Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 12. forduló

2018.10.28 - 13:30

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
ALTORJAY ÁRON GELLÉRT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
RÓZSA DÁVID, SCHWEIGHARDT DÁNIEL
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

37'

SKRIBA MÁTÉ
KENESEI KRISZTIÁN

42'

1 - 1

 

 

1 - 2

72'

NÉMETH ERIK

 

1 - 3

85'

HORVÁTH ANDRÁS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 12 10 2 0 40 7 33 32 9.4
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 12 7 3 2 27 18 9 24 9.3
3 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 12 6 2 4 14 13 1 20 8.6
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 12 5 4 3 23 25 -2 19 8.3
5 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 12 5 3 4 18 11 7 18 9.3
6 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 12 5 3 4 22 26 -4 18 8.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 12 5 2 5 23 22 1 17 9.1
8 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 12 4 3 5 21 20 1 15 8.6
9 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 12 4 3 5 15 25 -10 15 8.3
10 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 12 3 6 3 16 15 1 15 7.8
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 12 3 5 4 10 9 1 14 8.6
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 12 4 1 7 12 26 -14 13 8
13 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 12 2 6 4 21 19 2 12 8.3
14 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 12 3 2 7 10 17 -7 11 6.9
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 12 2 5 5 15 19 -4 11 8.9
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 12 2 2 8 10 25 -15 8 8.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 10 1 9 16 6 4 2 0 11 3 8 14 12 9 3 0 21 4 17 30
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 5 1 1 9 3 6 16 5 1 2 2 3 4 -1 5 12 6 3 3 12 7 5 21
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 3 3 0 6 7 3 3 1 7 5 2 12 12 4 6 2 10 8 2 18
4 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 4 2 0 7 2 5 14 6 0 4 2 0 4 -4 4 12 4 6 2 7 6 1 18
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 3 0 7 1 6 12 6 1 2 3 4 5 -1 5 12 4 5 3 11 6 5 17
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 3 3 0 5 1 4 12 6 1 2 3 4 7 -3 5 12 4 5 3 9 8 1 17
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 1 3 1 1 1 0 6 7 2 5 0 3 1 2 11 12 3 8 1 4 2 2 17
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 2 1 6 2 4 11 6 1 1 4 3 7 -4 4 12 4 3 5 9 9 0 15
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 1 2 6 4 2 13 5 0 2 3 1 8 -7 2 12 4 3 5 7 12 -5 15
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 1 4 1 5 6 -1 7 6 2 2 2 2 3 -1 8 12 3 6 3 7 9 -2 15
11 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 3 0 2 6 3 3 9 7 1 2 4 3 6 -3 5 12 4 2 6 9 9 0 14
12 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 5 3 2 8 7 1 3 3 2 7 -5 6 12 3 5 4 7 10 -3 14
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 1 4 2 1 2 -1 7 5 1 1 3 4 5 -1 4 12 2 5 5 5 7 -2 11
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 0 4 3 3 7 -4 4 5 1 3 1 1 1 0 6 12 1 7 4 4 8 -4 10
15 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 1 2 2 3 3 0 5 7 0 4 3 2 8 -6 4 12 1 6 5 5 11 -6 9
16 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 0 4 3 4 10 -6 4 5 1 1 3 2 7 -5 4 12 1 5 6 6 17 -11 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 6 5 1 0 22 3 19 16 6 5 1 0 18 4 14 16 12 10 2 0 40 7 33 32
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 6 5 0 1 14 7 7 15 6 2 3 1 13 11 2 9 12 7 3 2 27 18 9 24
3 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 7 4 2 1 6 4 2 14 5 2 0 3 8 9 -1 6 12 6 2 4 14 13 1 20
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 7 2 3 2 13 16 -3 9 5 3 1 1 10 9 1 10 12 5 4 3 23 25 -2 19
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 6 3 1 2 11 5 6 10 6 2 2 2 7 6 1 8 12 5 3 4 18 11 7 18
6 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 7 4 3 0 17 11 6 15 5 1 0 4 5 15 -10 3 12 5 3 4 22 26 -4 18
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 5 2 1 2 8 8 0 7 7 3 1 3 15 14 1 10 12 5 2 5 23 22 1 17
8 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 6 3 1 2 12 8 4 10 6 1 2 3 9 12 -3 5 12 4 3 5 21 20 1 15
9 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 6 2 2 2 8 12 -4 8 6 2 1 3 7 13 -6 7 12 4 3 5 15 25 -10 15
10 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 5 2 2 1 10 5 5 8 7 1 4 2 6 10 -4 7 12 3 6 3 16 15 1 15
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 5 2 2 1 5 3 2 8 7 1 3 3 5 6 -1 6 12 3 5 4 10 9 1 14
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 7 3 1 3 9 14 -5 10 5 1 0 4 3 12 -9 3 12 4 1 7 12 26 -14 13
13 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 5 1 3 1 9 9 0 6 7 1 3 3 12 10 2 6 12 2 6 4 21 19 2 12
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 7 3 0 4 8 12 -4 9 5 0 2 3 2 5 -3 2 12 3 2 7 10 17 -7 11
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 6 2 3 1 9 7 2 9 6 0 2 4 6 12 -6 2 12 2 5 5 15 19 -4 11
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 5 2 1 2 5 7 -2 7 7 0 1 6 5 18 -13 1 12 2 2 8 10 25 -15 8
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 1-2 - 32 - 1----2 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 2---3 - 3---1 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 5--0 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2----3 - 2--1 - 13 - 1-0 - 0-
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1---0 - 0--0 - 0--2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 1-1 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3---
FC AJKA
-7 - 0---2 - 05 - 2--1 - 0--0 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
---4 - 21 - 3----1 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 0-5 - 0---1 - 11 - 32 - 3---2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 3-0 - 5-1 - 1--2 - 2-1 - 2
KOMÁROM VSE
-0 - 1-0 - 01 - 0-----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
------1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
--2 - 0---1 - 4-1 - 3--0 - 0-1 - 0-
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
---1 - 1-3 - 3-3 - 3--0 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 0-----1 - 33 - 0-0 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-----1 - 2-2 - 1---2 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

SÁRVÁR FC

2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 05. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
SÁRVÁR FC
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 02. 16:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
SÁRVÁR FC
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC AJKA
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
2018. 09. 16. 15:30
Pénzügyőr SE
PÉNZÜGYŐR SE
SÁRVÁR FC
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
2018. 10. 07. 14:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
SÁRVÁR FC
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
FC NAGYKANIZSA
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 10. 21. 14:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
SÁRVÁR FC
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
CSEPEL FC
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
BKV ELŐRE
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 03. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
SÁRVÁR FC
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
DUNAHARASZTI MTK
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 03. 31. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
SÁRVÁR FC
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 14. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
SÁRVÁR FC
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
ÉRDI VSE
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
2019. 06. 02. 17:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
SÁRVÁR FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix Pro

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom