Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 15. forduló

2018.11.04 - 13:30

Mosonmagyaróvár, MTE-1904 Sporttelep (MTE 1904 Sporttelep)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
FARKAS TIBOR
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS GERGELY
Asszisztensek
HUSZÁR BALÁZS, KULMAN TAMÁS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

15'

SZUHODOVSZKI SOMA

 

0 - 2

29'

PALINCSÁR MARTIN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 15 10 1 4 36 15 21 31 11.5
2 ZTE FC ZTE FC 15 8 5 2 25 17 8 29 9.7
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 15 8 4 3 26 18 8 28 12.1
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 15 7 6 2 28 23 5 27 10.8
5 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 15 7 3 5 27 21 6 24 11.5
6 BUDAÖRS BUDAÖRS 15 7 2 6 23 19 4 23 10.1
7 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 15 6 5 4 24 19 5 23 11.1
8 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 15 5 8 2 26 21 5 23 11.2
9 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 15 5 5 5 25 20 5 20 11.2
10 VASAS FC VASAS FC 15 4 8 3 22 25 -3 20 10.5
11 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 15 4 8 3 14 19 -5 20 9.4
12 DOROGI FC DOROGI FC 15 5 4 6 21 24 -3 19 10.9
13 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 15 4 6 5 15 17 -2 18 9.9
14 VÁC FC VÁC FC 15 3 8 4 13 17 -4 17 10.1
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 15 4 4 7 16 24 -8 16 9.9
16 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  15 3 5 7 20 23 -3 14 10.8
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 15 2 8 5 10 15 -5 14 9.7
18 BSS MONOR BSS MONOR 15 3 3 9 20 27 -7 12 10
19 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 15 3 3 9 13 24 -11 12 9.8
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 15 2 4 9 10 26 -16 10 9.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 6 2 0 8 1 7 20 7 3 3 1 7 5 2 12 15 9 5 1 15 6 9 32
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 12 4 8 16 8 4 2 2 5 3 2 14 15 9 3 3 17 7 10 30
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 6 3 2 1 5 2 3 11 9 2 6 1 7 6 1 12 15 5 8 2 12 8 4 23
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 7 2 5 0 5 3 2 11 8 3 3 2 6 6 0 12 15 5 8 2 11 9 2 23
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 8 5 3 11 8 3 2 3 4 7 -3 11 15 6 4 5 12 12 0 22
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 3 3 3 7 7 0 12 6 2 3 1 4 4 0 9 15 5 6 4 11 11 0 21
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 2 5 1 6 5 1 11 7 2 4 1 7 5 2 10 15 4 9 2 13 10 3 21
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 2 2 3 9 10 -1 8 8 2 5 1 5 3 2 11 15 4 7 4 14 13 1 19
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 2 3 7 7 0 8 8 2 5 1 6 5 1 11 15 4 7 4 13 12 1 19
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 3 1 4 3 1 9 9 2 4 3 5 7 -2 10 15 4 7 4 9 10 -1 19
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 3 6 1 6 3 3 15 5 0 3 2 2 4 -2 3 15 3 9 3 8 7 1 18
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 8 1 6 1 3 3 0 9 7 2 2 3 4 4 0 8 15 3 8 4 7 7 0 17
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 2 4 2 8 8 0 10 7 1 4 2 2 3 -1 7 15 3 8 4 10 11 -1 17
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 4 1 3 1 2 10 8 1 4 3 2 5 -3 7 15 3 8 4 5 6 -1 17
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 1 6 0 2 1 1 9 8 2 2 4 5 8 -3 8 15 3 8 4 7 9 -2 17
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 8 2 4 2 3 3 0 10 7 1 4 2 2 4 -2 7 15 3 8 4 5 7 -2 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 6 2 2 2 4 3 1 8 9 1 4 4 8 11 -3 7 15 3 6 6 12 14 -2 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 1 5 2 6 8 -2 8 7 0 3 4 1 6 -5 3 15 1 8 6 7 14 -7 11
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 9 0 6 3 2 5 -3 6 6 0 5 1 2 5 -3 5 15 0 11 4 4 10 -6 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 0 3 4 0 5 -5 3 8 0 5 3 3 7 -4 5 15 0 8 7 3 12 -9 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 21 8 13 16 8 5 0 3 15 7 8 15 15 10 1 4 36 15 21 31
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 7 4 2 1 12 8 4 14 8 4 3 1 13 9 4 15 15 8 5 2 25 17 8 29
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 8 7 1 0 15 3 12 22 7 1 3 3 11 15 -4 6 15 8 4 3 26 18 8 28
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 8 5 2 1 14 10 4 17 7 2 4 1 14 13 1 10 15 7 6 2 28 23 5 27
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 3 1 3 13 15 -2 10 8 4 2 2 14 6 8 14 15 7 3 5 27 21 6 24
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 14 8 6 11 8 4 0 4 9 11 -2 12 15 7 2 6 23 19 4 23
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 3 2 11 12 -1 9 8 4 2 2 13 7 6 14 15 6 5 4 24 19 5 23
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 9 3 5 1 17 13 4 14 6 2 3 1 9 8 1 9 15 5 8 2 26 21 5 23
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 8 2 4 2 11 9 2 10 7 3 1 3 14 11 3 10 15 5 5 5 25 20 5 20
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 6 1 4 1 8 11 -3 7 9 3 4 2 14 14 0 13 15 4 8 3 22 25 -3 20
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 9 4 3 2 10 10 0 15 6 0 5 1 4 9 -5 5 15 4 8 3 14 19 -5 20
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 2 3 2 9 10 -1 9 8 3 1 4 12 14 -2 10 15 5 4 6 21 24 -3 19
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 4 3 3 12 10 2 15 5 0 3 2 3 7 -4 3 15 4 6 5 15 17 -2 18
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 8 1 5 2 8 11 -3 8 15 3 8 4 13 17 -4 17
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 6 10 -4 7 9 2 3 4 10 14 -4 9 15 4 4 7 16 24 -8 16
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 8 3 2 3 16 15 1 11 7 0 3 4 4 8 -4 3 15 3 5 7 20 23 -3 14
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 8 2 4 2 6 6 0 10 7 0 4 3 4 9 -5 4 15 2 8 5 10 15 -5 14
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 6 2 2 2 8 7 1 8 9 1 1 7 12 20 -8 4 15 3 3 9 20 27 -7 12
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 3 1 4 11 12 -1 10 7 0 2 5 2 12 -10 2 15 3 3 9 13 24 -11 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 3 3 3 9 -6 6 8 1 1 6 7 17 -10 4 15 2 4 9 10 26 -16 10
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 0-1 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1------1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0-----2 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 0-1 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0--3 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-----7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
--1 - 0-2 - 12 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 0----2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0---3 - 3-3 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 1-0 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 1------
ZTE FC
2 - 23 - 1----2 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 05. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 08. 12. 19:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 26. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 29. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VÁC FC
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 09. 02. 16:30
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 09. 26. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
2018. 10. 07. 15:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
CEGLÉDI VSE
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2018. 10. 27. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BFC SIÓFOK
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 11. 25. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DOROGI FC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 07. 16:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAÖRS
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
ZTE FC
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
VASAS FC
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
2019. 05. 19. 14:30
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR

BSS MONOR

2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BSS MONOR
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 05. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BFC SIÓFOK
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 12. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BSS MONOR
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
WKW ETO FC GYŐR
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 08. 26. 19:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BSS MONOR
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 29. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 09. 02. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BSS MONOR
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 09. 26. 19:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BSS MONOR
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 30. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VÁC FC
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 10. 03. 15:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BSS MONOR
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
2018. 10. 21. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BSS MONOR
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BSS MONOR
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 07. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAÖRS
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 11. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
BSS MONOR
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 25. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
ZTE FC
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 12. 09. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
VASAS FC
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BSS MONOR
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 03. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
2019. 02. 10. 14:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BSS MONOR
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 02. 17. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BSS MONOR
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 10. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
BSS MONOR
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
FC Dabas Sporttelep
BSS MONOR
DOROGI FC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 05. 01. 17:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BSS MONOR
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 05. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
CEGLÉDI VSE
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 12. 18:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BSS MONOR
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom