Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 4. forduló

2018.08.19 - 17:30

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
BARNA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
NAGY RÓBERT
Asszisztensek
KORMÁNYOS II. GÁBOR, KISS BALÁZS
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

12'

FARAGÓ TOMÁS

 

0 - 2

18'

SZEDLÁR ZOLTÁN
GYÖMBÉR GÁBOR

24'

1 - 2

 

 

1 - 3

54'

HEGEDŰS MÁRK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 VASAS FC VASAS FC 4 3 1 0 9 6 3 10 14.3
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 4 3 0 1 11 2 9 9 13.5
3 ZTE FC ZTE FC 4 2 2 0 7 4 3 8 9.5
4 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 4 2 1 1 7 3 4 7 10.5
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 4 2 1 1 8 5 3 7 11
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 4 2 1 1 8 5 3 7 7.8
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 4 2 1 1 7 4 3 7 13
8 DOROGI FC DOROGI FC 4 2 1 1 6 5 1 7 11.3
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 9 8 1 6 9.3
10 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 4 1 2 1 7 8 -1 5 10.3
11 VÁC FC VÁC FC 4 1 2 1 3 5 -2 5 7.5
12 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  4 1 2 1 2 4 -2 5 14.3
13 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 4 1 1 2 5 5 0 4 10
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 1 2 3 4 -1 4 8.3
15 BSS MONOR BSS MONOR 4 1 0 3 6 7 -1 3 8.5
16 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 4 0 3 1 2 3 -1 3 13.8
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 4 0 3 1 3 6 -3 3 11.5
18 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 4 0 2 2 3 9 -6 2 7.5
19 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 4 0 2 2 0 9 -9 2 10.5
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 4 0 1 3 3 7 -4 1 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 3 0 3 6 2 1 1 0 3 2 1 4 4 3 1 0 6 2 4 10
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 5 0 5 6 2 1 0 1 1 2 -1 3 4 3 0 1 6 2 4 9
3 BFC SIÓFOK VASAS FC 2 1 1 0 3 1 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 6 3 3 8
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 3 0 3 6 4 2 2 0 3 0 3 8
5 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 3 2 1 5 4 2 2 0 4 2 2 8
6 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 2 0 3 1 2 5 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 3 0 3 1 2 6
7 BFC SIÓFOK ZTE FC 2 0 2 0 2 2 0 2 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 3 0 3 2 1 6
8 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 1 1 0 4 2 2 4 4 1 2 1 5 4 1 5
9 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 1 0 1 0 1 4 4 1 2 1 4 4 0 5
10 BFC SIÓFOK BSS MONOR 2 1 0 1 2 1 1 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 4 4 0 4
11 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 0 2 0 3 -3 0 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 0 1 3 3 0 3 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 1 1 2 4 6 -2 4
13 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 2 4 -2 4
14 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 3 0 1 1 0 3 4 0 3 1 2 3 -1 3
15 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 1 -1 3
16 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 3 1 1 3 -2 3
18 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 2 0 1 1 0 2 -2 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 0 2 -2 3
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 0 3 1 0 3 -3 3
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 1 2 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 1 3 1 5 -4 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BFC SIÓFOK VASAS FC 2 1 1 0 5 4 1 4 2 2 0 0 4 2 2 6 4 3 1 0 9 6 3 10
2 BFC SIÓFOK GYIRMÓT FC GYŐR 2 2 0 0 8 0 8 6 2 1 0 1 3 2 1 3 4 3 0 1 11 2 9 9
3 BFC SIÓFOK ZTE FC 2 1 1 0 4 2 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 7 4 3 8
4 BFC SIÓFOK WKW ETO FC GYŐR 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 2 0 0 7 2 5 6 4 2 1 1 7 3 4 7
5 BFC SIÓFOK BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 2 2 0 0 5 0 5 6 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 2 1 1 8 5 3 7
6 BFC SIÓFOK BUDAÖRS 2 0 1 1 4 5 -1 1 2 2 0 0 4 0 4 6 4 2 1 1 8 5 3 7
7 BFC SIÓFOK SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 3 2 1 0 6 1 5 7 4 2 1 1 7 4 3 7
8 BFC SIÓFOK DOROGI FC 1 0 1 0 1 1 0 1 3 2 0 1 5 4 1 6 4 2 1 1 6 5 1 7
9 BFC SIÓFOK AQVITAL FC CSÁKVÁR 2 1 1 0 5 4 1 4 2 0 2 0 4 4 0 2 4 1 3 0 9 8 1 6
10 BFC SIÓFOK KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 2 0 1 1 2 4 -2 1 2 1 1 0 5 4 1 4 4 1 2 1 7 8 -1 5
11 BFC SIÓFOK VÁC FC 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 1 4 -3 1 4 1 2 1 3 5 -2 5
12 BFC SIÓFOK NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 2 1 0 1 1 3 -2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 2 4 -2 5
13 BFC SIÓFOK BUDAFOKI MTE 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 5 5 0 4
14 BFC SIÓFOK BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 3 1 0 2 3 4 -1 3 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 1 2 3 4 -1 4
15 BFC SIÓFOK BSS MONOR 2 1 0 1 4 3 1 3 2 0 0 2 2 4 -2 0 4 1 0 3 6 7 -1 3
16 BFC SIÓFOK KAZINCBARCIKA 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
17 BFC SIÓFOK CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 2 0 2 0 1 1 0 2 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 3 1 3 6 -3 3
18 BFC SIÓFOK CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 2 2 3 9 -6 2
19 BFC SIÓFOK DUNA ASZFALT TVSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 2 0 1 1 0 5 -5 1 4 0 2 2 0 9 -9 2
20 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 3 0 1 2 3 5 -2 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 4 0 1 3 3 7 -4 1
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1-----1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0-------3 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0-------------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
-2 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1-----------1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
----------------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1--------------0 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
-----3 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
---------------5 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
---------0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0---------2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----------
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 0---
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0-------
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
-----------0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1----------0 - 0---
VASAS FC
--------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1----------

Meccsek

SOROKSÁR SC

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VASAS FC
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BFC SIÓFOK
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SOROKSÁR SC
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SOROKSÁR SC

DOROGI FC

2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 07. 29. 18:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DOROGI FC
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VÁC FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 09. 16. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DOROGI FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DOROGI FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DOROGI FC
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 21. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BFC SIÓFOK
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 10. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DOROGI FC
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
WKW ETO FC GYŐR
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DOROGI FC
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DOROGI FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 09. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DOROGI FC
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
2019. 02. 17. 18:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAÖRS
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
ZTE FC
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 07. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
VASAS FC
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DOROGI FC
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 04. 21. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
2019. 04. 28. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DOROGI FC
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DOROGI FC
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom