Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 21. forduló

2018.04.07 - 15:30

Felsőpakony, Felsőpakonyi KSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
GUBÁNYI GERGELY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ZUIGÉBER ATTILA, EISENBACHER MIHÁLY
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
90'
45'

Gólok

VEIBL VIKTOR

24'

1 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

34'

2 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

49'

3 - 0

 

WRÁBEL JÓZSEF

86'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 21 19 0 2 73 21 52 57 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 21 14 5 2 77 35 42 47 8.9
3 Üllő SE Üllő SE 21 11 4 6 66 41 25 37 8.6
4 Taksony SE II. Taksony SE II. 21 12 1 8 49 43 6 36 9 (-1 pont)
5 Bugyi SE Bugyi SE 21 11 3 7 44 32 12 36 8.9
6 Örkény SE Örkény SE 21 10 2 9 57 51 6 32 8.2
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 21 10 0 11 39 47 -8 30 9.1
8 Pereg SE Pereg SE 21 9 3 9 41 45 -4 30 9
9 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 21 8 3 10 46 51 -5 27 8.7
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 21 7 6 8 40 46 -6 27 8.8
11 Halásztelek FC Halásztelek FC 21 8 2 11 47 47 0 26 7.8
12 Diósdi TC Diósdi TC 21 6 6 9 26 42 -16 24 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 21 6 5 10 39 48 -9 23 8
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 21 6 3 12 40 55 -15 21 7.7
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 21 5 0 16 40 72 -32 15 7.9
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 21 4 1 16 21 69 -48 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 11 9 2 0 23 4 19 29 10 6 1 3 10 5 5 19 21 15 3 3 33 9 24 48
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 6 5 0 1 13 4 9 15 15 10 3 2 26 13 13 33 21 15 3 3 39 17 22 48
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 22 11 11 23 10 5 1 4 19 8 11 16 21 12 3 6 41 19 22 39
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 11 6 2 3 8 6 2 20 10 4 3 3 8 6 2 15 21 10 5 6 16 12 4 35
5 Tököl VSK II. Örkény SE 10 3 3 4 10 11 -1 12 11 6 2 3 17 10 7 20 21 9 5 7 27 21 6 32
6 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 3 4 8 6 2 12 11 6 1 4 12 11 1 19 21 9 4 8 20 17 3 31
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 5 2 4 11 14 -3 17 10 4 3 3 11 7 4 14 21 9 5 7 22 21 1 31
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 3 4 12 9 3 15 10 3 3 4 10 15 -5 12 21 7 6 8 22 24 -2 27
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 11 4 3 4 10 11 -1 15 10 3 3 4 12 13 -1 12 21 7 6 8 22 24 -2 27
10 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 11 4 3 4 13 13 0 15 10 3 1 6 6 10 -4 10 21 7 4 10 19 23 -4 25
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 3 3 4 8 7 1 12 11 3 2 6 9 11 -2 11 21 6 5 10 17 18 -1 23
12 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 3 4 3 8 8 0 13 11 2 4 5 10 15 -5 10 21 5 8 8 18 23 -5 23
13 Tököl VSK II. Pereg SE 12 3 3 6 10 20 -10 12 9 2 4 3 4 8 -4 10 21 5 7 9 14 28 -14 22
14 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 3 4 4 9 10 -1 13 10 2 2 6 4 10 -6 8 21 5 6 10 13 20 -7 21
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 10 3 2 5 7 19 -12 11 21 5 3 13 11 40 -29 18
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 11 3 0 8 11 19 -8 9 10 1 3 6 9 19 -10 6 21 4 3 14 20 38 -18 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 11 11 0 0 47 8 39 33 10 8 0 2 26 13 13 24 21 19 0 2 73 21 52 57
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 6 4 1 1 28 9 19 13 15 10 4 1 49 26 23 34 21 14 5 2 77 35 42 47
3 Tököl VSK II. Üllő SE 11 7 2 2 39 23 16 23 10 4 2 4 27 18 9 14 21 11 4 6 66 41 25 37
4 Tököl VSK II. Taksony SE II. 11 7 0 4 28 24 4 21 10 5 1 4 21 19 2 15 21 12 1 8 49 43 6 36
5 Tököl VSK II. Bugyi SE 11 7 1 3 27 15 12 22 10 4 2 4 17 17 0 14 21 11 3 7 44 32 12 36
6 Tököl VSK II. Örkény SE 10 4 1 5 24 22 2 13 11 6 1 4 33 29 4 19 21 10 2 9 57 51 6 32
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 11 6 0 5 25 21 4 18 10 4 0 6 14 26 -12 12 21 10 0 11 39 47 -8 30
8 Tököl VSK II. Pereg SE 12 6 2 4 27 27 0 20 9 3 1 5 14 18 -4 10 21 9 3 9 41 45 -4 30
9 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 10 5 2 3 19 15 4 17 11 3 1 7 27 36 -9 10 21 8 3 10 46 51 -5 27
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 4 3 25 20 5 16 10 3 2 5 15 26 -11 11 21 7 6 8 40 46 -6 27
11 Tököl VSK II. Halásztelek FC 10 5 0 5 23 18 5 15 11 3 2 6 24 29 -5 11 21 8 2 11 47 47 0 26
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 11 5 3 3 19 21 -2 18 10 1 3 6 7 21 -14 6 21 6 6 9 26 42 -16 24
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 10 3 4 3 19 16 3 13 11 3 1 7 20 32 -12 10 21 6 5 10 39 48 -9 23
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 11 3 2 6 21 29 -8 11 10 3 1 6 19 26 -7 10 21 6 3 12 40 55 -15 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 11 3 0 8 22 35 -13 9 10 2 0 8 18 37 -19 6 21 5 0 16 40 72 -32 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 10 3 1 6 12 29 -17 10 21 4 1 16 21 69 -48 13
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 0-
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3--3 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 1-0 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 0-4 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 1---1 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1--0 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
-0 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 4-0 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 2--1 - 5-3 - 7-0 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 1--5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 2--2 - 3-----
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4----6 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3---0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 1-4 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->