Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport 24. forduló

2018.04.29 - 16:30

Újlengyel, Újlengyeli sportpálya

Pest

II. osztályú felnőtt bajnokság, Déli csoport

Játékvezető
CSŐSZ BALÁZS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
FERENCZI DÁVID, DÉCSI KRISZTIÁN VIKTOR
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

84'

FARAGÓ ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 Felsőpakonyi KSE Felsőpakonyi KSE 24 21 0 3 80 25 55 63 8.9
2 Törökbálinti TC Törökbálinti TC 24 16 5 3 90 41 49 53 8.8
3 Üllő SE Üllő SE 24 13 5 6 78 47 31 44 8.1
4 Bugyi SE Bugyi SE 24 12 5 7 52 36 16 41 9
5 Taksony SE II. Taksony SE II. 24 12 2 10 51 51 0 37 8.7 (-1 pont)
6 Pereg SE Pereg SE 24 11 3 10 48 48 0 36 9
7 Alsónémedi SE Alsónémedi SE 24 11 1 12 42 52 -10 34 8.9
8 Örkény SE Örkény SE 24 10 4 10 62 62 0 34 7.8
9 Halásztelek FC Halásztelek FC 24 10 3 11 61 51 10 33 8.3
10 Újhartyán VSE Újhartyán VSE 24 9 4 11 50 55 -5 31 8.6
11 Dömsödi SE Dömsödi SE 24 8 7 9 44 50 -6 31 8.8
12 Diósdi TC Diósdi TC 24 8 7 9 36 47 -11 31 8.5
13 Újlengyel DSE Újlengyel DSE 24 7 5 12 48 55 -7 26 8.1
14 Ráckeve VAFC Ráckeve VAFC 24 7 3 14 46 66 -20 24 8.3
15 Ócsa VSE Ócsa VSE 24 5 1 18 46 88 -42 16 8.4
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 24 4 1 19 23 83 -60 13 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 9 7 0 2 20 7 13 21 15 10 3 2 26 13 13 33 24 17 3 4 46 20 26 54
2 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 9 3 0 23 4 19 30 12 7 1 4 13 8 5 22 24 16 4 4 36 12 24 52
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 8 2 2 25 11 14 26 12 6 2 4 22 9 13 20 24 14 4 6 47 20 27 46
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 7 2 3 10 6 4 23 12 5 3 4 9 9 0 18 24 12 5 7 19 15 4 41
5 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 12 4 4 4 11 7 4 16 12 6 1 5 12 13 -1 19 24 10 5 9 23 20 3 35
6 Tököl VSK II. Örkény SE 12 3 5 4 12 13 -1 14 12 6 2 4 17 14 3 20 24 9 7 8 29 27 2 34
7 Tököl VSK II. Taksony SE II. 13 5 3 5 12 18 -6 18 11 4 4 3 12 8 4 15 24 9 7 8 24 26 -2 33
8 Tököl VSK II. Dömsödi SE 12 4 3 5 12 10 2 15 12 4 4 4 12 16 -4 16 24 8 7 9 24 26 -2 31
9 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 4 3 5 10 12 -2 15 12 4 3 5 16 19 -3 15 24 8 6 10 26 31 -5 30
10 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 5 4 3 14 9 5 19 12 2 5 5 11 16 -5 11 24 7 9 8 25 25 0 30
11 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 12 4 4 4 9 7 2 16 12 3 3 6 9 11 -2 12 24 7 7 10 18 18 0 28
12 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 4 4 4 13 13 0 16 12 3 3 6 7 11 -4 12 24 7 7 10 20 24 -4 28
13 Tököl VSK II. Diósdi TC 13 4 4 5 12 11 1 16 11 3 2 6 6 10 -4 11 24 7 6 11 18 21 -3 27
14 Tököl VSK II. Pereg SE 13 3 4 6 11 21 -10 13 11 3 4 4 5 9 -4 13 24 6 8 10 16 30 -14 26
15 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 12 2 1 9 5 24 -19 7 12 3 2 7 7 22 -15 11 24 5 3 16 12 46 -34 18
16 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 11 21 -10 9 12 1 4 7 10 22 -12 7 24 4 4 16 21 43 -22 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 Tököl VSK II. Felsőpakonyi KSE 12 12 0 0 48 8 40 36 12 9 0 3 32 17 15 27 24 21 0 3 80 25 55 63
2 Tököl VSK II. Törökbálinti TC 9 6 1 2 41 15 26 19 15 10 4 1 49 26 23 34 24 16 5 3 90 41 49 53
3 Tököl VSK II. Üllő SE 12 7 3 2 42 26 16 24 12 6 2 4 36 21 15 20 24 13 5 6 78 47 31 44
4 Tököl VSK II. Bugyi SE 12 8 1 3 31 15 16 25 12 4 4 4 21 21 0 16 24 12 5 7 52 36 16 41
5 Tököl VSK II. Taksony SE II. 13 7 1 5 29 29 0 22 11 5 1 5 22 22 0 15 24 12 2 10 51 51 0 37
6 Tököl VSK II. Pereg SE 13 7 2 4 30 28 2 23 11 4 1 6 18 20 -2 13 24 11 3 10 48 48 0 36
7 Tököl VSK II. Alsónémedi SE 12 6 0 6 25 24 1 18 12 5 1 6 17 28 -11 16 24 11 1 12 42 52 -10 34
8 Tököl VSK II. Örkény SE 12 4 3 5 29 27 2 15 12 6 1 5 33 35 -2 19 24 10 4 10 62 62 0 34
9 Tököl VSK II. Halásztelek FC 12 7 0 5 34 19 15 21 12 3 3 6 27 32 -5 12 24 10 3 11 61 51 10 33
10 Tököl VSK II. Újhartyán VSE 12 6 3 3 23 18 5 21 12 3 1 8 27 37 -10 10 24 9 4 11 50 55 -5 31
11 Tököl VSK II. Dömsödi SE 12 4 4 4 25 23 2 16 12 4 3 5 19 27 -8 15 24 8 7 9 44 50 -6 31
12 Tököl VSK II. Diósdi TC 13 6 4 3 24 24 0 22 11 2 3 6 12 23 -11 9 24 8 7 9 36 47 -11 31
13 Tököl VSK II. Újlengyel DSE 12 4 4 4 28 19 9 16 12 3 1 8 20 36 -16 10 24 7 5 12 48 55 -7 26
14 Tököl VSK II. Ráckeve VAFC 12 3 2 7 21 32 -11 11 12 4 1 7 25 34 -9 13 24 7 3 14 46 66 -20 24
15 Tököl VSK II. Ócsa VSE 12 3 0 9 24 40 -16 9 12 2 1 9 22 48 -26 7 24 5 1 18 46 88 -42 16
16 Tököl VSK II. Tököl VSK II. 12 1 0 11 11 45 -34 3 12 3 1 8 12 38 -26 10 24 4 1 19 23 83 -60 13
 
Alsónémedi SE
0 - 2-4 - 24 - 03 - 24 - 11 - 2-3 - 1-0 - 23 - 61 - 32 - 00 - 3
Bugyi SE
5 - 23 - 1--2 - 23 - 05 - 02 - 32 - 00 - 22 - 00 - 3-4 - 03 - 2
Diósdi TC
0 - 11 - 12 - 14 - 20 - 33 - 23 - 31 - 13 - 22 - 0-2 - 22 - 11 - 5-
Dömsödi SE
-3 - 21 - 10 - 1--1 - 50 - 31 - 11 - 15 - 02 - 36 - 32 - 23 - 1
Felsőpakonyi KSE
-5 - 21 - 0-5 - 3-6 - 06 - 13 - 13 - 06 - 16 - 01 - 04 - 02 - 0
Halásztelek FC
4 - 02 - 4-1 - 02 - 31 - 24 - 12 - 16 - 1-5 - 01 - 22 - 54 - 0-
Ócsa VSE
3 - 1-2 - 50 - 21 - 23 - 21 - 5-2 - 5-7 - 11 - 42 - 61 - 31 - 4
Örkény SE
2 - 20 - 1-6 - 21 - 23 - 32 - 01 - 0-4 - 62 - 31 - 43 - 34 - 1-
Pereg SE
2 - 5-1 - 01 - 1-2 - 04 - 34 - 10 - 43 - 10 - 21 - 74 - 06 - 22 - 2
Ráckeve VAFC
1 - 22 - 02 - 20 - 3-1 - 5-3 - 7-0 - 14 - 11 - 43 - 01 - 43 - 3
Taksony SE II.
3 - 0-0 - 11 - 10 - 45 - 15 - 30 - 32 - 14 - 1-0 - 44 - 24 - 31 - 5
Tököl VSK II.
1 - 21 - 32 - 00 - 30 - 71 - 22 - 4-1 - 32 - 50 - 61 - 3--0 - 7
Törökbálinti TC
5 - 02 - 2--5 - 14 - 110 - 26 - 0-2 - 3-4 - 0--3 - 6
Újhartyán VSE
-2 - 11 - 10 - 10 - 4-2 - 2-2 - 16 - 11 - 32 - 11 - 13 - 03 - 2
Újlengyel DSE
0 - 10 - 06 - 12 - 20 - 3-9 - 2-0 - 2-2 - 11 - 13 - 35 - 20 - 1
Üllő SE
2 - 13 - 34 - 010 - 10 - 33 - 33 - 11 - 63 - 2-6 - 1-3 - 34 - 2-

Meccsek

Újlengyel DSE

2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 08. 19. 14:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Újlengyel DSE
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Újhartyán VSE
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 09. 02. 16:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Újlengyel DSE
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Dömsödi SE
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 09. 17. 16:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Újlengyel DSE
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 09. 24. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Felsőpakonyi KSE
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Újlengyel DSE
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 08. 15:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Bugyi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 10. 22. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Törökbálinti TC
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2017. 10. 28. 13:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Újlengyel DSE
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 05. 13:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Tököl VSK II.
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
2017. 11. 12. 13:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Újlengyel DSE
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
2017. 11. 18. 13:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Üllő SE
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
2017. 11. 25. 13:00
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Újlengyel DSE
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
2018. 03. 04. 10:00
FC Dabas Wellis Sportpark
Újlengyel DSE
Diósdi TC
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
2018. 03. 11. 14:30
OBO Csarnok Műfüves pálya
Újhartyán VSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Taksony SE II.
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
2018. 03. 25. 15:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 01. 15:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Pereg SE
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 04. 07. 15:30
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Újlengyel DSE
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 15. 16:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ócsa VSE
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
2018. 04. 22. 16:00
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Újlengyel DSE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
2018. 05. 05. 16:30
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Újlengyel DSE
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Halásztelek FC
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Újlengyel DSE
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Örkény SE
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
FÉLBESZAKADT
Újlengyel DSE
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
2018. 06. 03. 17:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Újlengyel DSE
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
2018. 06. 10. 17:00
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Ráckeve VAFC

Alsónémedi SE

2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
2017. 08. 19. 17:00
Ócsai sportpálya
Ócsa VSE
Alsónémedi SE
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 08. 27. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Bugyi SE
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
2017. 09. 02. 16:30
Ráckevei Sporttelep
Ráckeve VAFC
Alsónémedi SE
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 10. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Törökbálinti TC
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 09. 17. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Halásztelek FC
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
2017. 09. 24. 16:00
Tököl VSE Sporttelep
Tököl VSK II.
Alsónémedi SE
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 01. 15:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Örkény SE
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
2017. 10. 07. 15:00
Üllő Városi Sporttelep
Üllő SE
Alsónémedi SE
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 15. 14:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újlengyel DSE
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Diósdi TC Sporttelep
Diósdi TC
Alsónémedi SE
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
2017. 10. 29. 13:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
ELMARDT
Újhartyán VSE
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 12. 03. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Újhartyán VSE
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
2017. 11. 04. 13:30
Taksony SE Fő utcai sportpályája
Taksony SE II.
Alsónémedi SE
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 12. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Dömsödi SE
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
2017. 11. 19. 13:00
Kiskunlacháza-Pereg SE sportpályája
Pereg SE
Alsónémedi SE
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
2017. 11. 26. 13:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Felsőpakonyi KSE
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 25. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ócsa VSE
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
2018. 03. 11. 14:30
Bugyi SE Sporttelep
Bugyi SE
Alsónémedi SE
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 16. 18:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Ráckeve VAFC
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Törökbálinti Sporttelep
Törökbálinti TC
Alsónémedi SE
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
2018. 03. 31. 15:30
Németh Ferenc Sportcentrum (Halásztelek)
Halásztelek FC
Alsónémedi SE
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 08. 15:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Tököl VSK II.
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
2018. 04. 15. 16:00
Örkény SE Sporttelep
Örkény SE
Alsónémedi SE
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 04. 22. 16:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Üllő SE
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
2018. 04. 29. 16:30
Újlengyeli sportpálya
Újlengyel DSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 06. 16:30
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Diósdi TC
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
2018. 05. 13. 16:30
Újhartyáni sportpálya
Újhartyán VSE
Alsónémedi SE
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 05. 20. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Taksony SE II.
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
2018. 05. 27. 17:00
Dömsödi sportpálya
Dömsödi SE
Alsónémedi SE
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
2018. 06. 03. 17:00
Alsónémedi sportpálya
Alsónémedi SE
Pereg SE
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
2018. 06. 10. 17:00
Felsőpakonyi KSE Sporttelep
Felsőpakonyi KSE
Alsónémedi SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->