Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 4. forduló

2018.08.25 - 17:00

Sárvár, Sárvár FC Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
GÖRÖG MÁRIÓ
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BŐHM ÁRMIN, RIGÓ MARTIN
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 4 3 1 0 13 3 10 10 11.5
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 4 3 1 0 9 5 4 10 10.5
3 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 4 3 0 1 11 5 6 9 9.8
4 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 4 2 1 1 10 5 5 7 8.8
5 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 4 2 1 1 5 3 2 7 7.5
6 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 4 2 0 2 4 4 0 6 9.5
7 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 4 1 3 0 5 3 2 6 9.8
8 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 4 1 2 1 7 5 2 5 7.3
9 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 4 1 2 1 7 7 0 5 8.3
10 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 4 1 2 1 6 7 -1 5 6.3
11 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 4 1 1 2 2 3 -1 4 6.5
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 4 1 1 2 4 9 -5 4 7
13 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 4 0 3 1 2 3 -1 3 10
14 III. KER. TVE III. KER. TVE 4 0 2 2 4 12 -8 2 7.8
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 4 0 1 3 3 10 -7 1 8.3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 4 0 1 3 3 11 -8 1 7.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 2 0 2 4 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 2 0 5 2 3 8
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 2 0 2 6 2 0 2 0 2 2 0 2 4 2 2 0 4 2 2 8
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 2 0 0 2 0 2 6 4 2 2 0 2 0 2 8
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 3 2 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4 4 2 1 1 4 2 2 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 2 0 0 3 0 3 6 2 0 1 1 0 3 -3 1 4 2 1 1 3 3 0 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 1 0 1 0 1 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 3 2 1 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 1 1 0 2 0 2 4 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 2 1 3 2 1 5
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 2 1 3 3 0 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 1 1 0 3 0 3 4 2 0 0 2 1 3 -2 0 4 1 1 2 4 3 1 4
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 0 1 1 0 1 -1 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 2 2 0 4
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 0 1 1 1 2 -1 1 2 0 2 0 0 0 0 2 4 0 3 1 1 2 -1 3
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 2 0 2 2 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 2 4 -2 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 3 1 0 2 -2 3
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 0 3 0 2 2 0 3 1 0 0 1 0 3 -3 0 4 0 3 1 2 5 -3 3
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 2 -1 0 3 0 2 1 1 3 -2 2 4 0 2 2 2 5 -3 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC AJKA 2 1 1 0 7 1 6 4 2 2 0 0 6 2 4 6 4 3 1 0 13 3 10 10
2 THSE-SZABADKIKÖTŐ ÉRDI VSE 2 2 0 0 5 2 3 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 9 5 4 10
3 THSE-SZABADKIKÖTŐ FC NAGYKANIZSA 2 1 0 1 5 5 0 3 2 2 0 0 6 0 6 6 4 3 0 1 11 5 6 9
4 THSE-SZABADKIKÖTŐ MOL VIDI FC II. 2 2 0 0 6 0 6 6 2 0 1 1 4 5 -1 1 4 2 1 1 10 5 5 7
5 THSE-SZABADKIKÖTŐ MÉNFŐCSANAK ESK 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 0 1 3 2 1 3 4 2 1 1 5 3 2 7
6 THSE-SZABADKIKÖTŐ KOMÁROM VSE 2 1 0 1 1 1 0 3 2 1 0 1 3 3 0 3 4 2 0 2 4 4 0 6
7 THSE-SZABADKIKÖTŐ PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 2 1 1 0 3 1 2 4 2 0 2 0 2 2 0 2 4 1 3 0 5 3 2 6
8 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÁPAI PERUTZ FC 2 1 0 1 6 4 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 4 1 2 1 7 5 2 5
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ DUNAHARASZTI MTK 2 1 1 0 4 2 2 4 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 1 2 1 7 7 0 5
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ BKV ELŐRE 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 2 3 -1 3 4 1 2 1 6 7 -1 5
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ TARR ANDRÁSHIDA SC 2 1 0 1 2 2 0 3 2 0 1 1 0 1 -1 1 4 1 1 2 2 3 -1 4
12 THSE-SZABADKIKÖTŐ CSEPEL FC 3 1 1 1 4 4 0 4 1 0 0 1 0 5 -5 0 4 1 1 2 4 9 -5 4
13 THSE-SZABADKIKÖTŐ SÁRVÁR FC 2 0 2 0 0 0 0 2 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 0 3 1 2 3 -1 3
14 THSE-SZABADKIKÖTŐ III. KER. TVE 2 0 1 1 2 7 -5 1 2 0 1 1 2 5 -3 1 4 0 2 2 4 12 -8 2
15 THSE-SZABADKIKÖTŐ PÉNZÜGYŐR SE 1 0 0 1 1 4 -3 0 3 0 1 2 2 6 -4 1 4 0 1 3 3 10 -7 1
16 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 0 0 2 1 8 -7 0 4 0 1 3 3 11 -8 1
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
------0 - 1--2 - 1-----
BKV ELŐRE
-------3 - 3-----1 - 1-
CSEPEL FC
----2 - 2----1 - 2----1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
----------1 - 13 - 1---
MÉNFŐCSANAK ESK
----------0 - 0--2 - 1-
ÉRDI VSE
-3 - 1-----2 - 1-------
FC AJKA
------------0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----------
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0------------
III. KER. TVE
-------0 - 5----2 - 2--
KOMÁROM VSE
-0 - 1--1 - 0----------
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2--5 - 2-----
PÉNZÜGYŐR SE
------1 - 4--------
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1--------2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0--------0 - 0-----
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2------1 - 1--

Meccsek

SÁRVÁR FC

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
05. 26. 17:30
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
06. 02. 17:30
SÁRVÁR FC

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
05. 26. 17:30
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
06. 02. 17:30
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol