Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport 14. forduló

2018.05.17 - 16:00

Ete, Ete Sport Egyesület (Ete SE)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNT FÜRDŐ U - 16 kiemelt csoport

Játékvezető
DÁVID RITA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

29'

HORVÁTH BENCE ZSOLT
SIMON MÁTÉ

44'

1 - 1

 

TAKÁCS BENCE

48'

2 - 1

 

 

2 - 2

63'

TÓTH GERGŐ

 

2 - 3

69'

HORVÁTH BENCE ZSOLT
TAKÁCS BENCE

78'

3 - 3

 

SIMON MÁTÉ

80'

4 - 3

 

 

4 - 4

89'

BERCSI ARNOLD FERENC

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 14 13 0 1 92 17 75 39 7.2
2 TFCE TFCE 14 12 1 1 167 15 152 37 6.5
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 14 10 0 4 105 42 63 30 6.3
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 14 9 1 4 91 33 58 28 6.4
5 VÉRTESI ERŐMŰ SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 14 8 0 6 48 54 -6 24 7.4
6 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 14 7 1 6 54 47 7 22 6.5
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  14 6 1 7 39 87 -48 19 6.1
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 14 4 2 8 47 91 -44 14 6.3
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 14 3 2 9 34 101 -67 11 6.5
10 ETEI SE ETEI SE 14 3 1 10 45 71 -26 10 6.3
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 14 3 1 10 21 61 -40 10 6.6
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 14 1 0 13 9 133 -124 2 5.9 Büntetőpont: -1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 7 6 1 0 22 3 19 19 7 6 0 1 25 4 21 18 14 12 1 1 47 7 40 37
2 BÁBOLNAI SE TFCE 7 7 0 0 54 3 51 21 7 4 2 1 27 6 21 14 14 11 2 1 81 9 72 35
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 7 5 2 0 25 2 23 17 7 4 1 2 21 11 10 13 14 9 3 2 46 13 33 30
4 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 7 4 1 2 8 12 -4 13 7 4 1 2 10 13 -3 13 14 8 2 4 18 25 -7 26
5 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 4 2 2 38 8 30 14 6 2 2 2 6 4 2 8 14 6 4 4 44 12 32 22
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 7 3 2 2 14 9 5 11 7 3 2 2 13 7 6 11 14 6 4 4 27 16 11 22
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 7 5 1 1 14 5 9 16 7 0 1 6 3 41 -38 1 14 5 2 7 17 46 -29 17
8 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 0 5 8 19 -11 6 7 2 2 3 8 24 -16 8 14 4 2 8 16 43 -27 14
9 BÁBOLNAI SE ETEI SE 7 2 2 3 20 20 0 8 7 1 0 6 3 19 -16 3 14 3 2 9 23 39 -16 11
10 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 6 2 0 4 11 11 0 6 8 1 2 5 10 30 -20 5 14 3 2 9 21 41 -20 11
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 7 0 4 3 3 8 -5 4 7 0 3 4 4 24 -20 3 14 0 7 7 7 32 -25 7
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 0 2 5 2 30 -28 2 7 0 1 6 0 36 -36 0 14 0 3 11 2 66 -64 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BÁBOLNAI SE TATAI AC 7 7 0 0 47 6 41 21 7 6 0 1 45 11 34 18 14 13 0 1 92 17 75 39
2 BÁBOLNAI SE TFCE 7 6 1 0 103 6 97 19 7 6 0 1 64 9 55 18 14 12 1 1 167 15 152 37
3 BÁBOLNAI SE OBSK OROSZLÁNY 7 6 0 1 61 11 50 18 7 4 0 3 44 31 13 12 14 10 0 4 105 42 63 30
4 BÁBOLNAI SE ZSÁMBÉKI SK 8 6 0 2 72 19 53 18 6 3 1 2 19 14 5 10 14 9 1 4 91 33 58 28
5 BÁBOLNAI SE VÉRTESI ERŐMŰ SE 7 5 0 2 20 23 -3 15 7 3 0 4 28 31 -3 9 14 8 0 6 48 54 -6 24
6 BÁBOLNAI SE WATI KECSKÉD KSK 7 4 0 3 28 27 1 12 7 3 1 3 26 20 6 10 14 7 1 6 54 47 7 22
7 BÁBOLNAI SE NYERGESÚJFALU SE 7 6 1 0 34 11 23 19 7 0 0 7 5 76 -71 0 14 6 1 7 39 87 -48 19
8 BÁBOLNAI SE SÁRISÁPI BSE 6 3 1 2 21 32 -11 10 8 1 1 6 26 59 -33 4 14 4 2 8 47 91 -44 14
9 BÁBOLNAI SE NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 0 5 21 41 -20 6 7 1 2 4 13 60 -47 5 14 3 2 9 34 101 -67 11
10 BÁBOLNAI SE ETEI SE 7 2 1 4 36 35 1 7 7 1 0 6 9 36 -27 3 14 3 1 10 45 71 -26 10
11 BÁBOLNAI SE ÁCSI KINIZSI SC 7 2 1 4 11 17 -6 7 7 1 0 6 10 44 -34 3 14 3 1 10 21 61 -40 10
12 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 1 0 6 5 65 -60 3 7 0 0 7 4 68 -64 -1 14 1 0 13 9 133 -124 2
 
