Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

NB III. Nyugat csoport 21. forduló

2019.03.31 - 15:30

Budapest, III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ (III. kerületi Torna és Vívó Egylet Stadion)

MLSZ

NB III. Nyugat csoport

Játékvezető
JUHÁSZ BÁLINT
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
IMRŐ JÁNOS, MOLNÁR ISTVÁN
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

19'

HADZIC ELVIR

 

0 - 2

23'

HORVÁTH BÁLINT

 

0 - 3

49'

PRATSLER BENJÁMIN
SZALAI VILMOS

55'

1 - 3

 

SZALAI PÉTER DÁVID

74'

2 - 3

 

BORVETŐ ÁRON

83'

3 - 3

 

BORVETŐ ÁRON

88'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 FC AJKA FC AJKA 21 17 3 1 64 11 53 54 9
2 ÉRDI VSE ÉRDI VSE 21 13 5 3 42 27 15 44 9.6
3 III. KER. TVE III. KER. TVE 21 10 7 4 39 34 5 37 8.6
4 KOMÁROM VSE KOMÁROM VSE 21 10 3 8 34 29 5 33 9.1
5 PUSKÁS AKADÉMIA FC II. PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 21 8 9 4 40 29 11 33 8.7
6 FC NAGYKANIZSA FC NAGYKANIZSA 21 8 5 8 33 31 2 29 8.8
7 PÁPAI PERUTZ FC PÁPAI PERUTZ FC 21 6 10 5 35 30 5 28 8.4
8 MÉNFŐCSANAK ESK MÉNFŐCSANAK ESK 21 7 5 9 29 35 -6 26 8.2
9 BKV ELŐRE BKV ELŐRE 21 6 8 7 35 41 -6 26 8.7
10 SÁRVÁR FC SÁRVÁR FC 21 5 10 6 17 19 -2 25 8.2
11 THSE-SZABADKIKÖTŐ THSE-SZABADKIKÖTŐ 21 6 5 10 28 40 -12 23 8.1
12 TARR ANDRÁSHIDA SC TARR ANDRÁSHIDA SC 21 6 4 11 24 30 -6 22 8.3
13 CSEPEL FC CSEPEL FC 21 6 3 12 18 39 -21 21 8.4
14 DUNAHARASZTI MTK DUNAHARASZTI MTK 21 5 6 10 23 40 -17 21 8.1
15 MOL VIDI FC II. MOL VIDI FC II. 21 4 6 11 29 38 -9 18 8
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 21 4 5 12 25 42 -17 17 7.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 9 2 0 19 1 18 29 10 4 4 2 12 6 6 16 21 13 6 2 31 7 24 45
2 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 5 3 3 9 6 3 18 10 4 4 2 10 5 5 16 21 9 7 5 19 11 8 34
3 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 5 5 0 9 3 6 20 11 3 4 4 8 10 -2 13 21 8 9 4 17 13 4 33
4 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 3 7 1 7 5 2 16 10 4 5 1 10 7 3 17 21 7 12 2 17 12 5 33
5 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 6 2 2 9 3 6 20 11 3 2 6 5 8 -3 11 21 9 4 8 14 11 3 31
6 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 2 8 1 7 7 0 14 10 4 4 2 6 5 1 16 21 6 12 3 13 12 1 30
7 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 3 6 1 4 2 2 15 11 2 8 1 3 2 1 14 21 5 14 2 7 4 3 29
8 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 5 3 2 11 6 5 18 11 2 4 5 5 9 -4 10 21 7 7 7 16 15 1 28
9 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 4 2 4 8 6 2 14 11 3 4 4 6 7 -1 13 21 7 6 8 14 13 1 27
10 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 5 3 3 8 5 3 18 10 1 5 4 3 11 -8 8 21 6 8 7 11 16 -5 26
11 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 3 4 3 9 7 2 13 11 3 3 5 7 11 -4 12 21 6 7 8 16 18 -2 25
12 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 2 3 11 9 2 17 11 0 6 5 1 10 -9 6 21 5 8 8 12 19 -7 23
13 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 1 6 4 5 9 -4 9 10 3 3 4 6 7 -1 12 21 4 9 8 11 16 -5 21
14 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 2 4 5 5 8 -3 10 10 3 1 6 6 8 -2 10 21 5 5 11 11 16 -5 20
15 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 1 6 3 5 10 -5 9 11 1 5 5 5 13 -8 8 21 2 11 8 10 23 -13 17
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 1 4 6 6 12 -6 7 10 1 5 4 6 13 -7 8 21 2 9 10 12 25 -13 15
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 PÉNZÜGYŐR SE FC AJKA 11 10 1 0 40 3 37 31 10 7 2 1 24 8 16 23 21 17 3 1 64 11 53 54
2 PÉNZÜGYŐR SE ÉRDI VSE 10 8 1 1 22 10 12 25 11 5 4 2 20 17 3 19 21 13 5 3 42 27 15 44
3 PÉNZÜGYŐR SE III. KER. TVE 11 4 4 3 19 22 -3 16 10 6 3 1 20 12 8 21 21 10 7 4 39 34 5 37
4 PÉNZÜGYŐR SE KOMÁROM VSE 10 6 1 3 20 13 7 19 11 4 2 5 14 16 -2 14 21 10 3 8 34 29 5 33
5 PÉNZÜGYŐR SE PUSKÁS AKADÉMIA FC II. 11 5 5 1 20 16 4 20 10 3 4 3 20 13 7 13 21 8 9 4 40 29 11 33
6 PÉNZÜGYŐR SE FC NAGYKANIZSA 10 4 3 3 12 10 2 15 11 4 2 5 21 21 0 14 21 8 5 8 33 31 2 29
7 PÉNZÜGYŐR SE PÁPAI PERUTZ FC 10 4 5 1 21 12 9 17 11 2 5 4 14 18 -4 11 21 6 10 5 35 30 5 28
8 PÉNZÜGYŐR SE MÉNFŐCSANAK ESK 11 5 2 4 14 14 0 17 10 2 3 5 15 21 -6 9 21 7 5 9 29 35 -6 26
9 PÉNZÜGYŐR SE BKV ELŐRE 10 5 4 1 27 20 7 19 11 1 4 6 8 21 -13 7 21 6 8 7 35 41 -6 26
10 PÉNZÜGYŐR SE SÁRVÁR FC 10 4 5 1 11 7 4 17 11 1 5 5 6 12 -6 8 21 5 10 6 17 19 -2 25
11 PÉNZÜGYŐR SE THSE-SZABADKIKÖTŐ 11 3 4 4 13 18 -5 13 10 3 1 6 15 22 -7 10 21 6 5 10 28 40 -12 23
12 PÉNZÜGYŐR SE TARR ANDRÁSHIDA SC 11 5 1 5 14 15 -1 16 10 1 3 6 10 15 -5 6 21 6 4 11 24 30 -6 22
13 PÉNZÜGYŐR SE CSEPEL FC 10 5 2 3 11 14 -3 17 11 1 1 9 7 25 -18 4 21 6 3 12 18 39 -21 21
14 PÉNZÜGYŐR SE DUNAHARASZTI MTK 11 4 3 4 13 19 -6 15 10 1 3 6 10 21 -11 6 21 5 6 10 23 40 -17 21
15 PÉNZÜGYŐR SE MOL VIDI FC II. 10 3 3 4 15 16 -1 12 11 1 3 7 14 22 -8 6 21 4 6 11 29 38 -9 18
16 PÉNZÜGYŐR SE PÉNZÜGYŐR SE 11 3 3 5 15 19 -4 12 10 1 2 7 10 23 -13 5 21 4 5 12 25 42 -17 17
 
TARR ANDRÁSHIDA SC
2 - 13 - 1--0 - 30 - 30 - 13 - 12 - 32 - 1--0 - 10 - 02 - 0
BKV ELŐRE
-3 - 14 - 23 - 22 - 2--3 - 3-6 - 12 - 61 - 0-1 - 12 - 2
CSEPEL FC
2 - 10 - 0--2 - 20 - 51 - 01 - 00 - 21 - 2--3 - 2-1 - 0
DUNAHARASZTI MTK
1 - 1-1 - 2---2 - 13 - 20 - 22 - 11 - 13 - 10 - 40 - 00 - 4
MÉNFŐCSANAK ESK
1 - 0-1 - 02 - 10 - 1-3 - 40 - 0-2 - 00 - 03 - 5-2 - 10 - 2
ÉRDI VSE
3 - 23 - 11 - 01 - 01 - 2--2 - 1--3 - 04 - 3-1 - 13 - 0
FC AJKA
-7 - 0-5 - 04 - 02 - 05 - 2--1 - 03 - 02 - 00 - 04 - 07 - 1
FC NAGYKANIZSA
1 - 12 - 0-4 - 21 - 30 - 11 - 0-0 - 01 - 10 - 22 - 0---
MOL VIDI FC II.
1 - 01 - 15 - 0-1 - 11 - 21 - 11 - 32 - 30 - 4--2 - 1--
III. KER. TVE
-3 - 2--3 - 13 - 30 - 20 - 54 - 31 - 11 - 1-2 - 21 - 01 - 2
KOMÁROM VSE
2 - 10 - 14 - 20 - 01 - 03 - 1---0 - 44 - 15 - 0-1 - 3-
PÁPAI PERUTZ FC
2 - 1-4 - 12 - 23 - 3-1 - 2-3 - 05 - 2-0 - 01 - 10 - 0-
PÉNZÜGYŐR SE
2 - 3-2 - 00 - 1--1 - 41 - 11 - 31 - 2-0 - 03 - 31 - 03 - 2
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
-2 - 1-1 - 12 - 13 - 30 - 03 - 3-2 - 20 - 22 - 12 - 0-3 - 2
SÁRVÁR FC
0 - 00 - 01 - 02 - 12 - 2-1 - 33 - 01 - 10 - 0---1 - 0-
THSE-SZABADKIKÖTŐ
-1 - 10 - 0--1 - 23 - 42 - 11 - 0-0 - 12 - 21 - 11 - 61 - 0

Meccsek

III. KER. TVE

2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 04. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
2018. 08. 11. 17:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
III. KER. TVE
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 08. 18. 17:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC NAGYKANIZSA
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
III. KER. TVE
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 02. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
KOMÁROM VSE
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 09. 16. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
ÉRDI VSE
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
2018. 09. 30. 15:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
III. KER. TVE
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 07. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
BKV ELŐRE
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
2018. 10. 14. 14:30
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
III. KER. TVE
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 21. 14:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MÉNFŐCSANAK ESK
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 10. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
THSE-SZABADKIKÖTŐ
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
III. KER. TVE
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2018. 11. 11. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
FC AJKA
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 11. 17. 13:00
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
III. KER. TVE
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2018. 11. 25. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
III. KER. TVE
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 03. 14:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 03. 10. 14:30
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
III. KER. TVE
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 17. 15:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
SÁRVÁR FC
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
III. KER. TVE
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
2019. 04. 07. 16:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
III. KER. TVE
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 14. 13:00
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
CSEPEL FC
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
2019. 04. 21. 16:30
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
III. KER. TVE
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 04. 28. 13:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
TARR ANDRÁSHIDA SC
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
2019. 05. 05. 18:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
III. KER. TVE
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2019. 05. 12. 17:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
III. KER. TVE
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 05. 19. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
DUNAHARASZTI MTK
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 05. 26. 17:30
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
III. KER. TVE
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 06. 02. 17:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
PÉNZÜGYŐR SE

MOL VIDI FC II.

2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
2018. 08. 05. 17:00
Érdi Sporttelep
ÉRDI VSE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 12. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
CSEPEL FC
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
2018. 08. 19. 17:00
BKV Előre Stadion
BKV ELŐRE
MOL VIDI FC II.
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 08. 26. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
TARR ANDRÁSHIDA SC
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
2018. 09. 02. 14:00
ESK Ménfőcsanak
MÉNFŐCSANAK ESK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 09. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
III. KER. TVE
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
2018. 09. 16. 15:30
Dunaharaszti MTK Sporttelep
DUNAHARASZTI MTK
MOL VIDI FC II.
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 09. 30. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC AJKA
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
2018. 10. 07. 14:30
Pénzügyőr SE Pasaréti úti pálya
PÉNZÜGYŐR SE
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 14. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
2018. 10. 21. 14:00
Perutz Stadion
PÁPAI PERUTZ FC
MOL VIDI FC II.
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 10. 28. 12:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
FC NAGYKANIZSA
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
2018. 11. 04. 13:30
Sárvár FC Sporttelep
SÁRVÁR FC
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 11. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
KOMÁROM VSE
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Szabadkikötő SE Sporttelep
THSE-SZABADKIKÖTŐ
MOL VIDI FC II.
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2018. 11. 25. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
ÉRDI VSE
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
2019. 03. 03. 14:30
Csepel Stadion
CSEPEL FC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 10. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
BKV ELŐRE
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
2019. 03. 17. 15:00
Andráshida SC Sporttelep
TARR ANDRÁSHIDA SC
MOL VIDI FC II.
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 03. 23. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
MÉNFŐCSANAK ESK
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
2019. 03. 31. 15:30
III. kerületi Torna és Vívó Egylet utánpótlásképző központ
III. KER. TVE
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 07. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
DUNAHARASZTI MTK
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
2019. 04. 14. 16:00
Ajkai Városi Sportcentrum
FC AJKA
MOL VIDI FC II.
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 04. 21. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÉNZÜGYŐR SE
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
2019. 04. 28. 11:00
Puskás Akadémia Pancho Aréna
PUSKÁS AKADÉMIA FC II.
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 05. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
PÁPAI PERUTZ FC
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
2019. 05. 12. 17:00
Nagykanizsai Olajbányász Stadion
FC NAGYKANIZSA
MOL VIDI FC II.
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
2019. 05. 19. 11:00
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
SÁRVÁR FC
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
2019. 05. 26. 17:30
Komárom Molaji Sporttelep
KOMÁROM VSE
MOL VIDI FC II.
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
2019. 06. 02. 17:30
MOL Aréna Sóstó
MOL VIDI FC II.
THSE-SZABADKIKÖTŐ
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom