Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 19. forduló

2018.03.25 - 15:00

Dömsöd, Dömsödi sportpálya (Dömsödi Sporttelep)

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
NÉMETH GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MÁRTON LAJOS, TÁBI ZOLTÁN
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

FÜLÖP LAJOS
RÖSCH PÉTER

51'

1 - 1

 

 

1 - 2

78'

TELEPÓCZKI JÁNOS
CSERNA GÁBOR

85'

2 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 19 17 0 2 66 21 45 51 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 19 13 5 1 71 31 40 44 8.5
3 Üllő SE Üllő SE 19 10 4 5 62 37 25 34 8.7
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 19 10 1 8 45 42 3 30 8.7 (-1 pont)
5 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 19 10 0 9 39 41 -2 30 8.8
6 Bugyi SE Bugyi SE 19 9 3 7 36 31 5 30 8.5
7 Örkény SE Örkény SE 19 9 2 8 55 46 9 29 8.2
8 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 19 8 3 8 42 42 0 27 8.9
9 Pereg SE Pereg SE 19 7 3 9 38 45 -7 24 8.6
10 Halásztelek FC Halásztelek FC 19 7 2 10 42 43 -1 23 8.3
11 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 19 6 5 8 39 42 -3 23 8.5
12 Dömsödi SE Dömsödi SE 19 6 5 8 33 42 -9 23 8.5
13 Diósdi TC Diósdi TC 19 6 5 8 25 40 -15 23 8.4
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 19 5 3 11 37 52 -15 18 8.1
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 19 5 0 14 39 66 -27 15 8.1
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 19 3 1 15 18 66 -48 10 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 8 2 0 21 4 17 26 9 6 1 2 10 4 6 19 19 14 3 2 31 8 23 45
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 4 0 0 10 1 9 12 15 10 3 2 26 13 13 33 19 14 3 2 36 14 22 45
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 6 2 2 21 11 10 20 9 4 1 4 16 8 8 13 19 10 3 6 37 19 18 33
4 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 2 4 10 11 -1 11 10 6 2 2 17 9 8 20 19 9 4 6 27 20 7 31
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 3 3 8 5 3 12 10 6 1 3 12 9 3 19 19 9 4 6 20 14 6 31
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 5 2 3 7 6 1 17 9 3 3 3 7 6 1 12 19 8 5 6 14 12 2 29
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 8 3 2 3 10 7 3 10 19 8 4 7 21 21 0 27
8 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 4 3 3 13 12 1 15 9 3 1 5 6 9 -3 10 19 7 4 8 19 21 -2 25
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 4 3 3 10 10 0 15 9 2 3 4 10 12 -2 9 19 6 6 7 20 22 -2 24
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 10 15 -5 12 19 6 6 7 19 22 -3 24
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 3 2 4 8 7 1 11 10 3 2 5 8 8 0 11 19 6 4 9 16 15 1 22
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 2 4 3 7 8 -1 10 10 2 4 4 9 13 -4 10 19 4 8 7 16 21 -5 20
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 8 1 2 5 3 9 -6 5 19 4 6 9 12 19 -7 18
14 Tököl VSK II. Pereg SE 11 2 3 6 9 20 -11 9 8 1 4 3 3 8 -5 7 19 3 7 9 12 28 -16 16
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 2 1 7 4 20 -16 7 9 2 2 5 6 19 -13 8 19 4 3 12 10 39 -29 15
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 11 16 -5 9 9 1 2 6 9 19 -10 5 19 4 2 13 20 35 -15 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 10 10 0 0 43 8 35 30 9 7 0 2 23 13 10 21 19 17 0 2 66 21 45 51
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 4 3 1 0 22 5 17 10 15 10 4 1 49 26 23 34 19 13 5 1 71 31 40 44
3 Tököl VSK II. Üllő SE 10 7 2 1 39 20 19 23 9 3 2 4 23 17 6 11 19 10 4 5 62 37 25 34
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 8 3 1 4 17 18 -1 9 19 10 1 8 45 42 3 30
5 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 10 6 0 4 25 19 6 18 9 4 0 5 14 22 -8 12 19 10 0 9 39 41 -2 30
6 Tököl VSK II. Bugyi SE 10 6 1 3 22 15 7 19 9 3 2 4 14 16 -2 11 19 9 3 7 36 31 5 30
7 Tököl VSK II. Örkény SE 9 3 1 5 22 22 0 10 10 6 1 3 33 24 9 19 19 9 2 8 55 46 9 29
8 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 9 5 2 2 18 12 6 17 10 3 1 6 24 30 -6 10 19 8 3 8 42 42 0 27
9 Tököl VSK II. Pereg SE 11 5 2 4 26 27 -1 17 8 2 1 5 12 18 -6 7 19 7 3 9 38 45 -7 24
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 9 4 0 5 19 18 1 12 10 3 2 5 23 25 -2 11 19 7 2 10 42 43 -1 23
11 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 9 3 4 2 19 14 5 13 10 3 1 6 20 28 -8 10 19 6 5 8 39 42 -3 23
12 Tököl VSK II. Dömsödi SE 9 3 3 3 18 16 2 12 10 3 2 5 15 26 -11 11 19 6 5 8 33 42 -9 23
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 8 1 2 5 6 19 -13 5 19 6 5 8 25 40 -15 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 10 3 2 5 21 28 -7 11 9 2 1 6 16 24 -8 7 19 5 3 11 37 52 -15 18
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 10 3 0 7 21 31 -10 9 9 2 0 7 18 35 -17 6 19 5 0 14 39 66 -27 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 10 1 0 9 8 37 -29 3 9 2 1 6 10 29 -19 7 19 3 1 15 18 66 -48 10
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1--3 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 0-2 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 2-0 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 3-2 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0--2 - 0
Halásztelek FC
-2 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 3-
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2--1 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5--1 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7--4 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 2-2 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 1-10 - 2--------
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 1-2 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-----2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 1-3 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Dömsödi SE

2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Tököl VSK II.
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
2017. 08. 27. 16:30
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Dömsödi SE
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Üllő SE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 12. 18:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Dömsödi SE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
2017. 09. 30. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Taksony SE II.
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 07. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ráckeve VAFC
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 15. 14:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Dömsödi SE
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Dömsödi SE
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Bugyi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Törökbálinti TC
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 25. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Dömsödi SE
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 02.
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Dömsödi SE
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 31. 18:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Örkény SE
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 06. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Dömsödi SE
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Szigetbecsei sportpálya
Dömsödi SE
Diósdi TC
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 15. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Dömsödi SE
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Dömsödi SE
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Pereg SE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Ócsa VSE
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 20. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Dömsödi SE
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Dömsödi SE
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Halásztelek FC

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->