Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 23. forduló

2019.04.14 - 16:00

Jászberény, Jászberényi Városi Stadion

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAMÁSI PATRIK
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOVÁCS BRANKÓ, SOÓS ANDRÁS
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
90'
45'

Gólok

SVEDYUK ALEX PÁL

22'

1 - 0

 

ALBERT ÁDÁM

31'

2 - 0

 

FARKAS JÁNOS

50'

3 - 0

 

SZEMERE BALÁZS

83'

4 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 23 17 1 5 60 24 36 52 9.8
2 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 23 16 2 5 46 22 24 50 8.9
3 ESMTK ESMTK 23 15 4 4 35 17 18 49 9.2
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 23 13 4 6 44 19 25 43 8.4
5 PUTNOK FC PUTNOK FC 23 12 3 8 37 32 5 39 9.1
6 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 23 11 4 8 30 28 2 37 8.5
7 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 23 10 6 7 38 34 4 36 8.7
8 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 23 10 3 10 38 42 -4 33 8
9 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 23 9 5 9 40 30 10 32 8.8
10 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 23 7 5 11 23 31 -8 26 8.4
11 EGER SE EGER SE 23 7 5 11 22 33 -11 26 7.7
12 DVTK II. DVTK II. 23 7 2 14 24 42 -18 23 8.6
13 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 23 6 3 14 20 46 -26 21 8.4
14 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 23 5 4 14 30 45 -15 19 7.4
15 SBTC SBTC 23 5 4 14 23 49 -26 19 8
16 CIGÁND SE CIGÁND SE 23 5 3 15 25 41 -16 18 8.1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE JÁSZBERÉNYI FC 12 9 2 1 19 5 14 29 11 5 3 3 8 7 1 18 23 14 5 4 27 12 15 47
2 CIGÁND SE FÜZESGYARMATI SK 11 9 1 1 15 3 12 28 12 4 4 4 9 7 2 16 23 13 5 5 24 10 14 44
3 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 12 6 5 1 12 3 9 23 11 5 4 2 9 5 4 19 23 11 9 3 21 8 13 42
4 CIGÁND SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 6 2 3 10 10 0 20 12 4 5 3 10 8 2 17 23 10 7 6 20 18 2 37
5 CIGÁND SE PUTNOK FC 11 4 4 3 7 5 2 16 12 5 5 2 11 8 3 20 23 9 9 5 18 13 5 36
6 CIGÁND SE CIGÁND SE 12 5 3 4 10 9 1 18 11 4 5 2 6 4 2 17 23 9 8 6 16 13 3 35
7 CIGÁND SE ESMTK 12 4 6 2 5 3 2 18 11 3 7 1 5 3 2 16 23 7 13 3 10 6 4 34
8 CIGÁND SE NYÍRBÁTORI FC 11 2 5 4 4 9 -5 11 12 5 4 3 9 7 2 19 23 7 9 7 13 16 -3 30
9 CIGÁND SE DEBRECENI EAC 11 5 3 3 13 11 2 18 12 2 3 7 4 14 -10 9 23 7 6 10 17 25 -8 27
10 CIGÁND SE TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 11 3 4 4 12 9 3 13 12 2 6 4 8 7 1 12 23 5 10 8 20 16 4 25
11 CIGÁND SE EGER SE 11 2 6 3 4 4 0 12 12 3 4 5 5 7 -2 13 23 5 10 8 9 11 -2 25
12 CIGÁND SE GYÖNGYÖSI AK 11 4 3 4 10 7 3 15 12 2 3 7 10 15 -5 9 23 6 6 11 20 22 -2 24
13 CIGÁND SE TÁLLYA KSE 12 3 6 3 5 5 0 15 11 2 3 6 4 10 -6 9 23 5 9 9 9 15 -6 24
14 CIGÁND SE SAJÓBÁBONY VSE 12 4 6 2 6 4 2 18 11 1 2 8 4 16 -12 5 23 5 8 10 10 20 -10 23
15 CIGÁND SE DVTK II. 12 1 4 7 4 11 -7 7 11 3 3 5 6 8 -2 12 23 4 7 12 10 19 -9 19
16 CIGÁND SE SBTC 12 2 4 6 5 14 -9 10 11 1 3 7 4 15 -11 6 23 3 7 13 9 29 -20 16
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 CIGÁND SE JÁSZBERÉNYI FC 12 10 1 1 37 10 27 31 11 7 0 4 23 14 9 21 23 17 1 5 60 24 36 52
2 CIGÁND SE SZOLNOKI MÁV FC 12 9 2 1 26 8 18 29 11 7 0 4 20 14 6 21 23 16 2 5 46 22 24 50
3 CIGÁND SE ESMTK 12 7 2 3 20 10 10 23 11 8 2 1 15 7 8 26 23 15 4 4 35 17 18 49
4 CIGÁND SE FÜZESGYARMATI SK 11 8 2 1 23 6 17 26 12 5 2 5 21 13 8 17 23 13 4 6 44 19 25 43
5 CIGÁND SE PUTNOK FC 11 6 1 4 15 13 2 19 12 6 2 4 22 19 3 20 23 12 3 8 37 32 5 39
6 CIGÁND SE NYÍRBÁTORI FC 11 4 1 6 9 15 -6 13 12 7 3 2 21 13 8 24 23 11 4 8 30 28 2 37
7 CIGÁND SE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 11 6 2 3 19 13 6 20 12 4 4 4 19 21 -2 16 23 10 6 7 38 34 4 36
8 CIGÁND SE DEBRECENI EAC 11 6 2 3 26 17 9 20 12 4 1 7 12 25 -13 13 23 10 3 10 38 42 -4 33
9 CIGÁND SE TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 11 5 3 3 22 13 9 18 12 4 2 6 18 17 1 14 23 9 5 9 40 30 10 32
10 CIGÁND SE TÁLLYA KSE 12 5 3 4 15 13 2 18 11 2 2 7 8 18 -10 8 23 7 5 11 23 31 -8 26
11 CIGÁND SE EGER SE 11 4 2 5 13 16 -3 14 12 3 3 6 9 17 -8 12 23 7 5 11 22 33 -11 26
12 CIGÁND SE DVTK II. 12 4 2 6 15 21 -6 14 11 3 0 8 9 21 -12 9 23 7 2 14 24 42 -18 23
13 CIGÁND SE SAJÓBÁBONY VSE 12 5 2 5 13 14 -1 17 11 1 1 9 7 32 -25 4 23 6 3 14 20 46 -26 21
14 CIGÁND SE GYÖNGYÖSI AK 11 4 2 5 18 19 -1 14 12 1 2 9 12 26 -14 5 23 5 4 14 30 45 -15 19
15 CIGÁND SE SBTC 12 4 1 7 14 25 -11 13 11 1 3 7 9 24 -15 6 23 5 4 14 23 49 -26 19
16 CIGÁND SE CIGÁND SE 12 3 1 8 14 23 -9 10 11 2 2 7 11 18 -7 8 23 5 3 15 25 41 -16 18
 
CIGÁND SE
--0 - 10 - 2-2 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 13 - 02 - 31 - 31 - 00 - 1
DEBRECENI EAC
1 - 04 - 10 - 0-0 - 54 - 15 - 1-1 - 32 - 25 - 1-4 - 1--0 - 2
DVTK II.
0 - 0-3 - 2-2 - 12 - 20 - 3-1 - 40 - 10 - 11 - 23 - 11 - 3-2 - 1
EGER SE
-1 - 2-0 - 11 - 21 - 03 - 2-0 - 4--1 - 12 - 32 - 00 - 02 - 1
ESMTK
-0 - 14 - 0-1 - 03 - 03 - 1-0 - 12 - 22 - 01 - 10 - 3-3 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 03 - 0-2 - 11 - 2-1 - 13 - 03 - 0-1 - 15 - 1--
GYÖNGYÖSI AK
-5 - 00 - 11 - 10 - 01 - 30 - 4----3 - 01 - 31 - 53 - 13 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 04 - 0-3 - 2-4 - 12 - 0-1 - 24 - 07 - 12 - 11 - 0-1 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
1 - 10 - 31 - 00 - 10 - 10 - 31 - 0----4 - 2-2 - 10 - 20 - 1
PUTNOK FC
0 - 41 - 02 - 12 - 01 - 2-2 - 0--1 - 12 - 03 - 1-1 - 20 - 2-
SAJÓBÁBONY VSE
2 - 1-0 - 20 - 01 - 2-1 - 00 - 3-3 - 01 - 32 - 0-0 - 22 - 01 - 1
SBTC
1 - 21 - 21 - 3-2 - 31 - 0-0 - 4--3 - 23 - 01 - 10 - 21 - 00 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 01 - 21 - 01 - 14 - 5--1 - 12 - 32 - 1-1 - 0--
SZOLNOKI MÁV FC
-5 - 1-3 - 00 - 02 - 12 - 11 - 0-3 - 00 - 2-0 - 04 - 13 - 13 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 23 - 11 - 0-0 - 10 - 4-0 - 1-0 - 11 - 00 - 04 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 11 - 02 - 30 - 0----1 - 25 - 2-1 - 10 - 14 - 0

Meccsek

JÁSZBERÉNYI FC

2018. 08. 04. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 08. 11. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 02. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 09. 16. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SBTC
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
PUTNOK FC
2018. 10. 14. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 14. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 10. 28. 13:30
DVTK Stadion
2018. 10. 28. 13:30
DVTK Stadion
DVTK II.
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 04. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 11. 11. 13:30
ESMTK Stadion
2018. 11. 11. 13:30
ESMTK Stadion
ESMTK
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 11. 25. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
CIGÁND SE
2019. 03. 03. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
GYÖNGYÖSI AK
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 17. 15:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 03. 23. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 03. 23. 15:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 31. 15:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 03. 31. 15:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
EGER SE
2019. 04. 07. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2019. 04. 21. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 04. 28. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 05. 05. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 12. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DVTK II.
2019. 05. 19. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 05. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
ESMTK
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
JÁSZBERÉNYI FC

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sportpálya
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori FC Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sportpálya
DEBRECENI EAC
SBTC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom