Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Keleti csoport 28. forduló

2019.05.19 - 14:00

Debrecen, Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep (DEAC pálya - Egyetemi Sporttelep)

MLSZ

NB III. Keleti csoport

Játékvezető
TAKÁCS ÁKOS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SOÓS ANDRÁS, PISKÓCZI VIKTOR
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
90'
45'

Gólok

NAGY ZOLTÁN

45'

1 - 0

 

KEREKES KRISZTIÁN

69'

2 - 0

 

 

2 - 1

79'

MIHÁLSZKI CSABA
KEREKES KRISZTIÁN

82'

3 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 SZOLNOKI MÁV FC SZOLNOKI MÁV FC 28 18 5 5 57 31 26 59 8.6
2 JÁSZBERÉNYI FC JÁSZBERÉNYI FC 28 19 1 8 69 30 39 58 9.3
3 ESMTK ESMTK 28 17 6 5 46 25 21 57 8.9
4 FÜZESGYARMATI SK FÜZESGYARMATI SK 28 16 4 8 57 28 29 52 8.9
5 PUTNOK FC PUTNOK FC 28 15 3 10 48 43 5 48 8.9
6 SÉNYŐ-CARNIFEX FC SÉNYŐ-CARNIFEX FC 28 14 6 8 53 41 12 48 9
7 NYÍRBÁTORI FC NYÍRBÁTORI FC 28 13 5 10 37 37 0 44 8.6
8 DEBRECENI EAC DEBRECENI EAC 28 13 4 11 50 50 0 43 8.1
9 TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 28 12 6 10 47 35 12 42 8.5
10 EGER SE EGER SE 28 10 5 13 33 40 -7 35 8.3
11 GYÖNGYÖSI AK GYÖNGYÖSI AK 28 8 5 15 39 48 -9 29 8.4
12 DVTK II. DVTK II. 28 8 3 17 31 56 -25 27 7.9
13 TÁLLYA KSE TÁLLYA KSE 28 7 5 16 25 44 -19 26 8.3
14 SBTC SBTC 28 6 5 17 27 58 -31 23 8.1
15 CIGÁND SE CIGÁND SE 28 6 4 18 29 50 -21 22 8.1
16 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 28 7 3 18 28 60 -32 20 8.3 (-4 pont)
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SAJÓBÁBONY VSE JÁSZBERÉNYI FC 14 10 3 1 22 7 15 33 14 7 3 4 11 8 3 24 28 17 6 5 33 15 18 57
2 SAJÓBÁBONY VSE SZOLNOKI MÁV FC 14 8 5 1 14 3 11 29 14 7 5 2 14 8 6 26 28 15 10 3 28 11 17 55
3 SAJÓBÁBONY VSE FÜZESGYARMATI SK 14 12 1 1 18 3 15 37 14 4 5 5 9 10 -1 17 28 16 6 6 27 13 14 54
4 SAJÓBÁBONY VSE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 8 3 3 13 11 2 27 14 4 6 4 12 12 0 18 28 12 9 7 25 23 2 45
5 SAJÓBÁBONY VSE PUTNOK FC 14 5 4 5 11 9 2 19 14 6 5 3 12 9 3 23 28 11 9 8 23 18 5 42
6 SAJÓBÁBONY VSE CIGÁND SE 14 5 4 5 10 10 0 19 14 5 5 4 7 8 -1 20 28 10 9 9 17 18 -1 39
7 SAJÓBÁBONY VSE ESMTK 14 4 7 3 7 6 1 19 14 4 8 2 8 4 4 20 28 8 15 5 15 10 5 39
8 SAJÓBÁBONY VSE GYÖNGYÖSI AK 14 6 4 4 15 8 7 22 14 3 4 7 11 15 -4 13 28 9 8 11 26 23 3 35
9 SAJÓBÁBONY VSE DEBRECENI EAC 14 6 4 4 15 13 2 22 14 3 4 7 5 14 -9 13 28 9 8 11 20 27 -7 35
10 SAJÓBÁBONY VSE TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 14 5 5 4 14 9 5 20 14 3 6 5 10 9 1 15 28 8 11 9 24 18 6 35
11 SAJÓBÁBONY VSE NYÍRBÁTORI FC 14 2 6 6 4 12 -8 12 14 5 5 4 10 9 1 20 28 7 11 10 14 21 -7 32
12 SAJÓBÁBONY VSE EGER SE 14 2 7 5 5 7 -2 13 14 4 5 5 8 9 -1 17 28 6 12 10 13 16 -3 30
13 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 14 5 7 2 10 5 5 18 14 1 5 8 5 17 -12 8 28 6 12 10 15 22 -7 26
14 SAJÓBÁBONY VSE TÁLLYA KSE 14 3 6 5 6 8 -2 15 14 2 3 9 4 13 -9 9 28 5 9 14 10 21 -11 24
15 SAJÓBÁBONY VSE DVTK II. 14 1 5 8 4 14 -10 8 14 4 3 7 9 12 -3 15 28 5 8 15 13 26 -13 23
16 SAJÓBÁBONY VSE SBTC 14 2 6 6 6 15 -9 12 14 1 5 8 5 17 -12 8 28 3 11 14 11 32 -21 20
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SAJÓBÁBONY VSE SZOLNOKI MÁV FC 14 9 4 1 29 11 18 31 14 9 1 4 28 20 8 28 28 18 5 5 57 31 26 59
2 SAJÓBÁBONY VSE JÁSZBERÉNYI FC 14 11 1 2 42 13 29 34 14 8 0 6 27 17 10 24 28 19 1 8 69 30 39 58
3 SAJÓBÁBONY VSE ESMTK 14 7 3 4 23 16 7 24 14 10 3 1 23 9 14 33 28 17 6 5 46 25 21 57
4 SAJÓBÁBONY VSE FÜZESGYARMATI SK 14 10 2 2 32 10 22 32 14 6 2 6 25 18 7 20 28 16 4 8 57 28 29 52
5 SAJÓBÁBONY VSE PUTNOK FC 14 7 1 6 21 21 0 22 14 8 2 4 27 22 5 26 28 15 3 10 48 43 5 48
6 SAJÓBÁBONY VSE SÉNYŐ-CARNIFEX FC 14 8 2 4 24 15 9 26 14 6 4 4 29 26 3 22 28 14 6 8 53 41 12 48
7 SAJÓBÁBONY VSE NYÍRBÁTORI FC 14 5 1 8 12 21 -9 16 14 8 4 2 25 16 9 28 28 13 5 10 37 37 0 44
8 SAJÓBÁBONY VSE DEBRECENI EAC 14 7 3 4 33 23 10 24 14 6 1 7 17 27 -10 19 28 13 4 11 50 50 0 43
9 SAJÓBÁBONY VSE TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS 14 7 4 3 27 15 12 25 14 5 2 7 20 20 0 17 28 12 6 10 47 35 12 42
10 SAJÓBÁBONY VSE EGER SE 14 5 2 7 17 21 -4 17 14 5 3 6 16 19 -3 18 28 10 5 13 33 40 -7 35
11 SAJÓBÁBONY VSE GYÖNGYÖSI AK 14 6 2 6 26 22 4 20 14 2 3 9 13 26 -13 9 28 8 5 15 39 48 -9 29
12 SAJÓBÁBONY VSE DVTK II. 14 4 2 8 16 27 -11 14 14 4 1 9 15 29 -14 13 28 8 3 17 31 56 -25 27
13 SAJÓBÁBONY VSE TÁLLYA KSE 14 5 3 6 16 17 -1 18 14 2 2 10 9 27 -18 8 28 7 5 16 25 44 -19 26
14 SAJÓBÁBONY VSE SBTC 14 4 2 8 15 27 -12 14 14 2 3 9 12 31 -19 9 28 6 5 17 27 58 -31 23
15 SAJÓBÁBONY VSE CIGÁND SE 14 3 1 10 16 28 -12 10 14 3 3 8 13 22 -9 12 28 6 4 18 29 50 -21 22
16 SAJÓBÁBONY VSE SAJÓBÁBONY VSE 14 6 2 6 19 21 -2 16 14 1 1 12 9 39 -30 4 28 7 3 18 28 60 -32 20
 
CIGÁND SE
1 - 3-0 - 10 - 21 - 22 - 21 - 2-1 - 30 - 53 - 13 - 02 - 31 - 31 - 00 - 1
DEBRECENI EAC
1 - 04 - 10 - 01 - 10 - 54 - 15 - 1-1 - 32 - 25 - 1-4 - 13 - 43 - 10 - 2
DVTK II.
0 - 01 - 23 - 20 - 42 - 12 - 20 - 3-1 - 40 - 10 - 11 - 23 - 11 - 3-2 - 1
EGER SE
0 - 11 - 22 - 30 - 11 - 21 - 03 - 2-0 - 4-2 - 11 - 12 - 32 - 00 - 02 - 1
ESMTK
-0 - 14 - 01 - 41 - 03 - 03 - 1-0 - 12 - 22 - 01 - 10 - 32 - 23 - 11 - 0
FÜZESGYARMATI SK
1 - 01 - 02 - 03 - 01 - 32 - 11 - 2-1 - 13 - 03 - 04 - 11 - 15 - 14 - 0-
GYÖNGYÖSI AK
3 - 05 - 00 - 11 - 10 - 01 - 30 - 4--1 - 24 - 13 - 01 - 31 - 53 - 13 - 1
JÁSZBERÉNYI FC
4 - 04 - 04 - 13 - 2-4 - 12 - 0-1 - 24 - 07 - 12 - 11 - 01 - 21 - 14 - 2
NYÍRBÁTORI FC
----------------
NYÍRBÁTORI FC
1 - 10 - 31 - 00 - 10 - 10 - 31 - 00 - 3-2 - 31 - 04 - 2-2 - 10 - 20 - 1
PUTNOK FC
0 - 41 - 02 - 12 - 01 - 2-2 - 02 - 1-1 - 12 - 03 - 13 - 51 - 20 - 21 - 2
SAJÓBÁBONY VSE
2 - 1-0 - 20 - 01 - 24 - 21 - 00 - 3-3 - 01 - 32 - 02 - 50 - 22 - 01 - 1
SBTC
1 - 21 - 21 - 3-2 - 31 - 00 - 00 - 4-1 - 23 - 23 - 01 - 10 - 21 - 00 - 6
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2 - 02 - 02 - 01 - 21 - 01 - 14 - 5--1 - 12 - 32 - 11 - 21 - 02 - 02 - 0
SZOLNOKI MÁV FC
1 - 15 - 12 - 23 - 00 - 02 - 12 - 11 - 0-3 - 00 - 2-0 - 04 - 13 - 13 - 1
TÁLLYA KSE
4 - 23 - 11 - 01 - 30 - 10 - 40 - 10 - 1-0 - 11 - 00 - 04 - 11 - 1-1 - 1
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2 - 12 - 24 - 11 - 02 - 30 - 0-1 - 0-2 - 21 - 25 - 22 - 01 - 10 - 14 - 0

Meccsek

DEBRECENI EAC

2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 04. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
PUTNOK FC
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2018. 08. 11. 17:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
DEBRECENI EAC
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
NYÍRBÁTORI FC
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
2018. 08. 26. 17:00
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
DEBRECENI EAC
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
GYÖNGYÖSI AK
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
DEBRECENI EAC
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
EGER SE
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
JÁSZBERÉNYI FC
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
DEBRECENI EAC
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
DVTK II.
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
2018. 10. 21. 14:00
ESMTK Stadion
ESMTK
DEBRECENI EAC
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
CIGÁND SE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SAJÓBÁBONY VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
DEBRECENI EAC
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 11. 25. 13:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
DEBRECENI EAC
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
DEBRECENI EAC
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
FÜZESGYARMATI SK
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
DEBRECENI EAC
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Jászberényi Városi Stadion
JÁSZBERÉNYI FC
DEBRECENI EAC
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
2019. 04. 28. 16:30
DVTK Stadion
DVTK II.
DEBRECENI EAC
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
ESMTK
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
DEBRECENI EAC
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
DEBRECENI EAC
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
SBTC

TÁLLYA KSE

2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
2018. 08. 05. 17:00
ESMTK Stadion
ESMTK
TÁLLYA KSE
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
2018. 08. 11. 17:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
CIGÁND SE
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
JÁSZBERÉNYI FC
TÁLLYA KSE
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
2018. 08. 26. 17:00
Sajóbábony S.V.S.E. Sportpálya
SAJÓBÁBONY VSE
TÁLLYA KSE
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 02. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SBTC
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
2018. 09. 09. 16:00
Putnoki Várady Béla Sportközpont
PUTNOK FC
TÁLLYA KSE
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
2018. 09. 16. 15:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Nyírbátori LSE Sporttelep
NYÍRBÁTORI FC
TÁLLYA KSE
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 07. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Gyöngyösi Kömlei Károly Sporttelep
GYÖNGYÖSI AK
TÁLLYA KSE
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
2018. 10. 21. 14:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
FÜZESGYARMATI SK
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
2018. 10. 28. 13:30
Eger Szentmarjay Tibor Városi Stadion
EGER SE
TÁLLYA KSE
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 04. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DEBRECENI EAC
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
2018. 11. 11. 13:30
Szolnoki Tiszaligeti Stadion
SZOLNOKI MÁV FC
TÁLLYA KSE
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 17. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
DVTK II.
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
2018. 11. 25. 13:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
ESMTK
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Cigánd Városi Stadion
CIGÁND SE
TÁLLYA KSE
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 10. 14:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
JÁSZBERÉNYI FC
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 17. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SAJÓBÁBONY VSE
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Szojka Ferenc Stadion
SBTC
TÁLLYA KSE
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
2019. 03. 31. 11:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
PUTNOK FC
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
2019. 04. 07. 16:00
Tiszaújváros Sportcentrum
TERMÁLFÜRDŐ TISZAÚJVÁROS
TÁLLYA KSE
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 14. 16:00
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
NYÍRBÁTORI FC
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sényő Sporttelep
SÉNYŐ-CARNIFEX FC
TÁLLYA KSE
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 04. 28. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
GYÖNGYÖSI AK
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Lázár Gyula Városi Sporttelep
FÜZESGYARMATI SK
TÁLLYA KSE
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 12. 12:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
EGER SE
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
2019. 05. 19. 14:00
Debreceni Egyetemi Atlétikai Club Sporttelep
DEBRECENI EAC
TÁLLYA KSE
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
2019. 05. 26. 17:30
Ibrány Sportpálya
TÁLLYA KSE
SZOLNOKI MÁV FC
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
2019. 06. 02. 17:30
DVTK Stadion
DVTK II.
TÁLLYA KSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->