Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 10. forduló

2018.10.21 - 15:00

Oroszlány, Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány (Oroszlányi Szabadidő Egyesület)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZEIBERT PHILIP
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KATONA BENCE MIHÁLY, GABALA ZSOMBOR
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
90'
45'

Gólok

TÓTH ÁDÁM

6'

1 - 0

 

KORCSOK CHRISTOPHER

14'

2 - 0

 

 

2 - 1

37'

ZUGGÓ JÁNOS CSABA
KIPRICH DÁNIEL

44'

3 - 1

 

KISS MÁRK ZOLTÁN

60'

4 - 1

 

KIPRICH DÁNIEL

65'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 10 9 1 0 45 10 35 28 9
2 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 10 9 0 1 59 5 54 27 7.3
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 10 6 1 3 28 14 14 19 8.3
4 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 10 6 1 3 24 10 14 19 7.3
5 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  10 6 1 3 24 15 9 19 7.7
6 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 10 5 2 3 29 22 7 17 9.1
7 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 10 5 1 4 26 19 7 16 6.5
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 10 5 1 4 18 14 4 16 7
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 10 5 1 4 21 24 -3 16 7.3
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 3 1 6 17 23 -6 10 8.1
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 10 2 1 7 10 23 -13 7 7.2
12 TATAI AC TATAI AC 10 2 0 8 17 28 -11 6 7.8
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 10 1 1 8 10 44 -34 4 5.8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 10 0 0 10 8 85 -77 0 6.6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 18 2 16 9 6 5 1 0 14 1 13 16 10 8 1 1 32 3 29 25
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 4 3 1 0 12 3 9 10 6 4 2 0 8 3 5 14 10 7 3 0 20 6 14 24
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 3 2 0 6 2 4 11 5 3 1 1 7 4 3 10 10 6 3 1 13 6 7 21
4 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 6 3 2 1 5 4 1 11 4 2 2 0 6 2 4 8 10 5 4 1 11 6 5 19
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 5 2 2 1 6 2 4 8 5 2 3 0 7 2 5 9 10 4 5 1 13 4 9 17
6 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 4 2 2 0 5 3 2 8 6 2 1 3 7 9 -2 7 10 4 3 3 12 12 0 15
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 7 2 2 3 8 10 -2 8 3 1 2 0 6 0 6 5 10 3 4 3 14 10 4 13
8 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 4 2 2 0 4 1 3 8 6 1 1 4 7 9 -2 4 10 3 3 4 11 10 1 12
9 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 2 3 2 4 2 2 9 3 0 2 1 2 4 -2 2 10 2 5 3 6 6 0 11
10 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 4 0 1 3 0 6 -6 1 6 2 2 2 6 5 1 8 10 2 3 5 6 11 -5 9
11 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 4 1 1 2 4 3 1 4 6 1 1 4 4 8 -4 4 10 2 2 6 8 11 -3 8
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 0 1 3 1 5 -4 1 6 2 1 3 3 4 -1 7 10 2 2 6 4 9 -5 8
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 1 4 5 14 -9 7 3 0 0 3 1 6 -5 0 10 2 1 7 6 20 -14 7
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 5 0 0 5 2 22 -20 0 5 0 1 4 1 23 -22 1 10 0 1 9 3 45 -42 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 4 4 0 0 26 4 22 12 6 5 1 0 19 6 13 16 10 9 1 0 45 10 35 28
2 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 4 3 0 1 36 3 33 9 6 6 0 0 23 2 21 18 10 9 0 1 59 5 54 27
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 5 3 0 2 14 8 6 9 5 3 1 1 14 6 8 10 10 6 1 3 28 14 14 19
4 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 5 2 1 2 10 6 4 7 5 4 0 1 14 4 10 12 10 6 1 3 24 10 14 19
5 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 6 3 1 2 10 10 0 10 4 3 0 1 14 5 9 9 10 6 1 3 24 15 9 19
6 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 4 3 1 0 14 4 10 10 6 2 1 3 15 18 -3 7 10 5 2 3 29 22 7 17
7 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 7 3 0 4 16 17 -1 9 3 2 1 0 10 2 8 7 10 5 1 4 26 19 7 16
8 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 4 1 2 14 6 8 13 3 1 0 2 4 8 -4 3 10 5 1 4 18 14 4 16
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 4 2 1 1 7 6 1 7 6 3 0 3 14 18 -4 9 10 5 1 4 21 24 -3 16
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 4 2 0 2 9 7 2 6 6 1 1 4 8 16 -8 4 10 3 1 6 17 23 -6 10
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 4 1 0 3 5 11 -6 3 6 1 1 4 5 12 -7 4 10 2 1 7 10 23 -13 7
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 4 1 0 3 4 10 -6 3 6 1 0 5 13 18 -5 3 10 2 0 8 17 28 -11 6
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 7 1 1 5 9 29 -20 4 3 0 0 3 1 15 -14 0 10 1 1 8 10 44 -34 4
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 5 0 0 5 7 34 -27 0 5 0 0 5 1 51 -50 0 10 0 0 10 8 85 -77 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7------0 - 101 - 61 - 2-2 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 1--1 - 5----2 - 1--
FC ESZTERGOM
-4 - 2------5 - 0-0 - 05 - 2-
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--2 - 04 - 0---0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 41 - 30 - 92 - 1----
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 5--2 - 0-0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 1----5 - 1-2 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 1---1 - 30 - 00 - 1---4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
25 - 0-6 - 1---1 - 2-----4 - 0
TATAI AC
-3 - 0-----0 - 30 - 2--1 - 5-
VÉRTESSOMLÓI KSK
--4 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3--0 - 3-
VÉRTESSZŐLŐSI SE
-------1 - 5-3 - 1-1 - 20 - 3
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1---3 - 21 - 3------
ZSÁMBÉKI SK
-1 - 0--5 - 1--0 - 2--1 - 4-7 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY

TATAI AC

2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 02. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 09. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 16. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 16. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 09. 23. 16:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 09. 30. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATAI AC
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 07. 15:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 14. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATAI AC
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 11. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
TATAI AC
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 03. 31. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2019. 04. 07. 15:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 14. 15:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 04. 19. 13:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 28. 16:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2019. 05. 05. 16:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
ELMARDT
FC ESZTERGOM
2019. 05. 15. 18:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 15. 18:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
FC ESZTERGOM
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
2019. 06. 01. 18:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATAI AC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->