Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 21. forduló

2019.03.31 - 15:30

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
SZIGETVÁRI MÁRK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BENKŐ RÓBERT, GAVALLA-KULCSÁR JUDIT
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

16'

SZÉKELY DÁVID

 

0 - 2

36'

SZÉKELY DÁVID

 

0 - 3

42'

SZÉKELY DÁVID

 

0 - 4

71'

RADUCU CONSTANTIN SORIN

 

0 - 5

82'

SZÉKELY DÁVID

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 21 15 2 4 42 17 25 47 9.1
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 21 15 1 5 52 24 28 46 9.4
3 ESMTK ESMTK 21 14 4 3 32 16 16 46 9.1
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 21 12 4 5 38 16 22 40 8.5
5 PUTNOK FC PUTNOK FC 21 11 3 7 33 29 4 36 8.6
6 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 21 10 3 8 28 27 1 33 8.1
7 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 21 9 3 9 36 37 -1 30 8.3
8 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 21 8 6 7 34 32 2 30 8.5
9 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 21 8 4 9 35 29 6 28 8.5
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 21 7 5 9 23 26 -3 26 8.5
11 EGER SE EGER SE 21 7 5 9 21 28 -7 26 8
12 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 21 6 2 13 19 43 -24 20 8.8
13 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 21 5 4 12 30 41 -11 19 7.4
14 CIGÁND SE CIGÁND SE 21 5 2 14 22 37 -15 17 8.4
15 DVTK II. DVTK II. 21 5 2 14 21 41 -20 17 8.4
16 SBTC SBTC 21 4 4 13 20 43 -23 16 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 11 8 2 1 16 5 11 26 10 4 3 3 7 7 0 15 21 12 5 4 23 12 11 41
2 SBTC FÜZESGYARMATI SK 10 8 1 1 12 3 9 25 11 4 3 4 8 6 2 15 21 12 4 5 20 9 11 40
3 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 11 5 5 1 10 3 7 20 10 5 4 1 9 2 7 19 21 10 9 2 19 5 14 39
4 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 5 2 3 9 10 -1 17 11 4 4 3 8 6 2 16 21 9 6 6 17 16 1 33
5 SBTC CIGÁND SE 11 5 2 4 8 7 1 17 10 3 5 2 5 4 1 14 21 8 7 6 13 11 2 31
6 SBTC ESMTK 11 3 6 2 3 3 0 15 10 3 7 0 5 2 3 16 21 6 13 2 8 5 3 31
7 SBTC PUTNOK FC 10 3 4 3 6 5 1 13 11 4 5 2 9 7 2 17 21 7 9 5 15 12 3 30
8 SBTC NYÍRBÁTORI FC 10 2 5 3 4 8 -4 11 11 4 4 3 8 7 1 16 21 6 9 6 12 15 -3 27
9 SBTC DEBRECENI EAC 11 5 3 3 13 11 2 18 10 2 2 6 4 11 -7 8 21 7 5 9 17 22 -5 26
10 SBTC GYÖNGYÖSI AK 10 4 3 3 10 6 4 15 11 2 3 6 10 13 -3 9 21 6 6 9 20 19 1 24
11 SBTC EGER SE 10 2 5 3 4 4 0 11 11 3 4 4 5 5 0 13 21 5 9 7 9 9 0 24
12 SBTC TÁLLYA KSE 11 3 6 2 5 4 1 15 10 2 3 5 4 7 -3 9 21 5 9 7 9 11 -2 24
13 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 10 2 4 4 9 9 0 10 11 2 6 3 8 6 2 12 21 4 10 7 17 15 2 22
14 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 11 3 6 2 5 4 1 15 10 1 2 7 4 15 -11 5 21 4 8 9 9 19 -10 20
15 SBTC SBTC 10 2 4 4 4 11 -7 10 11 1 3 7 4 15 -11 6 21 3 7 11 8 26 -18 16
16 SBTC DVTK II. 11 1 3 7 3 10 -7 6 10 2 3 5 5 8 -3 9 21 3 6 12 8 18 -10 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SBTC SZOLNOKI MÁV FC 11 8 2 1 23 8 15 26 10 7 0 3 19 9 10 21 21 15 2 4 42 17 25 47
2 SBTC JÁSZBERÉNYI FC 11 9 1 1 33 10 23 28 10 6 0 4 19 14 5 18 21 15 1 5 52 24 28 46
3 SBTC ESMTK 11 6 2 3 17 10 7 20 10 8 2 0 15 6 9 26 21 14 4 3 32 16 16 46
4 SBTC FÜZESGYARMATI SK 10 7 2 1 18 5 13 23 11 5 2 4 20 11 9 17 21 12 4 5 38 16 22 40
5 SBTC PUTNOK FC 10 5 1 4 13 13 0 16 11 6 2 3 20 16 4 20 21 11 3 7 33 29 4 36
6 SBTC NYÍRBÁTORI FC 10 4 0 6 8 14 -6 12 11 6 3 2 20 13 7 21 21 10 3 8 28 27 1 33
7 SBTC DEBRECENI EAC 11 6 2 3 26 17 9 20 10 3 1 6 10 20 -10 10 21 9 3 9 36 37 -1 30
8 SBTC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 10 5 2 3 18 13 5 17 11 3 4 4 16 19 -3 13 21 8 6 7 34 32 2 30
9 SBTC TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 10 4 3 3 18 13 5 15 11 4 1 6 17 16 1 13 21 8 4 9 35 29 6 28
10 SBTC TÁLLYA KSE 11 5 3 3 15 12 3 18 10 2 2 6 8 14 -6 8 21 7 5 9 23 26 -3 26
11 SBTC EGER SE 10 4 2 4 12 14 -2 14 11 3 3 5 9 14 -5 12 21 7 5 9 21 28 -7 26
12 SBTC SAJÓBÁBONY VSE 11 5 1 5 12 13 -1 16 10 1 1 8 7 30 -23 4 21 6 2 13 19 43 -24 20
13 SBTC GYÖNGYÖSI AK 10 4 2 4 18 18 0 14 11 1 2 8 12 23 -11 5 21 5 4 12 30 41 -11 19
14 SBTC CIGÁND SE 11 3 1 7 12 20 -8 10 10 2 1 7 10 17 -7 7 21 5 2 14 22 37 -15 17
15 SBTC DVTK II. 11 3 2 6 13 20 -7 11 10 2 0 8 8 21 -13 6 21 5 2 14 21 41 -20 17
16 SBTC SBTC 10 3 1 6 11 19 -8 10 11 1 3 7 9 24 -15 6 21 4 4 13 20 43 -23 16
 
CIGÁND SE
--0 - 10 - 2-2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 13 - 0-1 - 31 - 00 - 1
DEBRECENI EAC
1 - 04 - 10 - 0-0 - 54 - 15 - 1-1 - 32 - 25 - 1-4 - 1--0 - 2
DVTK II.
0 - 0-3 - 2--2 - 20 - 3-1 - 40 - 10 - 11 - 23 - 11 - 3-2 - 1
EGER SE
---0 - 11 - 21 - 03 - 2-0 - 4--1 - 12 - 32 - 00 - 02 - 1
ESMTK
-0 - 14 - 0-1 - 0-3 - 1-0 - 12 - 22 - 01 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 03 - 0-2 - 11 - 2-1 - 13 - 03 - 0-1 - 1---
GYÖNGYÖSI AK
-5 - 0-1 - 10 - 01 - 30 - 4----3 - 01 - 31 - 53 - 13 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 0--3 - 2-4 - 12 - 0-1 - 24 - 07 - 12 - 11 - 0-1 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
-0 - 31 - 00 - 10 - 10 - 31 - 0----4 - 2-2 - 10 - 20 - 1
PUTNOK FC
0 - 41 - 02 - 12 - 01 - 2-2 - 0--1 - 1-3 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
2 - 1-0 - 20 - 01 - 2-1 - 00 - 3-3 - 01 - 32 - 0-0 - 22 - 0-
SBTC
1 - 21 - 21 - 3-2 - 31 - 0-----3 - 01 - 10 - 21 - 00 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 01 - 2-1 - 14 - 5--1 - 12 - 32 - 1-1 - 0--
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1--0 - 02 - 12 - 11 - 0-3 - 00 - 2-0 - 04 - 13 - 13 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 23 - 11 - 0-0 - 10 - 4-0 - 1--1 - 00 - 04 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 11 - 02 - 30 - 0----1 - 25 - 2-1 - 10 - 1-

Meccsek

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SBTC

FÜZESGYARMATI SK

2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 12. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
GYÖNGYÖSI AK
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 02. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 09. 16. 15:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DVTK II.
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
2018. 10. 07. 14:30
ESMTK Stadion
ESMTK
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
CIGÁND SE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
PUTNOK FC
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 11. 17. 13:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
FÜZESGYARMATI SK
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
EGER SE
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
2019. 04. 14. 16:00
DVTK Stadion
DVTK II.
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
ESMTK
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
FÜZESGYARMATI SK
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
SBTC
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 05. 26. 17:30
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->