Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 3. forduló

2018.08.19 - 17:00

Dunaharaszti, Dunaharaszti MTK Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
URBÁN ESZTER
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BERÉNYI ÁKOS, RIDEG MARTIN
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
90'
45'

Gólok

KOVÁCS GERGELY

15'

1 - 0

 

 

1 - 1

70'

HAVASI DÁNIEL

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 3 2 1 0 11 2 9 7 13
2 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 3 2 1 0 5 2 3 7 7
3 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 3 2 1 0 6 4 2 7 12.3
4 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 3 2 0 1 7 3 4 6 9
5 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 3 1 2 0 6 3 3 5 8
6 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 3 1 2 0 5 3 2 5 9.7
7 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 3 1 2 0 5 4 1 5 10
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 3 1 1 1 9 5 4 4 8
9 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 3 1 1 1 2 2 0 4 8.7
10 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 3 1 0 2 3 4 -1 3 10
11 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 3 0 3 0 3 3 0 3 7.7
12 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 3 0 2 1 2 3 -1 2 6
13 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 3 0 1 2 3 8 -5 1 7.3
14 CSEPEL FC CSEPEL FC 3 0 1 2 3 9 -6 1 7
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 3 0 1 2 3 10 -7 1 5.7
16 III. KER. TVE III. KER. TVE 3 0 1 2 4 12 -8 1 6.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 III. KER. TVE FC AJKA 2 1 1 0 2 0 2 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 4 1 3 7
2 III. KER. TVE DUNAHARASZTI MTK 2 2 0 0 3 0 3 6 1 0 1 0 0 0 0 1 3 2 1 0 3 0 3 7
3 III. KER. TVE SÁRVÁR FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 2 0 0 2 0 2 6 3 2 1 0 2 0 2 7
4 III. KER. TVE ÉRDI VSE 1 1 0 0 1 0 1 3 2 0 2 0 2 2 0 2 3 1 2 0 3 2 1 5
5 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 1 1 0 2 0 2 4 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 1 1 1 3 2 1 4
6 III. KER. TVE MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 1 0 0 2 0 2 3 3 1 1 1 2 1 1 4
7 III. KER. TVE BKV ELŐRE 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
8 III. KER. TVE PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 2 1 1 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 3 1 1 1 2 2 0 4
9 III. KER. TVE FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 1 1 0 1 0 1 4 3 1 1 1 1 2 -1 4
10 III. KER. TVE MOL VIDI FC II. 1 1 0 0 3 0 3 3 2 0 0 2 1 3 -2 0 3 1 0 2 4 3 1 3
11 III. KER. TVE KOMÁROM VSE 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 2 2 0 3
12 III. KER. TVE TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
13 III. KER. TVE THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 2 -2 0 3 0 2 1 2 4 -2 2
14 III. KER. TVE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 3 0 2 1 0 2 -2 2
15 III. KER. TVE CSEPEL FC 2 0 2 0 2 2 0 2 1 0 0 1 0 3 -3 0 3 0 2 1 2 5 -3 2
16 III. KER. TVE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 1 2 2 5 -3 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 III. KER. TVE FC AJKA 2 1 1 0 7 1 6 4 1 1 0 0 4 1 3 3 3 2 1 0 11 2 9 7
2 III. KER. TVE MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 1 1 0 0 3 1 2 3 3 2 1 0 5 2 3 7
3 III. KER. TVE ÉRDI VSE 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 6 4 2 7
4 III. KER. TVE FC NAGYKANIZSA 1 0 0 1 1 3 -2 0 2 2 0 0 6 0 6 6 3 2 0 1 7 3 4 6
5 III. KER. TVE PÁPAI PERUTZ FC 1 1 0 0 5 2 3 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 6 3 3 5
6 III. KER. TVE DUNAHARASZTI MTK 2 1 1 0 4 2 2 4 1 0 1 0 1 1 0 1 3 1 2 0 5 3 2 5
7 III. KER. TVE BKV ELŐRE 2 0 2 0 4 4 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 5 4 1 5
8 III. KER. TVE MOL VIDI FC II. 1 1 0 0 5 0 5 3 2 0 1 1 4 5 -1 1 3 1 1 1 9 5 4 4
9 III. KER. TVE TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 1 0 1 0 0 0 0 1 3 1 1 1 2 2 0 4
10 III. KER. TVE KOMÁROM VSE 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 1 0 1 3 3 0 3 3 1 0 2 3 4 -1 3
11 III. KER. TVE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 2 0 2 2 0 2 3 0 3 0 3 3 0 3
12 III. KER. TVE SÁRVÁR FC 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1 3 0 2 1 2 3 -1 2
13 III. KER. TVE PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 2 0 1 1 2 4 -2 1 3 0 1 2 3 8 -5 1
14 III. KER. TVE CSEPEL FC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
15 III. KER. TVE THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 1 7 -6 0 3 0 1 2 3 10 -7 1
16 III. KER. TVE III. KER. TVE 2 0 1 1 2 7 -5 1 1 0 0 1 2 5 -3 0 3 0 1 2 4 12 -8 1
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-------3 - 3-----1 - 1-
CSEPEL FC
----2 - 2----1 - 2-----
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1---
MÉNFŐCSANAK ESK
----------0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-------2 - 1-------
FC AJKA
------------0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
----1 - 3----------
MOL VIDI FC II.
--5 - 0------------
III. KER. TVE
-------0 - 5----2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1-------------
PÁPAI PERUTZ FC
---------5 - 2-----
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4--------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1-----------
SÁRVÁR FC
0 - 0--------------
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 1--

Meccsek

DUNAHARASZTI MTK

2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 08. 12. 17:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 25. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 07. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
CSEPEL FC
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
2018. 10. 14. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 17. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 25. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 14. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
ÉRDI VSE
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
2019. 04. 21. 16:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
BKV ELŐRE
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
DUNAHARASZTI MTK
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
FC AJKA

PÁPAI PERUTZ FC

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 08. 19. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
2018. 08. 25. 19:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC AJKA
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
2018. 09. 02. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
2018. 09. 09. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
2018. 11. 04. 13:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
CSEPEL FC
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
2018. 11. 11. 13:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 17. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 17. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
2019. 03. 23. 15:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 03. 31. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
2019. 04. 14. 16:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
FC NAGYKANIZSA
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
ÉRDI VSE
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
2019. 05. 19. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
2019. 05. 26. 17:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
BKV ELŐRE
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
PÁPAI PERUTZ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom