Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 11. forduló

2018.10.21 - 14:00

Ibrány, Ibrány Sportpálya

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
SÁNDOR CSABA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS ZOLTÁN, GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

2'

PÖLÖSKEI PÉTER

 

0 - 2

5'

PÖLÖSKEI PÉTER

 

0 - 3

48'

RADUCU CONSTANTIN SORIN

 

0 - 4

73'

SZÉKELY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 11 8 1 2 26 11 15 25 8.8
2 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 7 3 1 21 11 10 24 9.6
3 ESMTK ESMTK 11 7 2 2 12 8 4 23 9.2
4 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 11 7 1 3 29 16 13 22 9.6
5 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 11 6 2 3 16 9 7 20 7.8
6 PUTNOK FC PUTNOK FC 11 5 2 4 19 16 3 17 9.1
7 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 11 5 2 4 18 15 3 17 8.8
8 EGER SE EGER SE 11 5 2 4 15 13 2 17 7.6
9 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 11 4 3 4 20 18 2 15 6.9
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 11 4 3 4 17 18 -1 15 8.5
11 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 11 4 2 5 25 19 6 14 8.7
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 11 4 0 7 14 25 -11 12 9.2
13 CIGÁND SE CIGÁND SE 11 2 1 8 12 24 -12 7 8.7
14 DVTK II. DVTK II. 11 2 1 8 12 26 -14 7 8.4
15 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 11 1 4 6 12 25 -13 7 7.4
16 SBTC SBTC 11 1 3 7 12 26 -14 6 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 4 1 0 5 1 4 13 6 3 3 0 6 2 4 12 11 7 4 0 11 3 8 25
2 SBTC FÜZESGYARMATI SK 6 4 1 1 7 3 4 13 5 2 1 2 3 2 1 7 11 6 2 3 10 5 5 20
3 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 7 2 5 13 6 2 1 3 4 7 -3 7 11 6 2 3 11 9 2 20
4 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 6 2 4 0 5 1 4 10 5 2 2 1 5 2 3 8 11 4 6 1 10 3 7 18
5 SBTC EGER SE 6 2 2 2 3 2 1 8 5 2 2 1 3 1 2 8 11 4 4 3 6 3 3 16
6 SBTC CIGÁND SE 6 3 1 2 5 4 1 10 5 1 3 1 2 2 0 6 11 4 4 3 7 6 1 16
7 SBTC DEBRECENI EAC 6 3 2 1 9 6 3 11 5 1 1 3 2 5 -3 4 11 4 3 4 11 11 0 15
8 SBTC TÁLLYA KSE 5 2 2 1 4 3 1 8 6 2 1 3 4 5 -1 7 11 4 3 4 8 8 0 15
9 SBTC PUTNOK FC 5 1 3 1 3 2 1 6 6 2 3 1 5 5 0 9 11 3 6 2 8 7 1 15
10 SBTC ESMTK 6 2 2 2 2 3 -1 8 5 1 4 0 1 0 1 7 11 3 6 2 3 3 0 15
11 SBTC NYÍRBÁTORI FC 5 1 3 1 3 4 -1 6 6 2 2 2 5 4 1 8 11 3 5 3 8 8 0 14
12 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 5 2 3 0 4 1 3 9 6 1 0 5 4 10 -6 3 11 3 3 5 8 11 -3 12
13 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 5 1 2 2 6 5 1 5 6 1 4 1 6 3 3 7 11 2 6 3 12 8 4 12
14 SBTC GYÖNGYÖSI AK 6 1 2 3 2 6 -4 5 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 2 3 6 6 12 -6 9
15 SBTC SBTC 5 1 1 3 2 9 -7 4 6 0 2 4 1 7 -6 2 11 1 3 7 3 16 -13 6
16 SBTC DVTK II. 6 0 1 5 0 7 -7 1 5 1 1 3 4 6 -2 4 11 1 2 8 4 13 -9 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 6 5 1 0 15 4 11 16 5 3 0 2 11 7 4 9 11 8 1 2 26 11 15 25
2 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 5 4 1 0 9 2 7 13 6 3 2 1 12 9 3 11 11 7 3 1 21 11 10 24
3 SBTC ESMTK 6 3 1 2 6 6 0 10 5 4 1 0 6 2 4 13 11 7 2 2 12 8 4 23
4 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 5 4 1 0 18 5 13 13 6 3 0 3 11 11 0 9 11 7 1 3 29 16 13 22
5 SBTC FÜZESGYARMATI SK 6 4 1 1 8 4 4 13 5 2 1 2 8 5 3 7 11 6 2 3 16 9 7 20
6 SBTC PUTNOK FC 5 1 1 3 6 8 -2 4 6 4 1 1 13 8 5 13 11 5 2 4 19 16 3 17
7 SBTC NYÍRBÁTORI FC 5 2 0 3 6 7 -1 6 6 3 2 1 12 8 4 11 11 5 2 4 18 15 3 17
8 SBTC EGER SE 6 3 0 3 10 9 1 9 5 2 2 1 5 4 1 8 11 5 2 4 15 13 2 17
9 SBTC DEBRECENI EAC 6 3 2 1 16 8 8 11 5 1 1 3 4 10 -6 4 11 4 3 4 20 18 2 15
10 SBTC TÁLLYA KSE 5 2 2 1 10 9 1 8 6 2 1 3 7 9 -2 7 11 4 3 4 17 18 -1 15
11 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 5 3 1 1 14 8 6 10 6 1 1 4 11 11 0 4 11 4 2 5 25 19 6 14
12 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 5 3 0 2 8 5 3 9 6 1 0 5 6 20 -14 3 11 4 0 7 14 25 -11 12
13 SBTC CIGÁND SE 6 1 1 4 7 14 -7 4 5 1 0 4 5 10 -5 3 11 2 1 8 12 24 -12 7
14 SBTC DVTK II. 6 1 1 4 7 13 -6 4 5 1 0 4 5 13 -8 3 11 2 1 8 12 26 -14 7
15 SBTC GYÖNGYÖSI AK 6 1 2 3 6 14 -8 5 5 0 2 3 6 11 -5 2 11 1 4 6 12 25 -13 7
16 SBTC SBTC 5 1 1 3 6 12 -6 4 6 0 2 4 6 14 -8 2 11 1 3 7 12 26 -14 6
 
CIGÁND SE
--0 - 1--2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1-----
DEBRECENI EAC
-4 - 10 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 2------
DVTK II.
--3 - 2--2 - 2--1 - 40 - 10 - 1--1 - 3--
EGER SE
---0 - 11 - 2-3 - 2-----2 - 32 - 0-2 - 1
ESMTK
-0 - 1--1 - 0------1 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 1-------
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 0-0 - 4-----1 - 31 - 53 - 1-
JÁSZBERÉNYI FC
---------4 - 07 - 12 - 1--1 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1------4 - 2-2 - 10 - 2-
PUTNOK FC
----1 - 2----1 - 1-3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
----1 - 2-1 - 0--3 - 01 - 3---2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--------3 - 01 - 1--0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 0--1 - 1-----2 - 1----
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1---2 - 1-1 - 0----0 - 04 - 1-3 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 2----0 - 4------4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1-------1 - 25 - 2----

Meccsek

TÁLLYA KSE

2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
TÁLLYA KSE
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
CIGÁND SE
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TÁLLYA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SBTC
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
TÁLLYA KSE
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TÁLLYA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
TÁLLYA KSE
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
ESMTK
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TÁLLYA KSE
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
NYÍRBÁTORI FC
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
EGER SE
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
DVTK II.
TÁLLYA KSE

FÜZESGYARMATI SK

2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
ESMTK
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->