Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 5. forduló

2018.09.16 - 16:30

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
KISS LÁSZLÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MIRÁKI GÁBOR, BÁBSZKI GÁBOR
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

11'

MANGA ZSOLT

 

0 - 2

42'

MANGA ZSOLT

 

0 - 3

53'

MANGA ZSOLT

 

0 - 4

60'

NAGY ATTILA

 

0 - 5

70'

MANGA ZSOLT

 

0 - 6

80'

HALMOS DOMOKOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 5 4 1 0 17 3 14 13 8
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 5 4 1 0 15 5 10 13 6.4
3 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 5 4 0 1 15 4 11 12 7.8
4 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 5 3 1 1 17 10 7 10 10.2
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 3 0 2 10 7 3 9 7.8
6 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 5 2 1 2 12 9 3 7 8.4
7 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  5 2 1 2 10 9 1 7 7.6
8 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 5 2 1 2 8 9 -1 7 7.6
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 5 2 1 2 8 11 -3 7 7.2
10 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 5 2 0 3 12 14 -2 6 4.8
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 5 1 1 3 5 13 -8 4 6.6
12 TATAI AC TATAI AC 5 1 0 4 11 10 1 3 7.2
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 5 1 0 4 7 20 -13 3 7
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 5 0 0 5 4 27 -23 0 8.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 3 2 1 0 6 0 6 7 2 2 0 0 5 0 5 6 5 4 1 0 11 0 11 13
2 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 2 1 1 3 3 3 0 0 7 1 6 9 5 4 0 1 9 2 7 12
3 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 0 1 0 1 1 0 1 4 3 1 0 5 1 4 10 5 3 2 0 6 2 4 11
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 1 1 1 1 3 -2 4 2 1 1 0 2 0 2 4 5 2 2 1 3 3 0 8
5 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 1 1 1 2 -1 4 5 2 2 1 3 3 0 8
6 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 2 1 1 0 2 0 2 4 3 1 0 2 6 4 2 3 5 2 1 2 8 4 4 7
7 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 1 0 3 0 3 4 3 1 0 2 3 5 -2 3 5 2 1 2 6 5 1 7
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 2 2 0 0 2 0 2 6 3 0 1 2 1 6 -5 1 5 2 1 2 3 6 -3 7
9 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 1 1 1 2 1 1 4 2 0 2 0 1 1 0 2 5 1 3 1 3 2 1 6
10 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 4 1 1 2 5 6 -1 4 1 0 1 0 0 0 0 1 5 1 2 2 5 6 -1 5
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 1 1 1 2 2 0 4 5 1 2 2 3 5 -2 5
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 4 -4 0 3 1 1 1 4 2 2 4 5 1 1 3 4 6 -2 4
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 4 1 0 3 3 7 -4 3 1 0 0 1 1 2 -1 0 5 1 0 4 4 9 -5 3
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 3 0 0 3 0 11 -11 0 2 0 0 2 0 4 -4 0 5 0 0 5 0 15 -15 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 3 2 1 0 9 2 7 7 2 2 0 0 8 1 7 6 5 4 1 0 17 3 14 13
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 4 1 3 3 4 3 1 0 11 4 7 10 5 4 1 0 15 5 10 13
3 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 2 1 0 1 5 2 3 3 3 3 0 0 10 2 8 9 5 4 0 1 15 4 11 12
4 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 2 1 1 0 5 2 3 4 3 2 0 1 12 8 4 6 5 3 1 1 17 10 7 10
5 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 3 2 0 1 8 3 5 6 2 1 0 1 2 4 -2 3 5 3 0 2 10 7 3 9
6 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 2 1 0 1 6 1 5 3 3 1 1 1 6 8 -2 4 5 2 1 2 12 9 3 7
7 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 3 0 1 2 1 8 -7 1 2 2 0 0 9 1 8 6 5 2 1 2 10 9 1 7
8 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 2 1 0 1 6 5 1 3 3 1 1 1 2 4 -2 4 5 2 1 2 8 9 -1 7
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 2 1 1 0 3 1 2 4 3 1 0 2 5 10 -5 3 5 2 1 2 8 11 -3 7
10 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 4 1 0 3 8 13 -5 3 1 1 0 0 4 1 3 3 5 2 0 3 12 14 -2 6
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 0 0 2 2 7 -5 0 3 1 1 1 3 6 -3 4 5 1 1 3 5 13 -8 4
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 2 0 0 2 0 5 -5 0 3 1 0 2 11 5 6 3 5 1 0 4 11 10 1 3
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 4 1 0 3 6 15 -9 3 1 0 0 1 1 5 -4 0 5 1 0 4 7 20 -13 3
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 3 0 0 3 4 19 -15 0 2 0 0 2 0 8 -8 0 5 0 0 5 4 27 -23 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7------0 - 10-1 - 2--
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1----------
FC ESZTERGOM
----------0 - 05 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--------3 - 0-5 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 4--0 - 62 - 4--2 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
--1 - 3----0 - 5----0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
---4 - 1---------
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1----0 - 0----4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
------1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-------0 - 30 - 2----
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2--1 - 31 - 5-2 - 3----
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5---1 - 2-
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1-----------
ZSÁMBÉKI SK
----5 - 1-----1 - 4--

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 03. 17. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE

NYERGESÚJFALU SE

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 08. 26. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 07. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 10. 07. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 28. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 26. 17:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 05. 26. 17:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->