Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 4. forduló

2018.09.09 - 16:30

Zsámbék, Zsámbéki SK Sporttelep

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
KOLONICS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÜKI FERENC, SZABÓ GÉZA
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

HÉVIZI TAMÁS
MANN PATRIK

15'

1 - 1

 

FEKETE CSABA

32'

2 - 1

 

SUGÁR BÁLINT

65'

3 - 1

 

KARAI BOTOND

73'

4 - 1

 

MARTICSEK GERGŐ

87'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 4 4 0 0 17 3 14 12 9.8
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 4 4 0 0 15 5 10 12 6.5
3 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 12 2 10 9 8.5
4 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 4 3 0 1 17 10 7 9 9.8
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 3 0 1 10 5 5 9 8.3
6 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 4 2 0 2 11 8 3 6 7.8
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 4 2 0 2 10 11 -1 6 6.3
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 4 2 0 2 7 10 -3 6 7.8
9 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 4 1 1 2 6 9 -3 4 7.8
10 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  4 1 1 2 4 9 -5 4 5.8
11 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 1 0 3 7 14 -7 3 7.5
12 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 1 0 3 5 13 -8 3 7
13 TATAI AC TATAI AC 4 0 0 4 1 10 -9 0 5
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 0 0 4 4 17 -13 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 6 0 6 6 2 2 0 0 5 0 5 6 4 4 0 0 11 0 11 12
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 0 1 0 1 1 0 1 3 3 0 0 5 1 4 9 4 3 1 0 6 2 4 10
3 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 2 1 1 3 2 2 0 0 4 0 4 6 4 3 0 1 6 1 5 9
4 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 1 0 3 0 3 4 2 1 0 1 3 4 -1 3 4 2 1 1 6 4 2 7
5 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 6 4 2 3 4 2 0 2 8 4 4 6
6 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 3 0 3 1 2 6
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 3 1 1 1 4 3 1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 4 3 1 5
8 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 1 2 1 2 3 -1 5
9 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 1 1 1 1 3 -2 4 1 0 1 0 0 0 0 1 4 1 2 1 1 3 -2 5
10 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 2 2 0 3 4 1 1 2 3 5 -2 4
11 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 1 0 1 3 3 0 1 2 1 6 -5 1 4 1 1 2 2 6 -4 4
12 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 3 5 -2 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 4 1 0 3 4 7 -3 3
13 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 4 -4 0 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 1 3 0 6 -6 1
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 0 7 -7 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 4 0 0 4 0 11 -11 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 2 2 0 0 9 2 7 6 2 2 0 0 8 1 7 6 4 4 0 0 17 3 14 12
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 4 1 3 3 3 3 0 0 11 4 7 9 4 4 0 0 15 5 10 12
3 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 5 2 3 3 2 2 0 0 7 0 7 6 4 3 0 1 12 2 10 9
4 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 1 1 0 0 5 2 3 3 3 2 0 1 12 8 4 6 4 3 0 1 17 10 7 9
5 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 2 2 0 0 8 1 7 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 4 3 0 1 10 5 5 9
6 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 6 1 5 3 2 1 0 1 5 7 -2 3 4 2 0 2 11 8 3 6
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 3 1 0 2 6 10 -4 3 1 1 0 0 4 1 3 3 4 2 0 2 10 11 -1 6
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 0 2 5 10 -5 3 4 2 0 2 7 10 -3 6
9 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 6 5 1 3 2 0 1 1 0 4 -4 1 4 1 1 2 6 9 -3 4
10 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 0 1 2 1 8 -7 1 1 1 0 0 3 1 2 3 4 1 1 2 4 9 -5 4
11 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 3 1 0 2 6 9 -3 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 4 1 0 3 7 14 -7 3
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 2 1 0 1 3 6 -3 3 4 1 0 3 5 13 -8 3
13 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 5 -4 0 4 0 0 4 1 10 -9 0
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 2 0 0 2 4 9 -5 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 4 0 0 4 4 17 -13 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7--------1 - 2--
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1----------
FC ESZTERGOM
-----------5 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--------3 - 0-5 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4---2 - 4--2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3----0 - 5----0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
---4 - 1---------
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1---------4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-------0 - 30 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2--1 - 31 - 5------
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5---1 - 2-
WATI KECSKÉD KSK
2 - 0------------
ZSÁMBÉKI SK
----5 - 1-----1 - 4--

Meccsek

ZSÁMBÉKI SK

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->