Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 14. forduló

2018.11.18 - 13:00

Zsámbék, Zsámbéki SK Sporttelep

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
KATONA BENCE MIHÁLY
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
JUHÁSZ DÁVID, GABALA ZSOMBOR
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
90'
45'

Gólok

MANN PATRIK

45'

1 - 0

 

MANN PATRIK

48'

2 - 0

 

KARAI BOTOND

74'

3 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 14 13 0 1 76 6 70 39 8.3
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 14 12 1 1 54 17 37 37 7.9
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 14 8 2 4 39 14 25 26 7.9
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 14 8 2 4 35 18 17 26 7.6
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 14 8 2 4 26 16 10 26 7.9
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  14 8 1 5 34 22 12 25 7.4
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 14 6 3 5 38 29 9 21 8
8 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 14 6 2 6 31 28 3 20 7.1
9 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 14 5 4 5 26 33 -7 19 7.1
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 14 4 2 8 22 35 -13 14 7.7
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 14 4 1 9 16 27 -11 13 7.1
12 TATAI AC TATAI AC 14 3 0 11 24 40 -16 9 6.7
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 14 2 2 10 21 55 -34 8 7.3
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 14 0 0 14 12 114 -102 0 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 5 4 0 1 20 2 18 12 9 8 1 0 22 1 21 25 14 12 1 1 42 3 39 37
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 6 3 3 0 13 4 9 12 8 5 3 0 10 3 7 18 14 8 6 0 23 7 16 30
3 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 7 4 2 1 8 5 3 14 7 3 3 1 8 4 4 12 14 7 5 2 16 9 7 26
4 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 7 4 2 1 7 4 3 14 7 3 2 2 7 5 2 11 14 7 4 3 14 9 5 25
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 7 3 3 1 7 2 5 12 7 3 4 0 10 3 7 13 14 6 7 1 17 5 12 25
6 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 7 2 4 1 6 8 -2 10 7 3 1 3 9 10 -1 10 14 5 5 4 15 18 -3 20
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 7 3 4 0 5 1 4 13 7 1 1 5 7 10 -3 4 14 4 5 5 12 11 1 17
8 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 8 3 3 2 6 2 4 12 6 0 5 1 3 5 -2 5 14 3 8 3 9 7 2 17
9 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 8 2 2 4 8 11 -3 8 6 1 5 0 7 1 6 8 14 3 7 4 15 12 3 16
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 7 2 1 4 6 7 -1 7 7 2 1 4 5 8 -3 7 14 4 2 8 11 15 -4 14
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 1 3 4 4 7 -3 6 6 2 1 3 3 4 -1 7 14 3 4 7 7 11 -4 13
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 6 1 2 3 2 7 -5 5 8 2 2 4 7 10 -3 8 14 3 4 7 9 17 -8 13
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 8 2 1 5 6 16 -10 7 6 1 0 5 4 11 -7 3 14 3 1 10 10 27 -17 10
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 0 0 7 3 27 -24 0 7 0 1 6 1 26 -25 1 14 0 1 13 4 53 -49 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 5 4 0 1 40 4 36 12 9 9 0 0 36 2 34 27 14 13 0 1 76 6 70 39
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 6 5 0 1 30 8 22 15 8 7 1 0 24 9 15 22 14 12 1 1 54 17 37 37
3 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 7 3 1 3 12 8 4 10 7 5 1 1 27 6 21 16 14 8 2 4 39 14 25 26
4 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 7 4 0 3 18 10 8 12 7 4 2 1 17 8 9 14 14 8 2 4 35 18 17 26
5 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 8 5 1 2 19 7 12 16 6 3 1 2 7 9 -2 10 14 8 2 4 26 16 10 26
6 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 7 4 1 2 15 11 4 13 7 4 0 3 19 11 8 12 14 8 1 5 34 22 12 25
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 7 4 2 1 22 9 13 14 7 2 1 4 16 20 -4 7 14 6 3 5 38 29 9 21
8 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 8 3 1 4 18 19 -1 10 6 3 1 2 13 9 4 10 14 6 2 6 31 28 3 20
9 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 7 2 3 2 9 12 -3 9 7 3 1 3 17 21 -4 10 14 5 4 5 26 33 -7 19
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 7 3 0 4 12 17 -5 9 7 1 2 4 10 18 -8 5 14 4 2 8 22 35 -13 14
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 3 0 5 11 15 -4 9 6 1 1 4 5 12 -7 4 14 4 1 9 16 27 -11 13
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 6 2 0 4 9 13 -4 6 8 1 0 7 15 27 -12 3 14 3 0 11 24 40 -16 9
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 8 1 2 5 12 32 -20 5 6 1 0 5 9 23 -14 3 14 2 2 10 21 55 -34 8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 0 0 7 9 53 -44 0 7 0 0 7 3 61 -58 0 14 0 0 14 12 114 -102 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-1 - 7--1 - 12-0 - 101 - 61 - 2-2 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 13 - 00 - 31 - 5-0 - 7--2 - 1--
FC ESZTERGOM
5 - 14 - 2---2 - 3--5 - 0-0 - 05 - 21 - 1
KOPPÁNYMONOSTORI SE
5 - 1-2 - 04 - 0---0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 41 - 30 - 92 - 1--3 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 55 - 1-2 - 0-0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 1-3 - 2--5 - 11 - 22 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 12 - 10 - 1-1 - 30 - 00 - 1---4 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
25 - 0-6 - 1---1 - 2-4 - 1---4 - 0
TATAI AC
-3 - 0-----0 - 30 - 24 - 1-1 - 51 - 2
VÉRTESSOMLÓI KSK
-2 - 24 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3--0 - 3-
VÉRTESSZŐLŐSI SE
---0 - 14 - 1--1 - 50 - 23 - 12 - 01 - 20 - 3
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1-1 - 1-3 - 21 - 31 - 10 - 4----
ZSÁMBÉKI SK
-1 - 0--5 - 13 - 01 - 20 - 2--1 - 4-7 - 1

Meccsek

ZSÁMBÉKI SK

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM

NYERGESÚJFALU SE

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 08. 26. 17:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
FC ESZTERGOM
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 02. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 23. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 30. 16:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 07. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 10. 07. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 14. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 10. 21. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 28. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 11. 04. 13:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 03. 24. 15:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 14. 15:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 04. 21. 16:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 28. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 28. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 05. 05. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 05. 12. 16:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 05. 19. 17:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
2019. 05. 26. 17:00
Tatai AC Új úti Sporttelep
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->