Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 14. forduló

2018.11.11 - 13:30

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
HANYECZ BENCE
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
POGONYI FERENC, FLINTA ZOLTÁN
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
90'
45'

Gólok

BÍRÓ PÉTER

16'

1 - 0

 

BÍRÓ PÉTER

27'

2 - 0

 

BÍRÓ PÉTER

40'

3 - 0

 

KEREKES KRISZTIÁN

68'

4 - 0

 

 

4 - 1

83'

SEBŐK BALÁZS
KEREKES KRISZTIÁN

90'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 14 10 2 2 32 13 19 32 8.8
2 ESMTK ESMTK 14 9 3 2 19 9 10 30 8.5
3 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 14 8 2 4 22 10 12 26 8.7
4 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 7 5 2 25 16 9 26 9.1
5 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 14 8 1 5 34 21 13 25 9.1
6 PUTNOK FC PUTNOK FC 14 7 2 5 24 21 3 23 8.6
7 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 14 6 3 5 27 22 5 21 8.2
8 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 14 6 3 5 21 18 3 21 8.2
9 EGER SE EGER SE 14 5 5 4 16 14 2 20 8.6
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 14 5 4 5 21 22 -1 19 7.9
11 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 14 5 3 6 28 23 5 18 8.7
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 14 4 1 9 15 33 -18 13 8.8
13 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 14 3 4 7 18 28 -10 13 8.2
14 SBTC SBTC 14 2 4 8 14 30 -16 10 8.2
15 CIGÁND SE CIGÁND SE 14 2 2 10 13 28 -15 8 8.5
16 DVTK II. DVTK II. 14 2 2 10 12 33 -21 8 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. FÜZESGYARMATI SK 8 6 1 1 10 3 7 19 6 2 1 3 3 3 0 7 14 8 2 4 13 6 7 26
2 DVTK II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 4 1 2 6 5 1 13 7 3 4 0 7 3 4 13 14 7 5 2 13 8 5 26
3 DVTK II. SZOLNOKI MÁV FC 8 3 5 0 6 1 5 14 6 3 2 1 7 2 5 11 14 6 7 1 13 3 10 25
4 DVTK II. JÁSZBERÉNYI FC 6 4 2 0 8 3 5 14 8 2 3 3 4 7 -3 9 14 6 5 3 12 10 2 23
5 DVTK II. PUTNOK FC 6 2 3 1 5 2 3 9 8 3 3 2 8 7 1 12 14 5 6 3 13 9 4 21
6 DVTK II. ESMTK 8 3 3 2 3 3 0 12 6 1 5 0 1 0 1 8 14 4 8 2 4 3 1 20
7 DVTK II. DEBRECENI EAC 8 4 3 1 12 6 6 15 6 1 1 4 2 6 -4 4 14 5 4 5 14 12 2 19
8 DVTK II. TÁLLYA KSE 6 3 2 1 5 3 2 11 8 2 2 4 4 6 -2 8 14 5 4 5 9 9 0 19
9 DVTK II. EGER SE 8 2 4 2 4 3 1 10 6 2 3 1 3 1 2 9 14 4 7 3 7 4 3 19
10 DVTK II. NYÍRBÁTORI FC 6 1 4 1 3 4 -1 7 8 3 3 2 7 5 2 12 14 4 7 3 10 9 1 19
11 DVTK II. CIGÁND SE 7 3 1 3 5 6 -1 10 7 1 5 1 2 2 0 8 14 4 6 4 7 8 -1 18
12 DVTK II. GYÖNGYÖSI AK 8 3 2 3 6 6 0 11 6 1 1 4 4 8 -4 4 14 4 3 7 10 14 -4 15
13 DVTK II. TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 6 1 3 2 7 6 1 6 8 1 5 2 6 4 2 8 14 2 8 4 13 10 3 14
14 DVTK II. SAJÓBÁBONY VSE 6 2 4 0 4 1 3 10 8 1 0 7 4 15 -11 3 14 3 4 7 8 16 -8 13
15 DVTK II. SBTC 6 2 1 3 3 9 -6 7 8 0 3 5 2 11 -9 3 14 2 4 8 5 20 -15 10
16 DVTK II. DVTK II. 8 0 3 5 0 7 -7 3 6 1 1 4 4 7 -3 4 14 1 4 9 4 14 -10 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 DVTK II. SZOLNOKI MÁV FC 8 6 2 0 18 5 13 20 6 4 0 2 14 8 6 12 14 10 2 2 32 13 19 32
2 DVTK II. ESMTK 8 5 1 2 13 7 6 16 6 4 2 0 6 2 4 14 14 9 3 2 19 9 10 30
3 DVTK II. FÜZESGYARMATI SK 8 6 1 1 14 4 10 19 6 2 1 3 8 6 2 7 14 8 2 4 22 10 12 26
4 DVTK II. SÉNYŐ-CARNIFEX FC 7 4 2 1 12 6 6 14 7 3 3 1 13 10 3 12 14 7 5 2 25 16 9 26
5 DVTK II. JÁSZBERÉNYI FC 6 4 1 1 19 7 12 13 8 4 0 4 15 14 1 12 14 8 1 5 34 21 13 25
6 DVTK II. PUTNOK FC 6 2 1 3 8 8 0 7 8 5 1 2 16 13 3 16 14 7 2 5 24 21 3 23
7 DVTK II. DEBRECENI EAC 8 5 2 1 22 9 13 17 6 1 1 4 5 13 -8 4 14 6 3 5 27 22 5 21
8 DVTK II. NYÍRBÁTORI FC 6 2 0 4 6 8 -2 6 8 4 3 1 15 10 5 15 14 6 3 5 21 18 3 21
9 DVTK II. EGER SE 8 3 2 3 11 10 1 11 6 2 3 1 5 4 1 9 14 5 5 4 16 14 2 20
10 DVTK II. TÁLLYA KSE 6 3 2 1 13 10 3 11 8 2 2 4 8 12 -4 8 14 5 4 5 21 22 -1 19
11 DVTK II. TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 6 3 2 1 15 9 6 11 8 2 1 5 13 14 -1 7 14 5 3 6 28 23 5 18
12 DVTK II. SAJÓBÁBONY VSE 6 3 1 2 8 5 3 10 8 1 0 7 7 28 -21 3 14 4 1 9 15 33 -18 13
13 DVTK II. GYÖNGYÖSI AK 8 3 2 3 12 15 -3 11 6 0 2 4 6 13 -7 2 14 3 4 7 18 28 -10 13
14 DVTK II. SBTC 6 2 1 3 7 12 -5 7 8 0 3 5 7 18 -11 3 14 2 4 8 14 30 -16 10
15 DVTK II. CIGÁND SE 7 1 1 5 8 17 -9 4 7 1 1 5 5 11 -6 4 14 2 2 10 13 28 -15 8
16 DVTK II. DVTK II. 8 1 2 5 7 16 -9 5 6 1 0 5 5 17 -12 3 14 2 2 10 12 33 -21 8
 
