Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 6. forduló

2018.08.29 - 17:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
ZIERKELBACH PÉTER
Tartalékjátékvezető
LOVAS LÁSZLÓ
Asszisztensek
GEORGIOU THEODOROS, KIS ZOLTÁN
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 6 4 1 1 13 5 8 13 10.7
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 6 4 0 2 13 6 7 12 8.8
3 VASAS FC VASAS FC 6 3 3 0 11 8 3 12 12.3
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 6 3 2 1 10 6 4 11 12.3
5 ZTE FC ZTE FC 6 3 2 1 10 7 3 11 9.8
6 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 6 3 2 1 11 9 2 11 11.2
7 DOROGI FC DOROGI FC 6 3 1 2 11 8 3 10 9.2
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 6 2 2 2 10 7 3 8 12
9 BUDAÖRS BUDAÖRS 6 2 2 2 9 7 2 8 9.3
10 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 6 2 2 2 5 4 1 8 8.3
11 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 6 1 5 0 10 9 1 8 13.2
12 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 6 1 3 2 5 7 -2 6 10.8
13 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  6 1 3 2 4 7 -3 6 13.8
14 VÁC FC VÁC FC 6 1 3 2 4 8 -4 6 9.5
15 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 6 1 3 2 2 10 -8 6 10.5
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 6 1 2 3 6 8 -2 5 8.8
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 6 1 2 3 6 9 -3 5 10.2
18 BSS MONOR BSS MONOR 6 1 1 4 8 10 -2 4 9.3
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 6 0 4 2 4 9 -5 4 10.3
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 6 0 3 3 3 11 -8 3 9.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 4 0 4 9 3 1 2 0 3 2 1 5 6 4 2 0 7 2 5 14
2 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 2 0 5 3 2 8 6 3 3 0 6 3 3 12
3 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 5 2 3 6 3 1 1 1 1 2 -1 4 6 3 1 2 6 4 2 10
4 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 3 1 2 5 3 1 2 0 4 3 1 5 6 2 4 0 7 4 3 10
5 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 2 3 0 5 1 4 9 6 2 3 1 6 3 3 9
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 2 2 0 4 3 1 2 0 4 2 2 5 6 2 3 1 6 4 2 9
7 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 3 0 1 1 0 3 3 2 0 1 3 1 2 6 6 2 3 1 4 2 2 9
8 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 3 4 -1 2 3 2 1 0 2 0 2 7 6 2 3 1 5 4 1 9
9 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 1 3 0 3 1 2 6 2 0 2 0 0 0 0 2 6 1 5 0 3 1 2 8
10 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 0 3 0 2 2 0 3 3 1 2 0 2 1 1 5 6 1 5 0 4 3 1 8
11 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 1 1 4 3 1 0 2 1 3 -2 3 6 2 1 3 3 4 -1 7
12 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 0 2 1 1 2 -1 2 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 4 1 2 2 0 7
13 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 2 1 4 4 0 5 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 3 2 5 7 -2 6
14 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 1 2 1 4 -3 1 3 1 2 0 1 0 1 5 6 1 3 2 2 4 -2 6
15 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 2 3 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 2 3 3 6 -3 5
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 1 2 2 3 -1 4 6 1 2 3 2 5 -3 5
17 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 0 2 2 2 0 3 3 0 1 2 2 4 -2 1 6 1 1 4 4 6 -2 4
18 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 2 1 0 1 -1 2 3 0 2 1 1 3 -2 2 6 0 4 2 1 4 -3 4
19 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 0 2 1 2 4 -2 2 3 0 2 1 0 2 -2 2 6 0 4 2 2 6 -4 4
20 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 4 0 3 1 0 1 -1 3 2 0 1 1 0 3 -3 1 6 0 4 2 0 4 -4 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CEGLÉDI VSE SOROKSÁR SC 1 0 0 1 1 3 -2 0 5 4 1 0 12 2 10 13 6 4 1 1 13 5 8 13
2 CEGLÉDI VSE GYIRMÓT FC GYŐR 3 2 0 1 8 3 5 6 3 2 0 1 5 3 2 6 6 4 0 2 13 6 7 12
3 CEGLÉDI VSE VASAS FC 3 1 2 0 5 4 1 5 3 2 1 0 6 4 2 7 6 3 3 0 11 8 3 12
4 CEGLÉDI VSE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 3 3 0 0 7 1 6 9 3 0 2 1 3 5 -2 2 6 3 2 1 10 6 4 11
5 CEGLÉDI VSE ZTE FC 3 1 1 1 5 4 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7 6 3 2 1 10 7 3 11
6 CEGLÉDI VSE KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 3 1 1 1 4 4 0 4 3 2 1 0 7 5 2 7 6 3 2 1 11 9 2 11
7 CEGLÉDI VSE DOROGI FC 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 3 0 1 9 5 4 9 6 3 1 2 11 8 3 10
8 CEGLÉDI VSE WKW ETO FC GYŐR 3 0 2 1 2 3 -1 2 3 2 0 1 8 4 4 6 6 2 2 2 10 7 3 8
9 CEGLÉDI VSE BUDAÖRS 3 0 2 1 4 5 -1 2 3 2 0 1 5 2 3 6 6 2 2 2 9 7 2 8
10 CEGLÉDI VSE BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 4 2 0 2 5 4 1 6 2 0 2 0 0 0 0 2 6 2 2 2 5 4 1 8
11 CEGLÉDI VSE AQVITAL FC CSÁKVÁR 4 1 3 0 6 5 1 6 2 0 2 0 4 4 0 2 6 1 5 0 10 9 1 8
12 CEGLÉDI VSE KAZINCBARCIKA 3 0 2 1 3 6 -3 2 3 1 1 1 2 1 1 4 6 1 3 2 5 7 -2 6
13 CEGLÉDI VSE NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 3 1 0 2 2 5 -3 3 3 0 3 0 2 2 0 3 6 1 3 2 4 7 -3 6
14 CEGLÉDI VSE VÁC FC 3 1 1 1 2 3 -1 4 3 0 2 1 2 5 -3 2 6 1 3 2 4 8 -4 6
15 CEGLÉDI VSE DUNA ASZFALT TVSE 4 1 2 1 2 5 -3 5 2 0 1 1 0 5 -5 1 6 1 3 2 2 10 -8 6
16 CEGLÉDI VSE BUDAFOKI MTE 3 1 0 2 5 6 -1 3 3 0 2 1 1 2 -1 2 6 1 2 3 6 8 -2 5
17 CEGLÉDI VSE BFC SIÓFOK 4 1 1 2 5 6 -1 4 2 0 1 1 1 3 -2 1 6 1 2 3 6 9 -3 5
18 CEGLÉDI VSE BSS MONOR 3 1 1 1 5 4 1 4 3 0 0 3 3 6 -3 0 6 1 1 4 8 10 -2 4
19 CEGLÉDI VSE CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 3 0 3 0 2 2 0 3 3 0 1 2 2 7 -5 1 6 0 4 2 4 9 -5 4
20 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 0 2 2 3 7 -4 2 6 0 3 3 3 11 -8 3
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-----0 - 1--2 - 1---2 - 0-1 - 2----
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
----2 - 0------2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1----------1 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2-------2 - 3---------
BUDAFOKI MTE
-----3 - 1--------1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
------0 - 4------0 - 0-----
DOROGI FC
--------1 - 2-------1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 1-------------2 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
--1 - 1-0 - 03 - 3-----2 - 1-------
GYIRMÓT FC GYŐR
--------------0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
-----2 - 0---0 - 2--2 - 2------
KAZINCBARCIKA
0 - 0-----1 - 4---2 - 2--------
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3-----1 - 1-----
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-------------1 - 1-0 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
---0 - 3-------1 - 0------1 - 2
SOROKSÁR SC
------1 - 3------------
DUNA ASZFALT TVSE
---2 - 1-0 - 0-----0 - 0---0 - 4---
VÁC FC
----2 - 1------0 - 2---0 - 0---
VASAS FC
-0 - 0------3 - 3---2 - 1------
ZTE FC
-3 - 1------1 - 1-1 - 2--------

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

CEGLÉDI VSE

2018. 07. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 07. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 05. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 19. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
VÁC FC
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 26. 16:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 03. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 28. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BUDAÖRS
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CEGLÉDI VSE
2018. 12. 02. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 02. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BFC SIÓFOK
2018. 12. 09. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 09. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
2018. 12. 16. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 03. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CEGLÉDI VSE
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 17. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 03. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
2019. 03. 06. 14:30
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 10. 14:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DOROGI FC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 03. 31. 16:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 01. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
ZTE FC
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 05. 12. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
VASAS FC
2019. 05. 19. 14:30
Siófok Városi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CEGLÉDI VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom