Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 12. forduló

2018.02.25 - 16:00

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

ATLASZ-GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
KISS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
TÓTH ROLAND, VARGA IMRE
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

SIMON PÉTER

18'

1 - 0

 

 

1 - 1

42'

MANGA ZSOLT

 

1 - 2

91'

KOTTRA MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 12 11 0 1 54 9 45 33 8.3
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 11 9 0 2 36 9 27 27 8.2
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 12 8 1 3 31 21 10 25 8.8
4 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 11 7 2 2 29 15 14 23 7.2
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 5 3 3 14 10 4 18 7.7
6 TATAI AC TATAI AC 11 5 2 4 24 14 10 17 7.5
7 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 11 4 3 4 23 14 9 15 8.6
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 11 4 3 4 15 17 -2 15 7.5
9 WATI - KECSKÉD KSK WATI - KECSKÉD KSK 11 4 3 4 22 27 -5 15 8.4
10 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 11 4 3 4 14 22 -8 15 8.1
11 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  11 4 1 6 23 25 -2 13 8
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 11 2 2 7 15 30 -15 8 8.5
13 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 11 2 1 8 11 33 -22 7 7.6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 11 2 0 9 15 48 -33 6 7.1
15 BOKOD TRANSINTERTOP BOKOD TRANSINTERTOP 12 1 0 11 11 43 -32 3 8
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 4 2 0 14 2 12 14 6 4 2 0 8 2 6 14 12 8 4 0 22 4 18 28
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 6 4 2 0 9 2 7 14 5 4 1 0 11 2 9 13 11 8 3 0 20 4 16 27
3 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 5 2 3 0 4 2 2 9 7 5 0 2 12 6 6 15 12 7 3 2 16 8 8 24
4 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 4 2 2 0 5 1 4 8 7 3 3 1 8 4 4 12 11 5 5 1 13 5 8 20
5 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 4 3 0 1 9 3 6 9 7 2 3 2 5 4 1 9 11 5 3 3 14 7 7 18
6 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 5 4 0 1 6 1 5 12 6 1 3 2 2 4 -2 6 11 5 3 3 8 5 3 18
7 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 7 4 1 2 11 6 5 13 4 1 1 2 5 9 -4 4 11 5 2 4 16 15 1 17
8 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 6 1 3 2 6 5 1 6 5 2 1 2 5 3 2 7 11 3 4 4 11 8 3 13
9 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 7 1 1 5 4 12 -8 4 5 2 1 2 5 8 -3 7 12 3 2 7 9 20 -11 11
10 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 5 3 0 2 7 6 1 9 6 0 1 5 0 16 -16 1 11 3 1 7 7 22 -15 10
11 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 5 1 1 3 3 5 -2 4 6 1 3 2 5 6 -1 6 11 2 4 5 8 11 -3 10
12 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 0 4 1 5 7 -2 4 6 1 3 2 1 2 -1 6 11 1 7 3 6 9 -3 10
13 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 6 1 3 2 3 5 -2 6 5 0 2 3 2 9 -7 2 11 1 5 5 5 14 -9 8
14 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 7 0 5 2 2 4 -2 5 4 0 3 1 1 3 -2 3 11 0 8 3 3 7 -4 8
15 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 6 0 1 5 0 10 -10 1 5 0 1 4 1 10 -9 1 11 0 2 9 1 20 -19 2
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 TÁTI SE (Kizárva) KOMÁROM VSE 6 5 0 1 32 4 28 15 6 6 0 0 22 5 17 18 12 11 0 1 54 9 45 33
2 TÁTI SE (Kizárva) ZSÁMBÉKI SK 6 6 0 0 22 4 18 18 5 3 0 2 14 5 9 9 11 9 0 2 36 9 27 27
3 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSZŐLŐSI SE 5 3 1 1 12 7 5 10 7 5 0 2 19 14 5 15 12 8 1 3 31 21 10 25
4 TÁTI SE (Kizárva) OBSK OROSZLÁNY 5 3 0 2 14 8 6 9 6 4 2 0 15 7 8 14 11 7 2 2 29 15 14 23
5 TÁTI SE (Kizárva) BÁBOLNAI SE 5 4 0 1 12 3 9 12 6 1 3 2 2 7 -5 6 11 5 3 3 14 10 4 18
6 TÁTI SE (Kizárva) TATAI AC 4 1 2 1 10 5 5 5 7 4 0 3 14 9 5 12 11 5 2 4 24 14 10 17
7 TÁTI SE (Kizárva) SÁRISÁPI BSE 4 2 2 0 15 5 10 8 7 2 1 4 8 9 -1 7 11 4 3 4 23 14 9 15
8 TÁTI SE (Kizárva) KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 1 2 2 6 10 -4 5 6 3 1 2 9 7 2 10 11 4 3 4 15 17 -2 15
9 TÁTI SE (Kizárva) WATI - KECSKÉD KSK 6 3 1 2 14 14 0 10 5 1 2 2 8 13 -5 5 11 4 3 4 22 27 -5 15
10 TÁTI SE (Kizárva) FC ESZTERGOM 7 3 2 2 8 9 -1 11 4 1 1 2 6 13 -7 4 11 4 3 4 14 22 -8 15
11 TÁTI SE (Kizárva) NYERGESÚJFALU SE 7 3 0 4 14 12 2 9 4 1 1 2 9 13 -4 4 11 4 1 6 23 25 -2 13
12 TÁTI SE (Kizárva) NAGYIGMÁNDI KSK 6 1 2 3 12 17 -5 5 5 1 0 4 3 13 -10 3 11 2 2 7 15 30 -15 8
13 TÁTI SE (Kizárva) VÉRTESSOMLÓI KSK 6 2 0 4 5 13 -8 6 5 0 1 4 6 20 -14 1 11 2 1 8 11 33 -22 7
14 TÁTI SE (Kizárva) ÁCSI KINIZSI SC 5 2 0 3 10 14 -4 6 6 0 0 6 5 34 -29 0 11 2 0 9 15 48 -33 6
15 TÁTI SE (Kizárva) BOKOD TRANSINTERTOP 7 1 0 6 5 21 -16 3 5 0 0 5 6 22 -16 0 12 1 0 11 11 43 -32 3
16 TÁTI SE (Kizárva) TÁTI SE (Kizárva) 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-----1 - 06 - 52 - 5----0 - 11 - 3-
BÁBOLNAI SE
2 - 1-----4 - 00 - 22 - 0----4 - 0-
BOKOD TRANSINTERTOP
3 - 0-0 - 2-0 - 2---1 - 41 - 3--0 - 5-0 - 5
FC ESZTERGOM
3 - 20 - 0--0 - 01 - 2--1 - 0---1 - 4-2 - 1
KOMÁROM VSE
12 - 02 - 07 - 18 - 0-----0 - 1----3 - 2
KOPPÁNYMONOSTORI SE
-1 - 1--1 - 3--1 - 12 - 11 - 4-----
NAGYIGMÁNDI KSK
--2 - 0-1 - 51 - 31 - 2----4 - 4-3 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
--7 - 1-0 - 41 - 2-1 - 2-3 - 1-1 - 01 - 2--
OBSK OROSZLÁNY
----1 - 2----3 - 2-5 - 05 - 2-0 - 2
SÁRISÁPI BSE
------7 - 02 - 22 - 2----4 - 1-
TATAI AC
7 - 10 - 0-------1 - 1--2 - 3--
TÁTI SE
---------------
VÉRTESSOMLÓI KSK
-0 - 13 - 22 - 1-----0 - 20 - 3---0 - 4
VÉRTESSZŐLŐSI SE
----2 - 32 - 11 - 0-----6 - 21 - 1-
WATI - KECSKÉD KSK
--3 - 23 - 30 - 53 - 1--1 - 3---4 - 0--
ZSÁMBÉKI SK
7 - 14 - 0----3 - 1--2 - 01 - 0--5 - 2-

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 13. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
TÁTI SE
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 08. 19. 17:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 08. 27. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 03. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 10. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOMÁROM VSE
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2017. 09. 16. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 24. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2017. 10. 08. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 15. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI - KECSKÉD KSK
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2017. 10. 22. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
NYERGESÚJFALU SE
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2017. 11. 04. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 12. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 19. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 18. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 10:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 09. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 03. 24. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 01. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
2018. 04. 08. 15:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 29. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 06. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 20. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 27. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 06. 02. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

NYERGESÚJFALU SE

2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 19. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu SE
2017. 08. 27. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 03. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 09. 03. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 09. 17. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2017. 09. 24. 16:00
Nyergesújfalu SE
2017. 09. 24. 16:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2017. 10. 01. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2017. 10. 01. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 08. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOMÁROM VSE
2017. 10. 14. 15:00
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 14. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 22. 13:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BOKOD TRANSINTERTOP
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 29. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ELMARDT
NYERGESÚJFALU SE
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 02. 25. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
2017. 11. 05. 13:30
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2017. 11. 12. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2017. 11. 12. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI - KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu SE
2017. 11. 19. 13:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2017. 11. 25. 13:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 03. 03. 16:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 11. 14:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 18. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 18. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 04. 01. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 04. 08. 15:30
Vértessomló KSK
2018. 04. 08. 15:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 15. 15:30
Nyergesújfalu SE
2018. 04. 15. 15:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 04. 22. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 04. 28. 17:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
2018. 05. 06. 16:30
Bokod Erőmű LE
BOKOD TRANSINTERTOP
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 13. 17:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 05. 19. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 27. 16:00
Nyergesújfalu SE
2018. 05. 27. 16:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
WATI - KECSKÉD KSK
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 06. 02. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->