CIGÁND SE
--0 - 1--2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 1--1 - 3--
DEBRECENI EAC
1 - 04 - 10 - 0--4 - 15 - 1-1 - 32 - 25 - 1-----
DVTK II.
0 - 0-3 - 2--2 - 20 - 3-1 - 40 - 10 - 1--1 - 3--
EGER SE
---0 - 11 - 2-3 - 2----1 - 12 - 32 - 00 - 02 - 1
ESMTK
-0 - 14 - 0-1 - 0-3 - 1----1 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 0--2 - 11 - 2-1 - 13 - 03 - 0-----
GYÖNGYÖSI AK
---1 - 10 - 0-0 - 4----3 - 01 - 31 - 53 - 13 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
--------1 - 24 - 07 - 12 - 1--1 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
---0 - 10 - 1------4 - 2-2 - 10 - 20 - 1
PUTNOK FC
----1 - 2-2 - 0--1 - 1-3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
---0 - 01 - 2-1 - 0--3 - 01 - 3---2 - 0-
SBTC
1 - 2-1 - 3--1 - 0-----3 - 01 - 1--0 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 0--1 - 1---1 - 12 - 32 - 1----
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1--0 - 02 - 1-1 - 0----0 - 04 - 13 - 13 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 23 - 1---0 - 4------4 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 1-------1 - 25 - 2-1 - 1--

Meccsek

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SBTC

SAJÓBÁBONY VSE

2018. 08. 05. 17:00
DVTK Stadion
2018. 08. 05. 17:00
DVTK Stadion
DVTK II.
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 08. 11. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 08. 11. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
ESMTK
2018. 08. 18. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 08. 18. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TÁLLYA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 09. 09. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 09. 16. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
PUTNOK FC
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 09. 30. 15:30
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 10. 07. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
NYÍRBÁTORI FC
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 10. 21. 14:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
GYÖNGYÖSI AK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 11. 04. 13:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
EGER SE
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SZOLNOKI MÁV FC
2018. 11. 25. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DVTK II.
2019. 03. 03. 14:30
ESMTK Stadion
2019. 03. 03. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 03. 10. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
CIGÁND SE
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 03. 23. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 31. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SBTC
2019. 04. 07. 12:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 07. 12:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 04. 21. 16:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 04. 28. 16:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
SAJÓBÁBONY VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->