Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 1. forduló

2018.08.19 - 17:30

Tokod, Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP / (Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum )

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
JUHÁSZ DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MOLNÁR ISTVÁN, IMRŐ JÁNOS
SÁRISÁPI BSE
WATI KECSKÉD KSK
90'
45'

Gólok

HORVÁTH GYULA

9'

1 - 0

 

GYÖRGY BENCE

32'

2 - 0

 

TERPLÁN ZOLTÁN JÓZSEF

38'

3 - 0

 

 

3 - 1

75'

KESE ISTVÁN
HAMZA MILÁN

85'

4 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 1 1 0 0 7 3 4 3 12
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 14
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 5 1 4 3 13
4 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 11
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 4 2 2 3 9
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 1 0 0 2 0 2 3 10
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 0 1 0 0 0 0 1 8
8 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 7
9 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 5
10 TATAI AC TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 6
11 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 1 0 0 1 1 4 -3 0 4
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1
13 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 5 0 5 3
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 0 3 3
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 1 2 3 1 1 0 0 3 1 2 3
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 1 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 1 0 1 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 2 -1 0
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 1 3 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 3 -2 0
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 3 -3 0 1 0 0 1 0 3 -3 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 5 -5 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 3 4 3 1 1 0 0 7 3 4 3
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 5 1 4 3
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 4 2 2 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 0 2 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 2 4 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 4 -2 0
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 2 -2 0
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 3 7 -4 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-----------
BÁBOLNAI SE
-------------
FC ESZTERGOM
-------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4-----------
NYERGESÚJFALU SE
------------0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
-------------
SÁRISÁPI BSE
-----------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
-------------
TATAI AC
--------0 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
------1 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------------
WATI KECSKÉD KSK
-------------
ZSÁMBÉKI SK
-------------

Meccsek

SÁRISÁPI BSE

2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 07. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 04. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 11. 04. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
FC ESZTERGOM
2018. 11. 11. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 11. 11. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
SÁRISÁPI BSE
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
SÁRISÁPI BSE
2019. 06. 01. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 06. 01. 18:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ÁCSI KINIZSI SC

WATI KECSKÉD KSK

2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 08. 19. 17:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 08. 26. 17:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 08. 26. 17:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 02. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 09. 02. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 09. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 09. 09. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 16. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 16. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 21. 15:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 21. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 18. 13:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 17. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 03. 17. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
WATI KECSKÉD KSK
2019. 03. 24. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 24. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
FC ESZTERGOM
2019. 03. 31. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 31. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 04. 07. 15:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 07. 15:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 12. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 12. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->