Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 8. forduló

2018.10.07 - 15:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
FIDERMAN MÁTÉ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOMÁROMI NORBERT, JANOVICS ISTVÁN
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
90'
45'

Gólok

KIPRICH DÁNIEL

16'

1 - 0

 

TÓTH ÁDÁM

87'

2 - 0

 

 

2 - 1

89'

BENCSIK MILÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 8 7 1 0 35 8 27 22 8.6
2 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 8 7 0 1 33 5 28 21 7.1
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 8 5 1 2 21 8 13 16 7.4
4 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  8 5 1 2 20 12 8 16 7.4
5 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 8 4 2 2 24 20 4 14 8.6
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 8 4 1 3 24 14 10 13 7.8
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 8 4 1 3 20 15 5 13 5.4
8 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 8 3 1 4 16 17 -1 10 9.6
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 8 3 1 4 12 14 -2 10 6.4
10 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 8 3 1 4 15 22 -7 10 7.5
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 2 1 5 10 18 -8 7 7.8
12 TATAI AC TATAI AC 8 2 0 6 16 18 -2 6 8.8
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 8 1 1 6 9 37 -28 4 5.6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 8 0 0 8 7 54 -47 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 3 2 0 1 6 2 4 6 5 5 0 0 14 1 13 15 8 7 0 1 20 3 17 21
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 3 2 1 0 9 2 7 7 5 3 2 0 6 2 4 11 8 5 3 0 15 4 11 18
3 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 4 2 1 1 6 2 4 7 4 2 2 0 6 1 5 8 8 4 3 1 12 3 9 15
4 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 4 2 2 0 5 2 3 8 4 2 1 1 6 4 2 7 8 4 3 1 11 6 5 15
5 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 5 2 2 1 4 4 0 8 3 2 1 0 4 0 4 7 8 4 3 1 8 4 4 15
6 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 3 2 1 0 3 1 2 7 5 1 1 3 4 9 -5 4 8 3 2 3 7 10 -3 11
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 3 2 1 0 4 1 3 7 5 1 0 4 7 9 -2 3 8 3 1 4 11 10 1 10
8 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 6 2 2 2 8 7 1 8 2 0 2 0 0 0 0 2 8 2 4 2 8 7 1 10
9 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 3 1 1 1 3 1 2 4 5 1 1 3 4 7 -3 4 8 2 2 4 7 8 -1 8
10 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 4 0 1 3 0 6 -6 1 4 2 1 1 5 2 3 7 8 2 2 4 5 8 -3 8
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 0 1 2 1 4 -3 1 5 2 1 2 3 3 0 7 8 2 2 4 4 7 -3 8
12 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 1 2 2 2 2 0 5 3 0 2 1 2 4 -2 2 8 1 4 3 4 6 -2 7
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 6 2 0 4 4 13 -9 6 2 0 0 2 1 4 -3 0 8 2 0 6 5 17 -12 6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 0 0 4 2 16 -14 0 4 0 1 3 1 11 -10 1 8 0 1 7 3 27 -24 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 3 3 0 0 21 3 18 9 5 4 1 0 14 5 9 13 8 7 1 0 35 8 27 22
2 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 3 2 0 1 11 3 8 6 5 5 0 0 22 2 20 15 8 7 0 1 33 5 28 21
3 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 4 2 1 1 10 5 5 7 4 3 0 1 11 3 8 9 8 5 1 2 21 8 13 16
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 5 2 1 2 8 10 -2 7 3 3 0 0 12 2 10 9 8 5 1 2 20 12 8 16
5 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 3 2 1 0 9 4 5 7 5 2 1 2 15 16 -1 7 8 4 2 2 24 20 4 14
6 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 4 2 0 2 13 8 5 6 4 2 1 1 11 6 5 7 8 4 1 3 24 14 10 13
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 6 3 0 3 16 14 2 9 2 1 1 0 4 1 3 4 8 4 1 3 20 15 5 13
8 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 3 2 0 1 8 2 6 6 5 1 1 3 8 15 -7 4 8 3 1 4 16 17 -1 10
9 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 2 1 2 8 6 2 7 3 1 0 2 4 8 -4 3 8 3 1 4 12 14 -2 10
10 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 3 1 1 1 4 4 0 4 5 2 0 3 11 18 -7 6 8 3 1 4 15 22 -7 10
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 1 0 2 5 8 -3 3 5 1 1 3 5 10 -5 4 8 2 1 5 10 18 -8 7
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 4 1 0 3 4 10 -6 3 4 1 0 3 12 8 4 3 8 2 0 6 16 18 -2 6
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 6 1 1 4 8 26 -18 4 2 0 0 2 1 11 -10 0 8 1 1 6 9 37 -28 4
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 4 0 0 4 6 28 -22 0 4 0 0 4 1 26 -25 0 8 0 0 8 7 54 -47 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7------0 - 10-1 - 2-2 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1-------2 - 1--
FC ESZTERGOM
-4 - 2--------0 - 05 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
-------0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 4-0 - 92 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 5----0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 1------2 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1---1 - 30 - 0----4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
--6 - 1---1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-3 - 0-----0 - 30 - 2--1 - 5-
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3----
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-3 - 1-1 - 2-
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1----1 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
----5 - 1--0 - 2--1 - 4-7 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY

VÉRTESSZŐLŐSI SE

2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 19. 17:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 08. 26. 17:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 02. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 02. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 09. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 09. 09. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 16. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 09. 16. 16:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 23. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 23. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATAI AC
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 28. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 28. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 18. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 17. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 03. 24. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 03. 24. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 31. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 31. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 04. 07. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 07. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
FC ESZTERGOM
2019. 04. 14. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 14. 15:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 19. 17:00
Vértessomló KSK
2019. 05. 19. 17:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->