Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 4. forduló

2018.08.19 - 17:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
KOVÁCS GERGELY
Tartalékjátékvezető
GAÁL ÁKOS
Asszisztensek
BORNEMISSZA NORBERT, GARAI PÉTER
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

25'

SZÁNTHÓ REGŐ
TÓTH BARNA

53'

1 - 1

 

 

1 - 2

83'

TAJTHY TAMÁS
TÓTH BARNA

93'

2 - 2

 

 

2 - 3

94'

KOVÁCS KRISZTIÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS FC VASAS FC 4 3 1 0 9 6 3 10 14.3
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 4 3 0 1 11 2 9 9 13.5
3 ZTE FC ZTE FC 4 2 2 0 7 4 3 8 9.5
4 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 4 2 1 1 7 3 4 7 10.5
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 2 1 1 8 5 3 7 11
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 2 1 1 8 5 3 7 7.8
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 4 2 1 1 7 4 3 7 13
8 DOROGI FC DOROGI FC 4 2 1 1 6 5 1 7 11.3
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 9 8 1 6 9.3
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 2 1 7 8 -1 5 10.3
11 VÁC FC VÁC FC 4 1 2 1 3 5 -2 5 7.5
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  4 1 2 1 2 4 -2 5 14.3
13 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 4 1 1 2 5 5 0 4 10
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 1 2 3 4 -1 4 8.3
15 BSS MONOR BSS MONOR 4 1 0 3 6 7 -1 3 8.5
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 4 0 3 1 2 3 -1 3 13.8
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 3 1 3 6 -3 3 11.5
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 0 2 2 3 9 -6 2 7.5
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 4 0 2 2 0 9 -9 2 10.5
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 4 0 1 3 3 7 -4 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 6 2 4 10
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 6 2 4 9
3 BFC SIÓFOK VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 3 3 8
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 3 0 3 8
5 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 3 2 1 5 4 2 2 0 4 2 2 8
6 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 3 1 2 5 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 3 1 2 6
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
8 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 2 1 5 4 1 5
9 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 4 4 0 5
10 BFC SIÓFOK BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 4 4 0 4
11 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
13 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 2 4 -2 4
14 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 3 0 1 1 0 3 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
16 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 1 3 -2 3
18 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 2 -2 3
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 0 3 -3 3
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 1 3 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 1 0 9 6 3 10
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 11 2 9 9
3 BFC SIÓFOK ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 7 4 3 8
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 7 3 4 7
5 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 5 0 5 6 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 2 1 1 8 5 3 7
6 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 2 0 0 4 0 4 6 4 2 1 1 8 5 3 7
7 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 1 0 6 1 5 7 4 2 1 1 7 4 3 7
8 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 0 1 5 4 1 6 4 2 1 1 6 5 1 7
9 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 3 0 9 8 1 6
10 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 1 0 5 4 1 4 4 1 2 1 7 8 -1 5
11 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 5 -2 5
12 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 2 4 -2 5
13 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 5 5 0 4
14 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 3 4 -1 4
15 BFC SIÓFOK BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 6 7 -1 3
16 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 3 1 3 6 -3 3
18 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 3 9 -6 2
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 0 2 2 0 9 -9 2
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 1 3 3 7 -4 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0-------3 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1-----------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1--------------0 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
-----------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1----------0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE

WKW ETO FC GYŐR

2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
2018. 07. 29. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAÖRS
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
2018. 08. 12. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
ZTE FC
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 18:30
ETO Stadion
2018. 08. 26. 18:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VASAS FC
2018. 08. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 29. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
WKW ETO FC GYŐR
2018. 09. 02. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 02. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 25. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 09. 30. 18:00
ETO Stadion
2018. 09. 30. 18:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 10. 03. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 03. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 10. 21. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
WKW ETO FC GYŐR
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
VÁC FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 12. 09. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 03. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
FÉLBESZAKADT
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 06. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 02. 06. 17:30
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 02. 24. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 24. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BFC SIÓFOK
2019. 03. 03. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 03. 14:30
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
2019. 03. 10. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 17. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 03. 17. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 31. 17:00
ETO Stadion
2019. 03. 31. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 14. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
2019. 05. 05. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom