Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 15. forduló

2019.03.17 - 15:00

Oroszlány, Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány (Fekete István Sportcentrum Műfüves)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
SZEIBERT PHILIP
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BÜKI FERENC, GABALA ZSOMBOR
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

6'

KIPRICH DÁNIEL

 

0 - 2

15'

ÁRVAI DÁNIEL

 

0 - 3

87'

WÁGNER DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 15 14 0 1 79 6 73 42 7.9
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 15 12 1 2 54 20 34 37 7.5
3 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 15 9 2 4 40 14 26 29 8.1
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 15 9 2 4 38 18 20 29 7.7
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 15 9 2 4 29 17 12 29 8.1
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  15 8 1 6 35 25 10 25 7.3
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 15 7 3 5 41 30 11 24 7.9
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 15 6 4 5 40 33 7 22 7.6
9 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 15 6 2 7 31 31 0 20 6.8
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 15 4 2 9 23 38 -15 14 7.5
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 15 4 1 10 16 28 -12 13 6.8
12 TATAI AC TATAI AC 15 4 0 11 26 40 -14 12 7.1
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 15 2 2 11 21 57 -36 8 7.6
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 15 0 0 15 12 128 -116 0 7.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 5 4 0 1 20 2 18 12 10 9 1 0 24 1 23 28 15 13 1 1 44 3 41 40
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 7 3 3 1 13 6 7 12 8 5 3 0 10 3 7 18 15 8 6 1 23 9 14 30
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 7 4 2 1 7 4 3 14 8 4 2 2 8 5 3 14 15 8 4 3 15 9 6 28
4 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 8 4 3 1 8 2 6 15 7 3 4 0 10 3 7 13 15 7 7 1 18 5 13 28
5 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 7 4 2 1 8 5 3 14 8 3 4 1 8 4 4 13 15 7 6 2 16 9 7 27
6 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 7 2 4 1 6 8 -2 10 8 4 1 3 15 10 5 13 15 6 5 4 21 18 3 23
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 8 3 5 0 5 1 4 14 7 1 1 5 7 10 -3 4 15 4 6 5 12 11 1 18
8 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 7 2 1 4 6 7 -1 7 8 3 1 4 6 8 -2 10 15 5 2 8 12 15 -3 17
9 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 3 3 3 6 3 3 12 6 0 5 1 3 5 -2 5 15 3 8 4 9 8 1 17
10 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 7 2 2 3 4 7 -3 8 8 2 2 4 7 10 -3 8 15 4 4 7 11 17 -6 16
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 9 2 2 5 8 12 -4 8 6 1 5 0 7 1 6 8 15 3 7 5 15 13 2 16
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 1 3 4 4 7 -3 6 7 2 1 4 3 5 -2 7 15 3 4 8 7 12 -5 13
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 8 2 1 5 6 16 -10 7 7 1 0 6 4 13 -9 3 15 3 1 11 10 29 -19 10
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 8 0 0 8 3 33 -30 0 7 0 1 6 1 26 -25 1 15 0 1 14 4 59 -55 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 5 4 0 1 40 4 36 12 10 10 0 0 39 2 37 30 15 14 0 1 79 6 73 42
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 7 5 0 2 30 11 19 15 8 7 1 0 24 9 15 22 15 12 1 2 54 20 34 37
3 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 8 4 1 3 13 8 5 13 7 5 1 1 27 6 21 16 15 9 2 4 40 14 26 29
4 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 7 4 0 3 18 10 8 12 8 5 2 1 20 8 12 17 15 9 2 4 38 18 20 29
5 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 6 1 2 22 8 14 19 6 3 1 2 7 9 -2 10 15 9 2 4 29 17 12 29
6 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 7 4 1 2 15 11 4 13 8 4 0 4 20 14 6 12 15 8 1 6 35 25 10 25
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 8 5 2 1 25 10 15 17 7 2 1 4 16 20 -4 7 15 7 3 5 41 30 11 24
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 7 2 3 2 9 12 -3 9 8 4 1 3 31 21 10 13 15 6 4 5 40 33 7 22
9 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 9 3 1 5 18 22 -4 10 6 3 1 2 13 9 4 10 15 6 2 7 31 31 0 20
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 7 3 0 4 12 17 -5 9 8 1 2 5 11 21 -10 5 15 4 2 9 23 38 -15 14
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 8 3 0 5 11 15 -4 9 7 1 1 5 5 13 -8 4 15 4 1 10 16 28 -12 13
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 7 3 0 4 11 13 -2 9 8 1 0 7 15 27 -12 3 15 4 0 11 26 40 -14 12
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 8 1 2 5 12 32 -20 5 7 1 0 6 9 25 -16 3 15 2 2 11 21 57 -36 8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 8 0 0 8 9 67 -58 0 7 0 0 7 3 61 -58 0 15 0 0 15 12 128 -116 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
-3 - 7-1 - 7--1 - 12-0 - 101 - 61 - 20 - 142 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 13 - 00 - 31 - 5-0 - 7--2 - 1--
FC ESZTERGOM
5 - 14 - 2--3 - 12 - 3--5 - 0-0 - 05 - 21 - 1
KOPPÁNYMONOSTORI SE
5 - 13 - 12 - 04 - 0---0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 41 - 30 - 92 - 1--3 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 55 - 1-2 - 0-0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 1-3 - 2-0 - 35 - 11 - 22 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 12 - 10 - 1-1 - 30 - 00 - 1--1 - 04 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
25 - 0-6 - 1---1 - 2-4 - 1---4 - 0
TATAI AC
-3 - 0--2 - 0--0 - 30 - 24 - 1-1 - 51 - 2
VÉRTESSOMLÓI KSK
-2 - 24 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3--0 - 30 - 3
VÉRTESSZŐLŐSI SE
---0 - 14 - 1--1 - 50 - 23 - 12 - 01 - 20 - 3
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 1-1 - 1-3 - 21 - 31 - 10 - 4----
ZSÁMBÉKI SK
-1 - 0--5 - 13 - 01 - 20 - 2--1 - 4-7 - 1

Meccsek

OBSK OROSZLÁNY

2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
2018. 08. 19. 17:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 09. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 09. 16. 16:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 25. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 30. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 07. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 14. 15:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 21. 15:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 11. 13:30
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2018. 11. 18. 13:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 31. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 07. 15:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
SÁRISÁPI BSE
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 14. 15:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 16:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
WATI KECSKÉD KSK
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 04. 28. 16:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 05. 16:30
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2019. 05. 12. 16:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 19. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
FC ESZTERGOM
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2019. 06. 01. 18:00
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
OBSK OROSZLÁNY

TATABÁNYAI SPORT CLUB

2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 08. 19. 17:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 08. 26. 17:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
2018. 09. 09. 16:30
Hajnal Tamás Sportcentrum Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
2018. 09. 16. 16:30
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 23. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
FC ESZTERGOM
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 07. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2018. 10. 14. 15:00
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 10. 21. 15:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
2018. 10. 28. 13:30
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 04. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 11. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 11. 18. 13:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
TATAI AC
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 17. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 03. 31. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NYERGESÚJFALU SE
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 07. 15:30
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 14. 15:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 28. 16:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 05. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 12. 16:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 19. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
WATI KECSKÉD KSK
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 05. 26. 17:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 06. 01. 18:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->