Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 2. forduló

2018.08.26 - 17:30

Bábolna, Bábolnai Sport Egyesület (Bábolna SE)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
FIDERMAN MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIRÁKI GÁBOR, SZÁNTÓ RUBEN DOMINIK
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

59'

ZVÉR DEZSŐ

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 9 2 7 6 11.5
2 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 2 2 0 0 10 4 6 6 11.5
3 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 2 2 0 0 7 2 5 6 6.5
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 2 0 0 6 1 5 6 9.5
5 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 4 3 1 3 6
6 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 3 2 1 3 7.5
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 2 1 0 1 5 6 -1 3 7
8 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 8.5
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 2 1 0 1 3 4 -1 3 7
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  2 0 1 1 1 3 -2 1 6.5
11 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 2 0 1 1 1 4 -3 1 8.5
12 TATAI AC TATAI AC 2 0 0 2 1 4 -3 0 7
13 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 3 9 -6 0 5.5
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 10 -8 0 2.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 3 0 3 3 1 1 0 0 2 0 2 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 3 1 2 6 2 2 0 0 3 1 2 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 3 1 2 3 2 1 1 0 3 1 2 4
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 2 0 2 4
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 1 1 0 1 0 1 4 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 1 0 1 0 1 4
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 5 1 4 3 2 1 0 1 5 1 4 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 3 3 0 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 3 3 0 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 0 1 1 1 0 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 2 1 0 1 1 3 -2 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 0 0 0 2
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 3 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 0 4 -4 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 0 5 -5 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 0 2 0 6 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 VÉRTESSZŐLŐSI SE SÁRISÁPI BSE 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 5 1 4 3 2 2 0 0 9 2 7 6
2 VÉRTESSZŐLŐSI SE FC ESZTERGOM 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 10 4 6 6 2 2 0 0 10 4 6 6
3 VÉRTESSZŐLŐSI SE OBSK OROSZLÁNY 0 0 0 0 0 0 0 0 2 2 0 0 7 2 5 6 2 2 0 0 7 2 5 6
4 VÉRTESSZŐLŐSI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 6 1 5 6
5 VÉRTESSZŐLŐSI SE BÁBOLNAI SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 4 3 1 3
6 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATABÁNYAI SPORT CLUB 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 0 1 3 2 1 3
7 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSOMLÓI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 1 0 0 4 1 3 3 2 1 0 1 5 6 -1 3
8 VÉRTESSZŐLŐSI SE NAGYIGMÁNDI KSK 2 1 0 1 4 5 -1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 5 -1 3
9 VÉRTESSZŐLŐSI SE WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 1 0 1 3 4 -1 3
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE NYERGESÚJFALU SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE ZSÁMBÉKI SK 1 0 0 1 1 4 -3 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 4 -3 1
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE TATAI AC 1 0 0 1 0 2 -2 0 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 0 2 1 4 -3 0
13 VÉRTESSZŐLŐSI SE ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 3 7 -4 0 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 0 2 3 9 -6 0
14 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 2 0 0 2 2 10 -8 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-----------
BÁBOLNAI SE
--0 - 1----------
FC ESZTERGOM
-------------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4------2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3---------0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
-------------
SÁRISÁPI BSE
-----------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2------
TATAI AC
--------0 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
------1 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-----
WATI KECSKÉD KSK
2 - 0------------
ZSÁMBÉKI SK
----------1 - 4--

Meccsek

BÁBOLNAI SE

2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 02. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 09. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 09. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 16. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 16. 16:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 23. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 23. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 30. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 09. 30. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 04. 13:30
Vértessomló KSK
2018. 11. 04. 13:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 03. 24. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 31. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 03. 31. 15:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 07. 15:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 07. 15:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 14. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 14. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 21. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 21. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
FC ESZTERGOM
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 26. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 26. 17:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BÁBOLNAI SE

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 08. 26. 17:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 30. 16:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 21. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
FC ESZTERGOM
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 28. 13:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 11. 04. 13:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 11. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 17. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 21. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 05. 12. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 19. 17:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 26. 17:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 06. 01. 18:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->