Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 16. forduló

2018.11.07 - 13:30

Tiszakécske, Tiszakécske Városi Sportcentrum (Tiszakécske Sportcentrum)

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
TAKÁCS JÁNOS
Tartalékjátékvezető
VEIZER ROLAND
Asszisztensek
HORVÁTH RÓBERT, SZILÁGYI NORBERT
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
90'
45'

Gólok

BATIZI-PÓCSI BALÁZS

11'

1 - 0

 

KÁROLY BÁLINT

28'

2 - 0

 

GRÉCZI GÁBOR JÁNOS

68'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 16 11 1 4 39 17 22 34 11.4
2 ZTE FC ZTE FC 16 9 5 2 26 17 9 32 10
3 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 16 9 4 3 28 19 9 31 12.1
4 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 16 8 6 2 29 23 6 30 10.9
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 16 8 2 6 25 19 6 26 10.5
6 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 16 7 5 4 29 20 9 26 11.5
7 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 16 7 3 6 27 23 4 24 11.3
8 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 16 6 5 5 27 20 7 23 10.9
9 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 16 5 8 3 28 24 4 23 10.6
10 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 16 5 8 3 17 19 -2 23 10.1
11 VASAS FC VASAS FC 16 4 9 3 23 26 -3 21 11.1
12 VÁC FC VÁC FC 16 4 8 4 15 18 -3 20 10.6
13 DOROGI FC DOROGI FC 16 5 4 7 22 26 -4 19 10.4
14 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 16 4 6 6 15 18 -3 18 9.7
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 16 4 4 8 16 25 -9 16 9.3
16 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  16 3 5 8 21 25 -4 14 10.8
17 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 16 2 8 6 11 20 -9 14 9.6
18 BSS MONOR BSS MONOR 16 3 3 10 20 29 -9 12 9.8
19 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 16 3 3 10 13 27 -14 12 9.8
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 16 2 5 9 11 27 -16 11 9.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 12 4 8 16 9 5 2 2 7 3 4 17 16 10 3 3 19 7 12 33
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 6 3 0 9 2 7 21 7 3 3 1 7 5 2 12 16 9 6 1 16 7 9 33
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 3 5 0 6 3 3 14 8 3 3 2 6 6 0 12 16 6 8 2 12 9 3 26
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 8 5 3 11 9 4 2 3 6 7 -1 14 16 7 4 5 14 12 2 25
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 3 3 1 5 2 3 12 9 2 6 1 7 6 1 12 16 5 9 2 12 8 4 24
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 2 3 7 7 0 8 9 3 5 1 9 6 3 14 16 5 7 4 16 13 3 22
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 2 6 1 6 5 1 12 7 2 4 1 7 5 2 10 16 4 10 2 13 10 3 22
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 3 4 7 9 -2 12 6 2 3 1 4 4 0 9 16 5 6 5 11 13 -2 21
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 2 2 3 9 10 -1 8 9 2 6 1 5 3 2 12 16 4 8 4 14 13 1 20
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 4 1 3 1 2 10 9 2 4 3 4 5 -1 10 16 4 8 4 7 6 1 20
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 3 1 4 3 1 9 10 2 4 4 5 8 -3 10 16 4 7 5 9 11 -2 19
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 3 6 1 6 3 3 15 6 0 4 2 2 4 -2 4 16 3 10 3 8 7 1 19
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 1 7 1 3 3 0 10 7 2 2 3 4 4 0 8 16 3 9 4 7 7 0 18
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 1 6 0 2 1 1 9 9 2 3 4 6 9 -3 9 16 3 9 4 8 10 -2 18
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 2 4 3 8 10 -2 10 7 1 4 2 2 3 -1 7 16 3 8 5 10 13 -3 17
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 4 6 -2 10 7 1 4 2 2 4 -2 7 16 3 8 5 6 10 -4 17
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 4 5 -1 8 9 1 4 4 8 11 -3 7 16 3 6 7 12 16 -4 15
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 1 6 3 4 5 -1 9 6 0 5 1 2 5 -3 5 16 1 11 4 6 10 -4 14
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 1 5 2 6 8 -2 8 8 0 3 5 1 8 -7 3 16 1 8 7 7 16 -9 11
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 0 3 4 0 5 -5 3 9 0 6 3 3 7 -4 6 16 0 9 7 3 12 -9 9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR GYIRMÓT FC GYŐR 7 5 1 1 21 8 13 16 9 6 0 3 18 9 9 18 16 11 1 4 39 17 22 34
2 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR ZTE FC 8 5 2 1 13 8 5 17 8 4 3 1 13 9 4 15 16 9 5 2 26 17 9 32
3 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 9 8 1 0 17 4 13 25 7 1 3 3 11 15 -4 6 16 9 4 3 28 19 9 31
4 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 9 6 2 1 15 10 5 20 7 2 4 1 14 13 1 10 16 8 6 2 29 23 6 30
5 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAÖRS 7 3 2 2 14 8 6 11 9 5 0 4 11 11 0 15 16 8 2 6 25 19 6 26
6 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR KAZINCBARCIKA 7 2 3 2 11 12 -1 9 9 5 2 2 18 8 10 17 16 7 5 4 29 20 9 26
7 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR SOROKSÁR SC 7 3 1 3 13 15 -2 10 9 4 2 3 14 8 6 14 16 7 3 6 27 23 4 24
8 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR WKW ETO FC GYŐR 9 3 4 2 13 9 4 13 7 3 1 3 14 11 3 10 16 6 5 5 27 20 7 23
9 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 10 3 5 2 19 16 3 14 6 2 3 1 9 8 1 9 16 5 8 3 28 24 4 23
10 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DUNA ASZFALT TVSE 10 5 3 2 13 10 3 18 6 0 5 1 4 9 -5 5 16 5 8 3 17 19 -2 23
11 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VASAS FC 7 1 5 1 9 12 -3 8 9 3 4 2 14 14 0 13 16 4 9 3 23 26 -3 21
12 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR VÁC FC 7 2 3 2 5 6 -1 9 9 2 5 2 10 12 -2 11 16 4 8 4 15 18 -3 20
13 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR DOROGI FC 7 2 3 2 9 10 -1 9 9 3 1 5 13 16 -3 10 16 5 4 7 22 26 -4 19
14 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 10 4 3 3 12 10 2 15 6 0 3 3 3 8 -5 3 16 4 6 6 15 18 -3 18
15 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CEGLÉDI VSE 6 2 1 3 6 10 -4 7 10 2 3 5 10 15 -5 9 16 4 4 8 16 25 -9 16
16 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 9 3 2 4 17 17 0 11 7 0 3 4 4 8 -4 3 16 3 5 8 21 25 -4 14
17 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BFC SIÓFOK 9 2 4 3 7 11 -4 10 7 0 4 3 4 9 -5 4 16 2 8 6 11 20 -9 14
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BSS MONOR 7 2 2 3 8 9 -1 8 9 1 1 7 12 20 -8 4 16 3 3 10 20 29 -9 12
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR BUDAFOKI MTE 8 3 1 4 11 12 -1 10 8 0 2 6 2 15 -13 2 16 3 3 10 13 27 -14 12
20 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 7 1 3 3 3 9 -6 6 9 1 2 6 8 18 -10 5 16 2 5 9 11 27 -16 11
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1--2 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 2--1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0--1 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
---0 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 1--1 - 22 - 3--3 - 0-----2 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 0-3 - 2-1 - 3--1 - 2-
CEGLÉDI VSE
---2 - 0--0 - 4---1 - 3--0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
--0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 2---1 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3-----1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 1----2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-----7 - 32 - 0-0 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 0-2 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 0--4 - 0--1 - 4--1 - 42 - 2------2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 1--
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-----0 - 2-----0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0---3 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
---1 - 2--1 - 3-1 - 1--4 - 32 - 1----3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 4-1 - 11 - 2
VÁC FC
-1 - 1-1 - 02 - 1------0 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0----1 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 1---1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1-----

Meccsek

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC

BUDAFOKI MTE

2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 07. 29. 18:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 05. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VASAS FC
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 12. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DOROGI FC
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 08. 19. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
BUDAFOKI MTE
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2018. 08. 29. 19:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 02. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
2018. 09. 16. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 03. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 07. 17:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
BUDAFOKI MTE
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BUDAÖRS
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
CEGLÉDI VSE
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
ZTE FC
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 25. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
BUDAFOKI MTE
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BSS MONOR
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
VÁC FC
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2018. 12. 16. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 03. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 10. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BFC SIÓFOK
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 03. 17:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 06. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 03. 17. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 07. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
2019. 04. 14. 16:30
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
BUDAFOKI MTE
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 04. 28. 17:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
BUDAFOKI MTE
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
BUDAFOKI MTE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom