Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 20. forduló

2018.12.09 - 13:00

Budapest, Szamosi Mihály Sporttelep

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
GAÁL ÁKOS
Tartalékjátékvezető
KOVÁCS GERGELY
Asszisztensek
HUSZÁR BALÁZS, BERTALAN DÁVID
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

LŐRINCZY ATTILA

69'

1 - 0

 

 

1 - 1

80'

MIHÁLY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 ZTE FC ZTE FC 20 12 5 3 41 24 17 41 11.4
2 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 20 13 1 6 42 20 22 40 10.6
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 20 10 8 2 35 25 10 38 10.5
4 BUDAÖRS BUDAÖRS 20 11 2 7 32 22 10 35 11
5 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 20 9 6 5 30 25 5 33 11.2
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 20 7 9 4 36 31 5 30 11
7 VASAS FC VASAS FC 20 7 9 4 33 31 2 30 11.2
8 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 20 7 7 6 32 25 7 28 10.8
9 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 20 6 9 5 20 27 -7 27 10.6
10 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 20 7 5 8 30 31 -1 26 10.5
11 DOROGI FC DOROGI FC 20 6 7 7 29 29 0 25 10.8
12 VÁC FC VÁC FC 20 5 10 5 18 20 -2 25 10.7
13 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 20 6 6 8 29 27 2 24 10.1
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  20 6 6 8 27 27 0 24 10.2
15 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 20 6 5 9 23 34 -11 23 10.1
16 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 20 6 3 11 22 34 -12 21 10.3
17 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 20 4 8 8 17 22 -5 20 10.2
18 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 20 4 6 10 19 32 -13 18 9.9
19 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 20 3 9 8 18 31 -13 18 9.6
20 BSS MONOR BSS MONOR 20 3 3 14 23 39 -16 12 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 6 3 1 9 3 6 21 10 4 4 2 8 7 1 16 20 10 7 3 17 10 7 37
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 10 5 1 4 12 7 5 16 10 6 2 2 8 3 5 20 20 11 3 6 20 10 10 36
3 BSS MONOR ZTE FC 10 4 5 1 9 4 5 17 10 5 3 2 9 6 3 18 20 9 8 3 18 10 8 35
4 BSS MONOR BUDAÖRS 10 4 3 3 11 8 3 15 10 5 2 3 7 7 0 17 20 9 5 6 18 15 3 32
5 BSS MONOR VASAS FC 8 4 3 1 7 3 4 15 12 3 7 2 8 7 1 16 20 7 10 3 15 10 5 31
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 2 7 1 7 6 1 13 10 4 5 1 9 5 4 17 20 6 12 2 16 11 5 30
7 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 10 3 3 4 8 8 0 12 10 3 6 1 9 6 3 15 20 6 9 5 17 14 3 27
8 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 9 4 4 1 8 4 4 16 11 2 4 5 6 10 -4 10 20 6 8 6 14 14 0 26
9 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 3 4 3 9 10 -1 13 10 3 4 3 4 4 0 13 20 6 8 6 13 14 -1 26
10 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 4 4 8 10 -2 13 9 3 3 3 6 8 -2 12 20 6 7 7 14 18 -4 25
11 BSS MONOR VÁC FC 9 2 6 1 3 1 2 12 11 3 4 4 6 7 -1 13 20 5 10 5 9 8 1 25
12 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 7 1 8 4 4 19 8 0 6 2 2 4 -2 6 20 4 13 3 10 8 2 25
13 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 10 1 8 1 3 3 0 11 10 3 4 3 6 5 1 13 20 4 12 4 9 8 1 24
14 BSS MONOR DOROGI FC 10 2 8 0 3 1 2 14 10 2 4 4 7 10 -3 10 20 4 12 4 10 11 -1 24
15 BSS MONOR SOROKSÁR SC 10 2 3 5 9 12 -3 9 10 2 6 2 5 4 1 12 20 4 9 7 14 16 -2 21
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 4 7 -3 10 10 2 5 3 4 8 -4 11 20 4 9 7 8 15 -7 21
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 11 3 5 3 10 11 -1 14 9 0 3 6 1 9 -8 3 20 3 8 9 11 20 -9 17
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 11 1 6 4 4 7 -3 9 9 0 8 1 3 6 -3 8 20 1 14 5 7 13 -6 17
19 BSS MONOR BSS MONOR 9 2 3 4 4 6 -2 9 11 1 4 6 9 14 -5 7 20 3 7 10 13 20 -7 16
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 1 4 5 2 6 -4 7 10 0 7 3 4 8 -4 7 20 1 11 8 6 14 -8 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR ZTE FC 10 6 2 2 21 12 9 20 10 6 3 1 20 12 8 21 20 12 5 3 41 24 17 41
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 10 6 1 3 23 11 12 19 10 7 0 3 19 9 10 21 20 13 1 6 42 20 22 40
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 10 6 3 1 17 12 5 21 10 4 5 1 18 13 5 17 20 10 8 2 35 25 10 38
4 BSS MONOR BUDAÖRS 10 5 2 3 20 11 9 17 10 6 0 4 12 11 1 18 20 11 2 7 32 22 10 35
5 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 10 8 1 1 17 5 12 25 10 1 5 4 13 20 -7 8 20 9 6 5 30 25 5 33
6 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 11 3 6 2 21 18 3 15 9 4 3 2 15 13 2 15 20 7 9 4 36 31 5 30
7 BSS MONOR VASAS FC 8 2 5 1 14 13 1 11 12 5 4 3 19 18 1 19 20 7 9 4 33 31 2 30
8 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 10 2 4 4 14 17 -3 10 10 5 3 2 18 8 10 18 20 7 7 6 32 25 7 28
9 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 11 5 3 3 13 12 1 18 9 1 6 2 7 15 -8 9 20 6 9 5 20 27 -7 27
10 BSS MONOR SOROKSÁR SC 10 3 3 4 16 21 -5 12 10 4 2 4 14 10 4 14 20 7 5 8 30 31 -1 26
11 BSS MONOR DOROGI FC 10 3 5 2 14 11 3 14 10 3 2 5 15 18 -3 11 20 6 7 7 29 29 0 25
12 BSS MONOR VÁC FC 9 2 5 2 5 6 -1 11 11 3 5 3 13 14 -1 14 20 5 10 5 18 20 -2 25
13 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 10 3 5 2 13 9 4 14 10 3 1 6 16 18 -2 10 20 6 6 8 29 27 2 24
14 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 10 4 2 4 19 17 2 14 10 2 4 4 8 10 -2 10 20 6 6 8 27 27 0 24
15 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 9 4 2 3 12 14 -2 14 11 2 3 6 11 20 -9 9 20 6 5 9 23 34 -11 23
16 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 11 5 1 5 18 18 0 16 9 1 2 6 4 16 -12 5 20 6 3 11 22 34 -12 21
17 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 3 5 14 14 0 15 8 0 5 3 3 8 -5 5 20 4 8 8 17 22 -5 20
18 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 10 3 3 4 9 12 -3 12 10 1 3 6 10 20 -10 6 20 4 6 10 19 32 -13 18
19 BSS MONOR BFC SIÓFOK 10 2 4 4 7 12 -5 10 10 1 5 4 11 19 -8 8 20 3 9 8 18 31 -13 18
20 BSS MONOR BSS MONOR 9 2 2 5 9 15 -6 8 11 1 1 9 14 24 -10 4 20 3 3 14 23 39 -16 12
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 0-2 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 1---1 - 5--1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 0----2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
--3 - 32 - 0--0 - 42 - 1--1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0--2 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1-4 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 0--1 - 3--0 - 0--1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 2--
GYIRMÓT FC GYŐR
--2 - 2--2 - 0-2 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 2-3 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 2---2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 3---1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-3 - 01 - 3--0 - 2-2 - 0---0 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0--2 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
-2 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1-0 - 34 - 32 - 1--1 - 1-3 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 0-2 - 10 - 0---0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-----0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 0---5 - 11 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 1-1 - 11 - 01 - 2--2 - 1----2 - 3

Meccsek

SOROKSÁR SC

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 08. 05. 17:30
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
SOROKSÁR SC
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 12. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
SOROKSÁR SC
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DOROGI FC
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 08. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 29. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 16. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
SOROKSÁR SC
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 26. 16:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAÖRS
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 30. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
SOROKSÁR SC
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 03. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
ZTE FC
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BSS MONOR
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 21. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VASAS FC
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 10. 28. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
SOROKSÁR SC
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
2018. 11. 07. 19:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
SOROKSÁR SC
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
SOROKSÁR SC
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 02. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 16. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 03. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
VÁC FC
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
SOROKSÁR SC
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 17. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BUDAFOKI MTE
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 06. 14:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 10. 14:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
SOROKSÁR SC
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
CEGLÉDI VSE
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 31. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 07. 16:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
SOROKSÁR SC
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
SOROKSÁR SC
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
BFC SIÓFOK
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 04. 28. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
SOROKSÁR SC
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 05. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
SOROKSÁR SC
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
SOROKSÁR SC

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep (Cegléd)
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom