Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT 17. forduló

2019.03.31 - 15:00

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA M.I.O. FELNŐTT

Játékvezető
HAVASHÁZI SZABOLCS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
HARTDÉGEN ZSOLT, PAPES DÁVID
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

50'

KARAI BOTOND

 

0 - 2

71'

MANN PATRIK

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATABÁNYAI SPORT CLUB TATABÁNYAI SPORT CLUB 17 15 1 1 87 7 80 46 7.5
2 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 17 14 1 2 60 20 40 43 7.6
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 17 10 3 4 41 19 22 33 7.7
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 17 10 2 5 32 18 14 32 8
5 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 17 9 3 5 43 18 25 30 8.3
6 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  17 9 1 7 39 33 6 28 7
7 FC ESZTERGOM FC ESZTERGOM 17 8 3 6 44 33 11 27 7.9
8 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 17 7 4 6 43 37 6 25 7.9
9 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 17 6 2 9 32 36 -4 20 6.7
10 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 17 6 2 9 35 40 -5 20 7.7
11 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 17 6 1 10 34 29 5 19 7.4
12 TATAI AC TATAI AC 17 4 1 12 27 44 -17 13 6.8
13 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 17 2 2 13 21 64 -43 8 7
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 17 0 0 17 13 153 -140 0 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 5 0 1 21 2 19 15 11 9 1 1 24 2 22 28 17 14 1 2 45 4 41 43
2 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 8 5 2 1 8 4 4 17 9 4 3 2 8 5 3 15 17 9 5 3 16 9 7 32
3 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 8 3 4 1 13 6 7 13 9 5 4 0 10 3 7 19 17 8 8 1 23 9 14 32
4 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 9 4 3 2 8 3 5 15 8 3 4 1 10 5 5 13 17 7 7 3 18 8 10 28
5 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 8 4 3 1 9 6 3 15 9 3 4 2 8 5 3 13 17 7 7 3 17 11 6 28
6 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 9 4 5 0 6 1 5 17 8 2 1 5 8 10 -2 7 17 6 6 5 14 11 3 24
7 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 8 3 1 4 8 7 1 10 9 4 1 4 10 8 2 13 17 7 2 8 18 15 3 23
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 9 2 4 3 6 10 -4 10 8 4 1 3 15 10 5 13 17 6 5 6 21 20 1 23
9 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 10 3 4 3 6 3 3 13 7 1 5 1 4 5 -1 8 17 4 9 4 10 8 2 21
10 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 9 2 3 4 12 8 4 9 8 3 1 4 4 5 -1 10 17 5 4 8 16 13 3 19
11 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 8 2 2 4 4 8 -4 8 9 3 2 4 8 10 -2 11 17 5 4 8 12 18 -6 19
12 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 9 2 2 5 8 12 -4 8 8 1 6 1 8 3 5 9 17 3 8 6 16 15 1 17
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 9 2 2 5 6 16 -10 8 8 1 1 6 4 13 -9 4 17 3 3 11 10 29 -19 12
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 9 0 0 9 3 37 -34 0 8 0 1 7 2 34 -32 1 17 0 1 16 5 71 -66 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI SPORT CLUB 6 5 0 1 47 4 43 15 11 10 1 0 40 3 37 31 17 15 1 1 87 7 80 46
2 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 8 6 0 2 35 11 24 18 9 8 1 0 25 9 16 25 17 14 1 2 60 20 40 43
3 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 8 4 1 3 19 11 8 13 9 6 2 1 22 8 14 20 17 10 3 4 41 19 22 33
4 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 10 6 1 3 22 9 13 19 7 4 1 2 10 9 1 13 17 10 2 5 32 18 14 32
5 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 9 4 2 3 14 9 5 14 8 5 1 2 29 9 20 16 17 9 3 5 43 18 25 30
6 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 8 5 1 2 19 12 7 16 9 4 0 5 20 21 -1 12 17 9 1 7 39 33 6 28
7 ÁCSI KINIZSI SC FC ESZTERGOM 9 6 2 1 26 10 16 20 8 2 1 5 18 23 -5 7 17 8 3 6 44 33 11 27
8 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 9 3 3 3 12 16 -4 12 8 4 1 3 31 21 10 13 17 7 4 6 43 37 6 25
9 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSOMLÓI KSK 9 3 1 5 18 22 -4 10 8 3 1 4 14 14 0 10 17 6 2 9 32 36 -4 20
10 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 8 4 0 4 15 19 -4 12 9 2 2 5 20 21 -1 8 17 6 2 9 35 40 -5 20
11 ÁCSI KINIZSI SC VÉRTESSZŐLŐSI SE 9 4 0 5 27 16 11 12 8 2 1 5 7 13 -6 7 17 6 1 10 34 29 5 19
12 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 8 3 0 5 11 16 -5 9 9 1 1 7 16 28 -12 4 17 4 1 12 27 44 -17 13
13 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 9 1 2 6 12 34 -22 5 8 1 0 7 9 30 -21 3 17 2 2 13 21 64 -43 8
14 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 9 0 0 9 9 76 -67 0 8 0 0 8 4 77 -73 0 17 0 0 17 13 153 -140 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
0 - 93 - 7-1 - 7--1 - 12-0 - 101 - 61 - 20 - 142 - 9
BÁBOLNAI SE
6 - 0-0 - 13 - 00 - 31 - 53 - 20 - 7--2 - 1--
FC ESZTERGOM
5 - 14 - 2--3 - 12 - 3--5 - 01 - 00 - 05 - 21 - 1
KOPPÁNYMONOSTORI SE
5 - 13 - 12 - 04 - 0-0 - 1-0 - 33 - 00 - 05 - 1-0 - 2
NAGYIGMÁNDI KSK
-2 - 42 - 2-0 - 62 - 41 - 30 - 92 - 1--3 - 30 - 2
NYERGESÚJFALU SE
3 - 0-1 - 34 - 2---0 - 55 - 14 - 12 - 0-0 - 0
OBSK OROSZLÁNY
15 - 1--4 - 15 - 03 - 2-0 - 35 - 11 - 22 - 1--
SÁRISÁPI BSE
-5 - 12 - 10 - 1-1 - 30 - 00 - 11 - 1-1 - 04 - 1-
TATABÁNYAI SPORT CLUB
25 - 0-6 - 1--7 - 01 - 2-4 - 1---4 - 0
TATAI AC
-3 - 0-0 - 32 - 0--0 - 30 - 24 - 1-1 - 51 - 2
VÉRTESSOMLÓI KSK
-2 - 24 - 2-6 - 01 - 31 - 52 - 12 - 3--0 - 30 - 3
VÉRTESSZŐLŐSI SE
16 - 1--0 - 14 - 1--1 - 50 - 23 - 12 - 01 - 20 - 3
WATI KECSKÉD KSK
2 - 01 - 13 - 21 - 1-3 - 21 - 31 - 10 - 4--0 - 2-
ZSÁMBÉKI SK
-1 - 0--5 - 13 - 01 - 20 - 21 - 1-1 - 4-7 - 1

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 19. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 26. 17:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 02. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 16. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
2018. 09. 23. 16:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 30. 16:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 07. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
FC ESZTERGOM
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 14. 15:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 21. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 28. 13:30
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 04. 13:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 11. 13:30
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 18. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 17. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 03. 17. 15:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 24. 15:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2019. 04. 07. 15:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 14. 15:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2019. 04. 21. 11:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
2019. 04. 28. 16:00
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 05. 16:30
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 19. 17:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 26. 17:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 06. 01. 18:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE

ZSÁMBÉKI SK

2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
2018. 08. 19. 17:30
Hajnal Tamás Sporttelep Nyergesújfalu
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 26. 17:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
2018. 09. 02. 19:00
Grosics Gyula Stadion Tatabánya
TATABÁNYAI SPORT CLUB
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 09. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 16. 16:30
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 27. 16:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 30. 16:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 07. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 10. 14. 15:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 10. 28. 13:30
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
FC Esztergom Sporttelep
FC ESZTERGOM
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 18. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 03. 17. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 24. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATABÁNYAI SPORT CLUB
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 31. 15:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 07. 15:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
2019. 04. 14. 15:30
Monostori Tivadar Utánpótlás Nevelő Centrum Tokod / Dorog UP /
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 01. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 28. 16:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 05. 16:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 12. 16:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 19. 17:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 05. 26. 17:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 06. 01. 18:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
FC ESZTERGOM
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->