Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 7. forduló

2018.09.29 - 14:00

Komárom, Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor (Koppánymonostori Sport Egyesület Berecz Dezső Sporttelep)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O.

Játékvezető
NÉMETH RICHÁRD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
90'
45'

Gólok

KAZINCZY DÁVID ZSOLT

10'

1 - 0

 

FEKETE ROLAND

19'

2 - 0

 

 

2 - 1

24'

PATONAI KEVIN
NAGY DÉNES

62'

3 - 1

 

 

3 - 2

67'

HORVÁTH ZOLTÁN

 

3 - 3

70'

RÓZSÁS TAMÁS
NYÁRI ROLAND

90'

4 - 3

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  7 7 0 0 42 5 37 21 7.1
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 6 0 1 26 19 7 18 7.6
3 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 7 5 0 2 45 21 24 15 8.1
4 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 7 5 0 2 37 16 21 15 7
5 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 7 4 0 3 35 28 7 12 8.4
6 TATAI AC TATAI AC 7 4 0 3 26 23 3 12 4.4
7 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 7 3 0 4 29 24 5 9 7.1
8 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 7 3 0 4 20 30 -10 9 6
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 7 2 0 5 13 27 -14 6 5.9
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 7 2 0 5 24 47 -23 6 5.9
11 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 7 1 0 6 22 38 -16 3 6.1
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 7 0 0 7 15 56 -41 0 4.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRISÁPI BSE NYERGESÚJFALU SE 4 4 0 0 14 2 12 12 3 3 0 0 6 0 6 9 7 7 0 0 20 2 18 21
2 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSOMLÓI KSK 4 3 0 1 11 5 6 9 3 2 0 1 6 3 3 6 7 5 0 2 17 8 9 15
3 SÁRISÁPI BSE KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 3 2 0 11 5 6 11 2 1 0 1 6 3 3 3 7 4 2 1 17 8 9 14
4 SÁRISÁPI BSE ZSÁMBÉKI SK 4 4 0 0 13 5 8 12 3 0 0 3 3 7 -4 0 7 4 0 3 16 12 4 12
5 SÁRISÁPI BSE TATAI AC 1 1 0 0 3 2 1 3 6 3 0 3 12 10 2 9 7 4 0 3 15 12 3 12
6 SÁRISÁPI BSE ÁCSI KINIZSI SC 4 2 0 2 7 8 -1 6 3 2 0 1 8 6 2 6 7 4 0 3 15 14 1 12
7 SÁRISÁPI BSE NAGYIGMÁNDI KSK 5 2 1 2 8 10 -2 7 2 1 0 1 4 3 1 3 7 3 1 3 12 13 -1 10
8 SÁRISÁPI BSE BÁBOLNAI SE 3 1 0 2 1 4 -3 3 4 1 1 2 7 10 -3 4 7 2 1 4 8 14 -6 7
9 SÁRISÁPI BSE OBSK OROSZLÁNY 3 0 0 3 1 6 -5 0 4 2 0 2 5 8 -3 6 7 2 0 5 6 14 -8 6
10 SÁRISÁPI BSE WATI KECSKÉD KSK 4 2 0 2 7 10 -3 6 3 0 0 3 2 8 -6 0 7 2 0 5 9 18 -9 6
11 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 1 0 1 8 4 4 3 5 0 2 3 10 18 -8 2 7 1 2 4 18 22 -4 5
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 3 0 0 3 2 11 -9 0 4 1 0 3 3 10 -7 3 7 1 0 6 5 21 -16 3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRISÁPI BSE NYERGESÚJFALU SE 4 4 0 0 29 3 26 12 3 3 0 0 13 2 11 9 7 7 0 0 42 5 37 21
2 SÁRISÁPI BSE KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 5 0 0 20 9 11 15 2 1 0 1 6 10 -4 3 7 6 0 1 26 19 7 18
3 SÁRISÁPI BSE ZSÁMBÉKI SK 4 4 0 0 38 7 31 12 3 1 0 2 7 14 -7 3 7 5 0 2 45 21 24 15
4 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSOMLÓI KSK 4 3 0 1 24 10 14 9 3 2 0 1 13 6 7 6 7 5 0 2 37 16 21 15
5 SÁRISÁPI BSE ÁCSI KINIZSI SC 4 2 0 2 17 16 1 6 3 2 0 1 18 12 6 6 7 4 0 3 35 28 7 12
6 SÁRISÁPI BSE TATAI AC 1 1 0 0 3 2 1 3 6 3 0 3 23 21 2 9 7 4 0 3 26 23 3 12
7 SÁRISÁPI BSE NAGYIGMÁNDI KSK 5 2 0 3 21 19 2 6 2 1 0 1 8 5 3 3 7 3 0 4 29 24 5 9
8 SÁRISÁPI BSE OBSK OROSZLÁNY 3 1 0 2 9 14 -5 3 4 2 0 2 11 16 -5 6 7 3 0 4 20 30 -10 9
9 SÁRISÁPI BSE BÁBOLNAI SE 3 1 0 2 3 9 -6 3 4 1 0 3 10 18 -8 3 7 2 0 5 13 27 -14 6
10 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSZŐLŐSI SE 2 1 0 1 12 7 5 3 5 1 0 4 12 40 -28 3 7 2 0 5 24 47 -23 6
11 SÁRISÁPI BSE WATI KECSKÉD KSK 4 1 0 3 16 17 -1 3 3 0 0 3 6 21 -15 0 7 1 0 6 22 38 -16 3
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 3 0 0 3 8 21 -13 0 4 0 0 4 7 35 -28 0 7 0 0 7 15 56 -41 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
5 - 2---2 - 3-0 - 8--10 - 3-
BÁBOLNAI SE
------0 - 31 - 6--2 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
-3 - 24 - 3-4 - 2-5 - 1-4 - 1--
NAGYIGMÁNDI KSK
---2 - 3-9 - 13 - 7-3 - 54 - 3-
NYERGESÚJFALU SE
--6 - 1-8 - 0-8 - 2--7 - 0-
OBSK OROSZLÁNY
---1 - 5-6 - 4-2 - 5---
SÁRISÁPI BSE
4 - 11-4 - 5-0 - 5------
TATAI AC
-------3 - 2---
VÉRTESSOMLÓI KSK
----0 - 5-8 - 2-8 - 1-8 - 2
VÉRTESSZŐLŐSI SE
4 - 58 - 2---------
WATI KECSKÉD KSK
-2 - 4---2 - 6---8 - 24 - 5
ZSÁMBÉKI SK
4 - 2-----12 - 05 - 2-17 - 3-

Meccsek

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 08. 18. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 18. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2018. 08. 25. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 08. 25. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 01. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 01. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2018. 09. 08. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 09. 08. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 15. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 15. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu SE
2018. 09. 22. 16:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 06. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 20. 14:00
Vértessomló KSK
2018. 10. 20. 14:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 03. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 17. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 17. 13:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 24. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 24. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 02. 14:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 03. 02. 14:00
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 09. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 03. 16. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
2019. 03. 16. 14:00
Fekete István Sportcentrum Műfüves Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 23. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 23. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 06. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 06. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 13. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 13. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
VÉRTESSOMLÓI KSK
2019. 04. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 04. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->