ÁCSI KINIZSI SC
3 - 00 - 13 - 1-0 - 4---1 - 32 - 22 - 6
BÁBOLNAI SE
0 - 1-1 - 52 - 1-1 - 141 - 240 - 70 - 13--
ETEI SE
-18 - 04 - 4-0 - 1112 - 0-0 - 10-0 - 52 - 5
NAGYIGMÁNDI KSK
4 - 0-4 - 1-1 - 17--0 - 53 - 66 - 83 - 4
NYERGESÚJFALU SE
1 - 0-4 - 013 - 1-3 - 3--5 - 25 - 33 - 2
OBSK OROSZLÁNY
-16 - 15 - 1-19 - 27 - 31 - 25 - 18 - 1--
SÁRISÁPI BSE
7 - 5-7 - 32 - 2--0 - 14-3 - 22 - 6-
TFCE
21 - 0-13 - 225 - 015 - 114 - 214 - 0---1 - 1
TATAI AC
7 - 26 - 1-12 - 08 - 08 - 33 - 03 - 0---
VÉRTESI ERŐMŰ SE
4 - 22 - 03 - 1-8 - 1--0 - 81 - 102 - 1-
WATI KECSKÉD KSK
-8 - 1--7 - 03 - 44 - 31 - 122 - 6-3 - 1
ZSÁMBÉKI SK
-15 - 1--17 - 05 - 315 - 33 - 43 - 611 - 13 - 1

Meccsek

ETEI SE

2017. 11. 18. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 11. 18. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ETEI SE
2017. 09. 09. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 09. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
OBSK OROSZLÁNY
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 20. 15:30
Ete Sport Egyesület
2017. 09. 20. 15:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
BÁBOLNAI SE
2017. 09. 30. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2017. 09. 30. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ETEI SE
2017. 10. 07. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 10. 07. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TATAI AC
2017. 10. 14. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2017. 10. 14. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
ETEI SE
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 10. 21. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
ETEI SE
2017. 10. 28. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 10. 28. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
WATI KECSKÉD KSK
2017. 11. 04. 12:00
Duna-Gerecse Tát SE
2017. 11. 04. 12:00
Duna-Gerecse Tát SE
NYERGESÚJFALU SE
ETEI SE
2017. 11. 11. 11:30
Ete Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 04. 03. 15:00
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 03. 15:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 03. 24. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 03. 24. 11:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ETEI SE
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 07. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 04. 07. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ETEI SE
2018. 04. 14. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 14. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 04. 22. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 04. 22. 11:30
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ETEI SE
2018. 04. 28. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 04. 28. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 05. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
TFCE
2018. 05. 12. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 05. 12. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ETEI SE
2018. 05. 19. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 19. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 05. 26. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 05. 26. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ETEI SE

NAGYIGMÁNDI KSK

2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 18. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2017. 09. 20. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 16. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ETEI SE
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2017. 09. 23. 11:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TFCE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 09. 30. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
2017. 10. 07. 11:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 14. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2017. 10. 21. 11:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 10. 28. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2017. 11. 04. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESI ERŐMŰ SE
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
2017. 11. 11. 11:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 03. 17. 11:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 03. 24. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
2018. 03. 31. 11:30
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
ELMARDT
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
2018. 05. 17. 16:00
Ete Sport Egyesület
ETEI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 04. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TFCE
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 04. 14. 11:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 04. 22. 09:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 04. 28. 11:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 05. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 05. 12. 11:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 05. 19. 11:30
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
VÉRTESI ERŐMŰ SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 05. 26. 11:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->