Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 2. forduló

2018.08.26 - 17:30

Tatabánya, Grosics Gyula Stadion Tatabánya (Grosics Gyula Labdarúgó Stadion )

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
LOVAS ATTILA GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÁBSZKI GÁBOR, BÜKI FERENC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

27'

KIPRICH DÁNIEL

 

0 - 2

93'

KORCSOK CHRISTOPHER
WÁGNER DÁVID

95'

1 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
2 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 2 0 0 10 4 6 6 11.5
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 2 0 0 7 2 5 6 6.5
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 2 0 0 6 1 5 6 9.5
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 4 3 1 3 6
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 3 2 1 3 7.5
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
8 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 8.5
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 0 1 1 1 3 -2 1 6.5
11 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 0 1 1 1 4 -3 1 8.5
12 TATAI AC TATAI AC 2 0 0 2 1 4 -3 0 7
13 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 3 9 -6 0 5.5
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 1 1 0 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 4
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 1 4 3 2 1 0 1 5 1 4 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 10 4 6 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-----------
BÁBOLNAI SE
--0 - 1----------
FC ESZTERGOM
-------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4------2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3---------0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
-------------
SÁRISÁPI BSE
-----------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2------
TATAI AC
--------0 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
------1 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-----
WATI KECSKÉD KSK
2 - 0------------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 4--

Meccsek

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
TATAI AC
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BÁBOLNAI SE

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->