Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

Merkantil Bank Liga NB II. 22. forduló

2019.02.03 - 14:00

Putnok, Putnoki Várady Béla Sportközpont

MLSZ

Merkantil Bank Liga NB II.

Játékvezető
DUCSAI JÓZSEF
Tartalékjátékvezető
FARKAS TIBOR
Asszisztensek
KOVÁCS II. GÁBOR, MÁYER GÁBOR
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
90'
45'

Gólok

FÓTYIK DOMINIK

22'

1 - 0

 

KANALOS TONY-MARKOS

32'

2 - 0

 

OLTEAN SERGIU ADRIÁN

45'

3 - 0

 

PALMES RAUL-IOAN

70'

4 - 0

 

LUKÁCS RAYMOND BARNA

88'

5 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 GYIRMÓT FC GYŐR GYIRMÓT FC GYŐR 22 15 1 6 50 23 27 46 11
2 ZTE FC ZTE FC 22 13 5 4 45 28 17 44 10.9
3 KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 22 12 8 2 38 25 13 44 10.7
4 BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 22 11 6 5 36 25 11 39 11.2
5 BUDAÖRS BUDAÖRS 22 12 2 8 35 26 9 38 10.6
6 AQVITAL FC CSÁKVÁR AQVITAL FC CSÁKVÁR 22 8 10 4 40 34 6 34 11
7 VASAS FC VASAS FC 22 8 9 5 37 35 2 33 11.6
8 SOROKSÁR SC SOROKSÁR SC 22 9 5 8 37 31 6 32 11.1
9 KAZINCBARCIKA KAZINCBARCIKA 22 8 7 7 37 27 10 31 10.5
10 DOROGI FC DOROGI FC 22 7 8 7 32 31 1 29 11.3
11 WKW ETO FC GYŐR WKW ETO FC GYŐR 22 7 6 9 32 30 2 27 10.1
12 DUNA ASZFALT TVSE DUNA ASZFALT TVSE 22 6 9 7 23 36 -13 27 9.8
13 VÁC FC VÁC FC 22 5 11 6 19 24 -5 26 10.5
14 NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC  22 6 7 9 30 31 -1 25 10.4
15 BFC SIÓFOK BFC SIÓFOK 22 5 9 8 21 31 -10 24 10.2
16 CEGLÉDI VSE CEGLÉDI VSE 22 6 5 11 23 39 -16 23 9.8
17 BUDAFOKI MTE BUDAFOKI MTE 22 6 3 13 25 40 -15 21 10.1
18 BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 22 4 8 10 17 30 -13 20 9.6
19 CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 22 4 7 11 20 34 -14 19 9.6
20 BSS MONOR BSS MONOR 22 3 4 15 25 42 -17 13 9.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 6 4 1 9 3 6 22 11 5 4 2 11 7 4 19 22 11 8 3 20 10 10 41
2 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 11 5 2 4 12 7 5 17 11 7 2 2 11 4 7 23 22 12 4 6 23 11 12 40
3 BSS MONOR BUDAÖRS 11 5 3 3 13 9 4 18 11 5 3 3 7 7 0 18 22 10 6 6 20 16 4 36
4 BSS MONOR ZTE FC 11 4 6 1 9 4 5 18 11 5 3 3 10 8 2 18 22 9 9 4 19 12 7 36
5 BSS MONOR VASAS FC 10 5 4 1 10 3 7 19 12 3 7 2 8 7 1 16 22 8 11 3 18 10 8 35
6 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 3 7 1 8 6 2 16 11 4 6 1 9 5 4 18 22 7 13 2 17 11 6 34
7 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 12 4 4 4 10 11 -1 16 10 4 3 3 8 9 -1 15 22 8 7 7 18 20 -2 31
8 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 11 4 3 4 11 8 3 15 11 3 6 2 9 7 2 15 22 7 9 6 20 15 5 30
9 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 4 4 3 10 10 0 16 11 3 4 4 5 6 -1 13 22 7 8 7 15 16 -1 29
10 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 11 2 8 1 4 3 1 14 11 3 5 3 6 5 1 14 22 5 13 4 10 8 2 28
11 BSS MONOR SOROKSÁR SC 12 4 3 5 12 12 0 15 10 2 6 2 5 4 1 12 22 6 9 7 17 16 1 27
12 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 10 4 4 2 8 7 1 16 12 2 4 6 6 11 -5 10 22 6 8 8 14 18 -4 26
13 BSS MONOR VÁC FC 10 2 7 1 4 2 2 13 12 3 4 5 6 8 -2 13 22 5 11 6 10 10 0 26
14 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 7 1 8 4 4 19 10 0 7 3 2 6 -4 7 22 4 14 4 10 10 0 26
15 BSS MONOR DOROGI FC 11 2 9 0 4 2 2 15 11 2 5 4 8 11 -3 11 22 4 14 4 12 13 -1 26
16 BSS MONOR BFC SIÓFOK 11 3 4 4 5 7 -2 13 11 2 6 3 4 8 -4 12 22 5 10 7 9 15 -6 25
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 11 3 5 3 10 11 -1 14 11 0 4 7 2 13 -11 4 22 3 9 10 12 24 -12 18
18 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 12 1 6 5 5 10 -5 9 10 0 8 2 3 9 -6 8 22 1 14 7 8 19 -11 17
19 BSS MONOR BSS MONOR 10 2 3 5 5 8 -3 9 12 1 4 7 9 15 -6 7 22 3 7 12 14 23 -9 16
20 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 1 5 5 2 6 -4 8 11 0 7 4 4 9 -5 7 22 1 12 9 6 15 -9 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 BSS MONOR GYIRMÓT FC GYŐR 11 7 1 3 27 11 16 22 11 8 0 3 23 12 11 24 22 15 1 6 50 23 27 46
2 BSS MONOR ZTE FC 11 7 2 2 24 14 10 23 11 6 3 2 21 14 7 21 22 13 5 4 45 28 17 44
3 BSS MONOR KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC 11 7 3 1 19 12 7 24 11 5 5 1 19 13 6 20 22 12 8 2 38 25 13 44
4 BSS MONOR BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE 11 9 1 1 19 5 14 28 11 2 5 4 17 20 -3 11 22 11 6 5 36 25 11 39
5 BSS MONOR BUDAÖRS 11 6 2 3 23 13 10 20 11 6 0 5 12 13 -1 18 22 12 2 8 35 26 9 38
6 BSS MONOR AQVITAL FC CSÁKVÁR 12 4 6 2 23 19 4 18 10 4 4 2 17 15 2 16 22 8 10 4 40 34 6 34
7 BSS MONOR VASAS FC 10 3 5 2 18 17 1 14 12 5 4 3 19 18 1 19 22 8 9 5 37 35 2 33
8 BSS MONOR SOROKSÁR SC 12 5 3 4 23 21 2 18 10 4 2 4 14 10 4 14 22 9 5 8 37 31 6 32
9 BSS MONOR KAZINCBARCIKA 11 3 4 4 19 17 2 13 11 5 3 3 18 10 8 18 22 8 7 7 37 27 10 31
10 BSS MONOR DOROGI FC 11 4 5 2 16 12 4 17 11 3 3 5 16 19 -3 12 22 7 8 7 32 31 1 29
11 BSS MONOR WKW ETO FC GYŐR 11 4 5 2 14 9 5 17 11 3 1 7 18 21 -3 10 22 7 6 9 32 30 2 27
12 BSS MONOR DUNA ASZFALT TVSE 12 5 3 4 16 16 0 18 10 1 6 3 7 20 -13 9 22 6 9 7 23 36 -13 27
13 BSS MONOR VÁC FC 10 2 6 2 6 7 -1 12 12 3 5 4 13 17 -4 14 22 5 11 6 19 24 -5 26
14 BSS MONOR NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC 11 4 3 4 20 18 2 15 11 2 4 5 10 13 -3 10 22 6 7 9 30 31 -1 25
15 BSS MONOR BFC SIÓFOK 11 3 4 4 8 12 -4 13 11 2 5 4 13 19 -6 11 22 5 9 8 21 31 -10 24
16 BSS MONOR CEGLÉDI VSE 10 4 2 4 12 18 -6 14 12 2 3 7 11 21 -10 9 22 6 5 11 23 39 -16 23
17 BSS MONOR BUDAFOKI MTE 11 5 1 5 18 18 0 16 11 1 2 8 7 22 -15 5 22 6 3 13 25 40 -15 21
18 BSS MONOR BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ 12 4 3 5 14 14 0 15 10 0 5 5 3 16 -13 5 22 4 8 10 17 30 -13 20
19 BSS MONOR CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR 11 3 3 5 9 13 -4 12 11 1 4 6 11 21 -10 7 22 4 7 11 20 34 -14 19
20 BSS MONOR BSS MONOR 10 2 3 5 11 17 -6 9 12 1 1 10 14 25 -11 4 22 3 4 15 25 42 -17 13
 
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
-1 - 1-1 - 22 - 20 - 10 - 1-2 - 1--1 - 02 - 02 - 11 - 21 - 2-1 - 1-
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2 - 12 - 02 - 02 - 02 - 02 - 11 - 0-0 - 11 - 1-2 - 13 - 0------
BFC SIÓFOK
--0 - 10 - 0--2 - 1---1 - 51 - 0-1 - 00 - 00 - 00 - 01 - 22 - 3
BUDAÖRS
0 - 02 - 2---4 - 13 - 11 - 21 - 22 - 3--3 - 03 - 2---2 - 02 - 0
BUDAFOKI MTE
---1 - 21 - 23 - 1--1 - 0-0 - 03 - 23 - 2-1 - 3-2 - 11 - 22 - 3
CEGLÉDI VSE
-0 - 43 - 32 - 0--0 - 42 - 1--1 - 31 - 0-0 - 03 - 2-0 - 1--
DOROGI FC
0 - 0-0 - 0-2 - 12 - 14 - 3-1 - 2--1 - 10 - 21 - 1-4 - 01 - 1--
WKW ETO FC GYŐR
---0 - 14 - 01 - 0-1 - 3--0 - 0--1 - 02 - 01 - 12 - 22 - 20 - 0
AQVITAL FC CSÁKVÁR
3 - 01 - 31 - 1-0 - 03 - 32 - 0-2 - 33 - 3-2 - 12 - 2---2 - 2-2 - 1
GYIRMÓT FC GYŐR
4 - 0-2 - 2--2 - 0-2 - 1-0 - 1-7 - 32 - 00 - 10 - 35 - 03 - 0--
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
1 - 0-1 - 0-2 - 12 - 02 - 22 - 2-0 - 22 - 03 - 22 - 22 - 1-----
KAZINCBARCIKA
0 - 00 - 0-4 - 0--1 - 4-2 - 31 - 42 - 2--1 - 2-5 - 0-2 - 11 - 1
BSS MONOR
--2 - 00 - 2---2 - 32 - 2--1 - 2-1 - 1-0 - 02 - 10 - 21 - 4
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
-3 - 01 - 3--0 - 2-2 - 0--0 - 10 - 30 - 21 - 11 - 00 - 01 - 1--
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
-6 - 3-0 - 32 - 0---0 - 1--1 - 0-1 - 12 - 03 - 31 - 23 - 31 - 2
SOROKSÁR SC
4 - 02 - 2-1 - 2--1 - 3-1 - 1-0 - 34 - 32 - 1--1 - 13 - 03 - 11 - 4
DUNA ASZFALT TVSE
-2 - 1-2 - 13 - 00 - 0--2 - 03 - 42 - 10 - 0---0 - 40 - 21 - 11 - 2
VÁC FC
0 - 01 - 1-1 - 02 - 1-1 - 1---0 - 00 - 2---0 - 0-0 - 11 - 1
VASAS FC
-0 - 00 - 2-4 - 25 - 11 - 1-3 - 30 - 42 - 2-2 - 11 - 1-----
ZTE FC
2 - 23 - 16 - 1--1 - 02 - 13 - 21 - 11 - 01 - 2--2 - 1----2 - 3

Meccsek

KAZINCBARCIKA

2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 07. 29. 19:00
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 05. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 19. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 26. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
VÁC FC
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 08. 29. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DOROGI FC
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 16. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
GYIRMÓT FC GYŐR
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2018. 09. 26. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
KAZINCBARCIKA
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 03. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAÖRS
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 07. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
CEGLÉDI VSE
KAZINCBARCIKA
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 10. 21. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
ZTE FC
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Szamosi Mihály Sporttelep
BSS MONOR
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 04. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VASAS FC
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
2018. 11. 07. 19:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
KAZINCBARCIKA
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 11. 13:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
2018. 11. 25. 13:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 02. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 12. 09. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2018. 12. 16. 13:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2019. 02. 10. 14:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
KAZINCBARCIKA
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 17. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
VÁC FC
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2019. 02. 24. 14:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 03. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
SOROKSÁR SC
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
2019. 03. 06. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
KAZINCBARCIKA
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 10. 14:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BUDAFOKI MTE
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 03. 17. 15:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 03. 31. 16:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 16:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
CEGLÉDI VSE
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
KAZINCBARCIKA
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BSS MONOR
2019. 04. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 01. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
BFC SIÓFOK
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 05. 05. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
KAZINCBARCIKA
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 12. 17:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
WKW ETO FC GYŐR
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 05. 19. 14:30
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
KAZINCBARCIKA

DUNA ASZFALT TVSE

2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 07. 29. 18:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
SOROKSÁR SC
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
2018. 08. 05. 19:00
ALCUFER Stadion
GYIRMÓT FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 12. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAZINCBARCIKA
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
2018. 08. 19. 17:30
MTE-1904 Sporttelep
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 26. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAÖRS
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 08. 29. 17:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CEGLÉDI VSE
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 02. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
ZTE FC
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 16:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
BSS MONOR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 09. 26. 16:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VASAS FC
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
2018. 09. 30. 17:00
Siófok Városi Stadion
BFC SIÓFOK
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 03. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
AQVITAL FC CSÁKVÁR
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
2018. 10. 07. 17:00
ETO Stadion
WKW ETO FC GYŐR
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 10. 21. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Nyíregyháza Városi Stadion
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 07. 13:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BUDAFOKI MTE
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
2018. 11. 11. 17:00
Balmazújvárosi Városi Stadion
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 11. 25. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
VÁC FC
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
2018. 12. 02. 13:00
Buzánszky Jenő Labdarúgó Stadion
DOROGI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
2018. 12. 09. 13:00
Szamosi Mihály Sporttelep
SOROKSÁR SC
DUNA ASZFALT TVSE
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2018. 12. 16. 13:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
GYIRMÓT FC GYŐR
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 02. 03. 14:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
KAZINCBARCIKA
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 02. 10. 14:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
CREDOBUS MOSONMAGYARÓVÁR
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
2019. 02. 17. 14:00
Grosics Gyula Stadion
BUDAÖRS
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
2019. 02. 24. 14:00
Zsengellér Gyula Sporttelep
CEGLÉDI VSE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
2019. 03. 03. 17:00
Zalaegerszegi Városi Stadion
ZTE FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 06. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BSS MONOR
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
2019. 03. 10. 17:00
Szusza Ferenc Stadion
VASAS FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 15:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BFC SIÓFOK
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
2019. 03. 31. 17:00
Tersztyánszky Ödön Sportközpont Csákvár
AQVITAL FC CSÁKVÁR
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
WKW ETO FC GYŐR
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
2019. 04. 14. 17:00
Békéscsabai Kórház utcai Stadion
BÉKÉSCSABA 1912 ELŐRE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 04. 21. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
NYÍREGYHÁZA SPARTACUS FC
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
2019. 04. 28. 17:00
Kaposvári Rákóczi Stadion
KAPOSVÁRI RÁKÓCZI FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 19:00
Budafoki MTE Sporttelep
BUDAFOKI MTE
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
BALMAZ KAMILLA GYÓGYFÜRDŐ
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Vác Városi Stadion
VÁC FC
DUNA ASZFALT TVSE
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
2019. 05. 19. 14:30
Tiszakécske Városi Sportcentrum
DUNA ASZFALT TVSE
DOROGI FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom