Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 23. forduló

2018.04.22 - 16:00

Felsőpakony, Felsőpakonyi KSE Sporttelep

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
SZÁNTÓ LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
OLÁH FERENC, GÁSPÁR GERGELY
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
90'
45'

Gólok

KORDÉ KRISZTIÁN

48'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 23 20 0 3 76 25 51 60 9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 23 16 5 2 87 35 52 53 9
3 Üllő SE Üllő SE 23 12 5 6 72 44 28 41 8.5
4 Bugyi SE Bugyi SE 23 12 4 7 51 35 16 40 8.8
5 Taksony SE II. Taksony SE II. 23 12 2 9 51 47 4 37 9 (-1 pont)
6 Örkény SE Örkény SE 23 10 3 10 59 59 0 33 8
7 Pereg SE Pereg SE 23 10 3 10 45 48 -3 33 8.8
8 Halásztelek FC Halásztelek FC 23 10 2 11 58 48 10 32 8.5
9 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 23 10 1 12 41 52 -11 31 8.5
10 Dömsödi SE Dömsödi SE 23 8 7 8 44 47 -3 31 9
11 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 23 9 3 11 48 53 -5 30 8.3
12 Diósdi TC Diósdi TC 23 8 6 9 35 46 -11 30 8.7
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 23 7 5 11 48 54 -6 26 8.2
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 23 6 3 14 41 64 -23 21 8
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 23 5 0 18 44 86 -42 15 8.3
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 23 4 1 18 21 78 -57 13 7.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 8 7 0 1 19 4 15 21 15 10 3 2 26 13 13 33 23 17 3 3 45 17 28 54
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 9 3 0 23 4 19 30 11 6 1 4 10 8 2 19 23 15 4 4 33 12 21 49
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 8 2 2 25 11 14 26 11 5 2 4 19 8 11 17 23 13 4 6 44 19 25 43
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 7 2 3 10 6 4 23 11 4 3 4 8 9 -1 15 23 11 5 7 18 15 3 38
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 11 4 3 4 11 7 4 15 12 6 1 5 12 13 -1 19 23 10 4 9 23 20 3 34
6 Tököl VSK II. Örkény SE 11 3 4 4 11 12 -1 13 12 6 2 4 17 14 3 20 23 9 6 8 28 26 2 33
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 12 5 3 4 12 15 -3 18 11 4 4 3 12 8 4 15 23 9 7 7 24 23 1 33
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 3 4 12 9 3 15 12 4 4 4 12 16 -4 16 23 8 7 8 24 25 -1 31
9 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 5 4 3 14 9 5 19 11 2 4 5 10 15 -5 10 23 7 8 8 24 24 0 29
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 11 4 3 4 9 7 2 15 12 3 3 6 9 11 -2 12 23 7 6 10 18 18 0 27
11 Tököl VSK II. Diósdi TC 12 4 4 4 12 10 2 16 11 3 2 6 6 10 -4 11 23 7 6 10 18 20 -2 27
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 13 13 0 16 11 3 2 6 7 11 -4 11 23 7 6 10 20 24 -4 27
13 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 4 3 5 10 12 -2 15 11 3 3 5 13 18 -5 12 23 7 6 10 23 30 -7 27
14 Tököl VSK II. Pereg SE 13 3 4 6 11 21 -10 13 10 2 4 4 4 9 -5 10 23 5 8 10 15 30 -15 23
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 2 1 8 4 21 -17 7 12 3 2 7 7 22 -15 11 23 5 3 15 11 43 -32 18
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 11 21 -10 9 11 1 3 7 10 22 -12 6 23 4 3 16 21 43 -22 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 12 0 0 48 8 40 36 11 8 0 3 28 17 11 24 23 20 0 3 76 25 51 60
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 8 6 1 1 38 9 29 19 15 10 4 1 49 26 23 34 23 16 5 2 87 35 52 53
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 7 3 2 42 26 16 24 11 5 2 4 30 18 12 17 23 12 5 6 72 44 28 41
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 8 1 3 31 15 16 25 11 4 3 4 20 20 0 15 23 12 4 7 51 35 16 40
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 12 7 1 4 29 25 4 22 11 5 1 5 22 22 0 15 23 12 2 9 51 47 4 37
6 Tököl VSK II. Örkény SE 11 4 2 5 26 24 2 14 12 6 1 5 33 35 -2 19 23 10 3 10 59 59 0 33
7 Tököl VSK II. Pereg SE 13 7 2 4 30 28 2 23 10 3 1 6 15 20 -5 10 23 10 3 10 45 48 -3 33
8 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 7 0 5 34 19 15 21 11 3 2 6 24 29 -5 11 23 10 2 11 58 48 10 32
9 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 6 0 6 25 24 1 18 11 4 1 6 16 28 -12 13 23 10 1 12 41 52 -11 31
10 Tököl VSK II. Dömsödi SE 11 4 4 3 25 20 5 16 12 4 3 5 19 27 -8 15 23 8 7 8 44 47 -3 31
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 11 6 2 3 21 16 5 20 12 3 1 8 27 37 -10 10 23 9 3 11 48 53 -5 30
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 12 6 3 3 23 23 0 21 11 2 3 6 12 23 -11 9 23 8 6 9 35 46 -11 30
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 11 4 4 3 28 18 10 16 12 3 1 8 20 36 -16 10 23 7 5 11 48 54 -6 26
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 3 2 7 21 32 -11 11 11 3 1 7 20 32 -12 10 23 6 3 14 41 64 -23 21
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 24 40 -16 9 11 2 0 9 20 46 -26 6 23 5 0 18 44 86 -42 15
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 11 1 0 10 9 40 -31 3 12 3 1 8 12 38 -26 10 23 4 1 18 21 78 -57 13
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3-4 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 1-2 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 5-1 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 1-5 - 01 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 1-6 - 21 - 2-2 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 3-1 - 5-3 - 7-0 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 11 - 1-5 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 3-0 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 3-4 - 0---
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4---2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
-0 - 06 - 12 - 20 - 3-9 - 2-0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Felsőpakonyi KSE

2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 08. 19. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Törökbálinti TC
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 08. 26. 16:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Tököl VSK II.
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 09. 10. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 16. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Üllő SE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 09. 30. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Diósdi TC
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 14. 14:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Taksony SE II.
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 10. 28. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Pereg SE
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 04. 13:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ráckeve VAFC
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2017. 11. 18. 13:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Bugyi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
2018. 03. 11. 14:00
Dunaharaszti MTK műfüves sportpályája
Felsőpakonyi KSE
Halásztelek FC
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 09. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Örkény SE
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 31.
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 15. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2018. 04. 28. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Dömsödi SE
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2018. 05. 13. 16:30
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Felsőpakonyi KSE
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 05. 26. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Ócsa VSE
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE

Újhartyán VSE

2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Üllő SE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 03. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Diósdi TC
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ráckeve VAFC
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újhartyán VSE
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Dömsödi SE
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 10. 01. 15:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újhartyán VSE
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 15. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újhartyán VSE
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 10. 22. 14:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Bugyi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Törökbálinti TC
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 11. 11. 13:00
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újhartyán VSE
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
2017. 11. 19. 13:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 26. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 03. 03. 14:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 05. 16. 18:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újhartyán VSE
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
2018. 04. 12. 19:00
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újhartyán VSE
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újhartyán VSE
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Taksony SE II.
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újhartyán VSE
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Pereg SE
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újhartyán VSE
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Ócsa VSE
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 05. 06. 16:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újhartyán VSE
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újhartyán VSE
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Halásztelek FC
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újhartyán VSE
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Örkény SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->