Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 19. forduló

2019.03.17 - 15:00

Győr-Ménfőcsanak, ESK Ménfőcsanak (Herold Trans Ménfőcsanak ESK)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
JAKAB ÁRPÁD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
CSÓRA SZABOLCS, SINKOVICZ DÁNIEL
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
90'
45'

Gólok

NAGY BENJAMIN

9'

1 - 0

 

BÖCSKEY ZSOLT PÁL

56'

2 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 19 16 3 0 60 10 50 51 9.1
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 19 11 5 3 38 25 13 38 9.5
3 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 19 10 3 6 33 23 10 33 9.2
4 III. KER. TVE III. KER. TVE 19 8 7 4 31 31 0 31 8.5
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 19 6 9 4 35 26 9 27 8.7
6 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 19 6 9 4 34 28 6 27 8.3
7 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 19 7 4 8 31 30 1 25 8.8
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 19 7 4 8 28 33 -5 25 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 19 6 6 7 34 40 -6 24 8.3
10 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 19 6 4 9 25 36 -11 22 8.3
11 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 19 4 10 5 15 14 1 22 8.4
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 19 6 2 11 17 36 -19 20 8.1
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 19 5 4 10 19 26 -7 19 8.4
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 19 4 6 9 20 37 -17 18 8.2
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 19 4 5 10 25 33 -8 17 8.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 19 4 3 12 24 41 -17 15 7.9
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 19 1 18 28 9 4 4 1 12 5 7 16 19 13 5 1 31 6 25 44
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 5 3 2 9 4 5 18 9 3 4 2 7 5 2 13 19 8 7 4 16 9 7 31
3 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 2 6 1 5 4 1 12 10 4 5 1 10 7 3 17 19 6 11 2 15 11 4 29
4 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 7 7 0 13 9 4 3 2 5 4 1 15 19 6 10 3 12 11 1 28
5 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 5 3 1 11 3 8 18 10 2 3 5 5 9 -4 9 19 7 6 6 16 12 4 27
6 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 4 5 0 6 1 5 17 10 2 4 4 7 10 -3 10 19 6 9 4 13 11 2 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 5 2 2 8 3 5 17 10 2 2 6 4 8 -4 8 19 7 4 8 12 11 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 5 2 3 8 5 3 17 9 1 5 3 2 9 -7 8 19 6 7 6 10 14 -4 25
9 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 2 6 1 2 1 1 12 10 2 7 1 3 2 1 13 19 4 13 2 5 3 2 25
10 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 4 2 3 8 5 3 14 10 2 4 4 4 7 -3 10 19 6 6 7 12 12 0 24
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 3 3 3 9 7 2 12 10 3 3 4 7 10 -3 12 19 6 6 7 16 17 -1 24
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 9 0 4 5 1 10 -9 4 19 5 6 8 12 19 -7 21
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 0 6 4 3 8 -5 6 9 3 3 3 4 4 0 12 19 3 9 7 7 12 -5 18
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 2 4 4 5 7 -2 10 9 2 1 6 5 8 -3 7 19 4 5 10 10 15 -5 17
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 1 5 3 5 10 -5 8 10 1 5 4 4 11 -7 8 19 2 10 7 9 21 -12 16
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 1 4 5 6 11 -5 7 9 1 4 4 6 13 -7 7 19 2 8 9 12 24 -12 14
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 36 3 33 28 9 7 2 0 24 7 17 23 19 16 3 0 60 10 50 51
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 9 7 1 1 19 8 11 22 10 4 4 2 19 17 2 16 19 11 5 3 38 25 13 38
3 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 9 6 1 2 20 9 11 19 10 4 2 4 13 14 -1 14 19 10 3 6 33 23 10 33
4 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 3 4 3 15 19 -4 13 9 5 3 1 16 12 4 18 19 8 7 4 31 31 0 31
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 9 3 5 1 15 13 2 14 10 3 4 3 20 13 7 13 19 6 9 4 35 26 9 27
6 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 9 4 4 1 21 12 9 16 10 2 5 3 13 16 -3 11 19 6 9 4 34 28 6 27
7 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 9 3 3 3 11 10 1 12 10 4 1 5 20 20 0 13 19 7 4 8 31 30 1 25
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 5 2 3 14 13 1 17 9 2 2 5 14 20 -6 8 19 7 4 8 28 33 -5 25
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 9 1 2 6 7 20 -13 5 19 6 6 7 34 40 -6 24
10 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 12 17 -5 12 9 3 1 5 13 19 -6 10 19 6 4 9 25 36 -11 22
11 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 9 3 5 1 9 6 3 14 10 1 5 4 6 8 -2 8 19 4 10 5 15 14 1 22
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 9 5 1 3 11 14 -3 16 10 1 1 8 6 22 -16 4 19 6 2 11 17 36 -19 20
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 11 14 -3 13 9 1 3 5 8 12 -4 6 19 5 4 10 19 26 -7 19
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 3 3 4 11 18 -7 12 9 1 3 5 9 19 -10 6 19 4 6 9 20 37 -17 18
15 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 9 3 2 4 14 15 -1 11 10 1 3 6 11 18 -7 6 19 4 5 10 25 33 -8 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 3 2 5 14 18 -4 11 9 1 1 7 10 23 -13 4 19 4 3 12 24 41 -17 15
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 1---2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
-3 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 1--0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0--1 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1----4 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2--1 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0--
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 0-2 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--0 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

MÉNFŐCSANAK ESK

2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 04. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 08. 18. 17:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
SÁRVÁR FC
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 16. 15:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
CSEPEL FC
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
2018. 09. 30. 15:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 07. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 14. 14:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
2018. 10. 28. 13:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
DUNAHARASZTI MTK
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 11. 04. 15:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
2018. 11. 11. 14:00
ALCUFER Stadion
MÉNFŐCSANAK ESK
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 17. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
2018. 11. 25. 13:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 03. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC NAGYKANIZSA
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 31. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
ÉRDI VSE
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
2019. 04. 07. 16:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 04. 14. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
BKV ELŐRE
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 04. 28. 16:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 19. 19:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
FC AJKA
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 05. 26. 17:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
2019. 06. 02. 17:30
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom