18 -1 9 19 10 1 8 45 42 3 30
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 9 4 0 5 14 22 -8 12 19 10 0 9 39 41 -2 30
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 6 1 3 22 15 7 19 9 3 2 4 14 16 -2 11 19 9 3 7 36 31 5 30
7 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 1 5 22 22 0 10 10 6 1 3 33 24 9 19 19 9 2 8 55 46 9 29
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 10 3 1 6 24 30 -6 10 19 8 3 8 42 42 0 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 11 5 2 4 26 27 -1 17 8 2 1 5 12 18 -6 7 19 7 3 9 38 45 -7 24
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 4 0 5 19 18 1 12 10 3 2 5 23 25 -2 11 19 7 2 10 42 43 -1 23
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 4 2 19 14 5 13 10 3 1 6 20 28 -8 10 19 6 5 8 39 42 -3 23
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 18 16 2 12 10 3 2 5 15 26 -11 11 19 6 5 8 33 42 -9 23
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 8 1 2 5 6 19 -13 5 19 6 5 8 25 40 -15 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 3 2 5 21 28 -7 11 9 2 1 6 16 24 -8 7 19 5 3 11 37 52 -15 18
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 21 31 -10 9 9 2 0 7 18 35 -17 6 19 5 0 14 39 66 -27 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 8 37 -29 3 9 2 1 6 10 29 -19 7 19 3 1 15 18 66 -48 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3-2 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2--1 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-----2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 1-3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Taksony SE II.

2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 08. 19. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Örkény SE
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
2017. 08. 26. 16:30
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Taksony SE II.
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 23. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ráckeve VAFC
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 07. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Pereg SE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 10. 21. 14:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Ócsa VSE
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Taksony SE II.
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 12. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Törökbálinti TC
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 18. 13:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Halásztelek FC
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Taksony SE II.
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 05. 01. 10:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Taksony SE II.
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
2018. 03. 11. 14:30
Taksony SE Révész utcai műfüves pályája
Taksony SE II.
Üllő SE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
2018. 04. 07. 15:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Taksony SE II.
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 22. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Taksony SE II.
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Taksony SE II.
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 05. 12. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Bugyi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Taksony SE II.
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 06. 02. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Taksony SE II.
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 06. 10. 17:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Tököl VSK II.

Diósdi TC

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
2017. 08. 26. 16:30
Ráckevei sportpálya
Ráckeve VAFC
Diósdi TC
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 10. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Taksony SE II.
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 09. 24. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Pereg SE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 08. 15:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ócsa VSE
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
2017. 10. 15. 14:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Diósdi TC
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 29. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Törökbálinti TC
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 05. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Halásztelek FC
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Diósdi TC
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
2017. 11. 19. 13:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Örkény SE
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Diósdi TC
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Sporttelep
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Ráckeve VAFC
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 03. 24. 15:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Diósdi TC
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 04. 08. 16:15
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Diósdi TC
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Diósdi TC
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 29. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Bugyi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 12. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Diósdi TC
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 05. 19. 17:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Diósdi TC
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 05. 27. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Tököl VSK II.
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Diósdi TC
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Üllő SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • OTP Simple