Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 20. forduló

2019.03.23 - 15:00

Komárom, Komárom Molaji Sporttelep

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
SZOMMER ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS ZOLTÁN, BERTALAN DÁVID
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

9'

SZALAI VILMOS

 

0 - 2

24'

RABATIN RICHÁRD

 

0 - 3

28'

RABATIN RICHÁRD

 

0 - 4

49'

SZALAI VILMOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 20 16 3 1 60 11 49 51 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 20 12 5 3 41 27 14 41 9.7
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 20 9 7 4 35 31 4 34 8.3
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 20 10 3 7 33 27 6 33 8.9
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 20 7 9 4 38 28 10 30 8.9
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 20 8 4 8 32 30 2 28 8.5
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 20 6 10 4 34 28 6 28 8.6
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 20 7 5 8 29 34 -5 26 8.5
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 20 6 7 7 34 40 -6 25 8.5
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 20 5 10 5 17 15 2 25 8.7
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 20 6 4 10 27 39 -12 22 8.1
12 CSEPEL FC CSEPEL FC 20 6 3 11 17 36 -19 21 8.2
13 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 20 5 4 11 21 29 -8 19 8
14 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 20 4 6 10 26 34 -8 18 8.3
15 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 20 4 6 10 21 39 -18 18 8.3
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 20 4 4 12 24 41 -17 16 8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 19 1 18 28 10 4 4 2 12 6 6 16 20 13 5 2 31 7 24 44
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 5 3 2 9 4 5 18 10 4 4 2 10 5 5 16 20 9 7 4 19 9 10 34
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 5 5 0 9 3 6 20 10 2 4 4 7 10 -3 10 20 7 9 4 16 13 3 30
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 2 7 1 6 5 1 13 10 4 5 1 10 7 3 17 20 6 12 2 16 12 4 30
5 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 2 7 1 7 7 0 13 10 4 4 2 6 5 1 16 20 6 11 3 13 12 1 29
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 9 3 6 20 10 2 2 6 4 8 -4 8 20 8 4 8 13 11 2 28
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 3 6 1 4 2 2 15 10 2 7 1 3 2 1 13 20 5 13 2 7 4 3 28
8 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 5 3 2 11 6 5 18 10 2 3 5 5 9 -4 9 20 7 6 7 16 15 1 27
9 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 3 4 3 9 7 2 13 10 3 3 4 7 10 -3 12 20 6 7 7 16 17 -1 25
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 5 2 3 8 5 3 17 10 1 5 4 3 11 -8 8 20 6 7 7 11 16 -5 25
11 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 4 2 4 8 6 2 14 10 2 4 4 4 7 -3 10 20 6 6 8 12 13 -1 24
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 10 0 5 5 1 10 -9 5 20 5 7 8 12 19 -7 22
13 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 2 4 4 5 7 -2 10 10 3 1 6 6 8 -2 10 20 5 5 10 11 15 -4 20
14 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 0 6 4 3 8 -5 6 10 3 3 4 6 7 -1 12 20 3 9 8 9 15 -6 18
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 1 6 3 5 10 -5 9 10 1 5 4 4 11 -7 8 20 2 11 7 9 21 -12 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 1 4 5 6 11 -5 7 10 1 5 4 6 13 -7 8 20 2 9 9 12 24 -12 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 10 9 1 0 36 3 33 28 10 7 2 1 24 8 16 23 20 16 3 1 60 11 49 51
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 8 1 1 22 10 12 25 10 4 4 2 19 17 2 16 20 12 5 3 41 27 14 41
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 10 3 4 3 15 19 -4 13 10 6 3 1 20 12 8 21 20 9 7 4 35 31 4 34
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 6 1 3 20 13 7 19 10 4 2 4 13 14 -1 14 20 10 3 7 33 27 6 33
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 10 4 5 1 18 15 3 17 10 3 4 3 20 13 7 13 20 7 9 4 38 28 10 30
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 4 3 3 12 10 2 15 10 4 1 5 20 20 0 13 20 8 4 8 32 30 2 28
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 4 5 1 21 12 9 17 10 2 5 3 13 16 -3 11 20 6 10 4 34 28 6 28
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 10 5 2 3 14 13 1 17 10 2 3 5 15 21 -6 9 20 7 5 8 29 34 -5 26
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 10 1 3 6 7 20 -13 6 20 6 7 7 34 40 -6 25
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 4 5 1 11 7 4 17 10 1 5 4 6 8 -2 8 20 5 10 5 17 15 2 25
11 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 10 3 3 4 12 17 -5 12 10 3 1 6 15 22 -7 10 20 6 4 10 27 39 -12 22
12 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 5 2 3 11 14 -3 17 10 1 1 8 6 22 -16 4 20 6 3 11 17 36 -19 21
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 10 4 1 5 11 14 -3 13 10 1 3 6 10 15 -5 6 20 5 4 11 21 29 -8 19
14 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 3 3 4 15 16 -1 12 10 1 3 6 11 18 -7 6 20 4 6 10 26 34 -8 18
15 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 10 3 3 4 11 18 -7 12 10 1 3 6 10 21 -11 6 20 4 6 10 21 39 -18 18
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 10 3 2 5 14 18 -4 11 10 1 2 7 10 23 -13 5 20 4 4 12 24 41 -17 16
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 1---0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0--2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 2-1 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 1--3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 0-7 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0-1 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 5-1 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1---0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 4-1 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 2-2 - 0-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
--0 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

KOMÁROM VSE

2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
2018. 08. 04. 17:00
Csepel Stadion
CSEPEL FC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
BKV ELŐRE
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
2018. 08. 18. 17:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
KOMÁROM VSE
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 09. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
DUNAHARASZTI MTK
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2018. 09. 16. 17:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
KOMÁROM VSE
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 09. 30. 15:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÉNZÜGYŐR SE
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 10. 07. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PÁPAI PERUTZ FC
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
KOMÁROM VSE
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 10. 28. 13:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
SÁRVÁR FC
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
KOMÁROM VSE
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
ÉRDI VSE
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
2018. 11. 25. 13:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
CSEPEL FC
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
2019. 03. 03. 14:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
KOMÁROM VSE
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 10. 14:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 03. 17. 15:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
KOMÁROM VSE
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2019. 03. 31. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
KOMÁROM VSE
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC AJKA
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2019. 04. 14. 16:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
KOMÁROM VSE
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 04. 21. 16:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
2019. 04. 28. 16:30
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 05. 17:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
FC NAGYKANIZSA
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
KOMÁROM VSE
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 19. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
2019. 06. 02. 17:30
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
KOMÁROM VSE

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom