Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O. 10. forduló

2018.10.27 - 14:00

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

ATLASZ GEODÉZIA U - 19 M.I.O.

Játékvezető
DÁVID RITA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

10'

KISS LÁSZLÓ
RÓZSÁS TAMÁS

13'

1 - 1

 

 

1 - 2

27'

BILLEGE BÁLINT

 

1 - 3

47'

KARAI BOTOND
HORVÁTH ZOLTÁN

76'

2 - 3

 

 

2 - 4

78'

BUDAI PÉTER

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  10 10 0 0 58 10 48 30 6.7
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 10 8 0 2 33 24 9 24 7.2
3 VÉRTESSOMLÓI KSK VÉRTESSOMLÓI KSK 10 7 1 2 48 23 25 22 6.7
4 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 10 7 0 3 58 29 29 21 7.2
5 TATAI AC TATAI AC 10 6 0 4 44 30 14 18 6.7
6 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 10 5 0 5 35 38 -3 15 6.7
7 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 10 4 1 5 39 33 6 13 6.2
8 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 10 4 0 6 40 39 1 12 6.7
9 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 10 3 0 7 17 39 -22 9 6.2
10 VÉRTESSZŐLŐSI SE VÉRTESSZŐLŐSI SE 10 3 0 7 30 66 -36 9 6.7
11 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 10 2 0 8 27 47 -20 6 5.5
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 10 0 0 10 20 71 -51 0 5.5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRISÁPI BSE NYERGESÚJFALU SE 6 6 0 0 21 3 18 18 4 4 0 0 8 1 7 12 10 10 0 0 29 4 25 30
2 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSOMLÓI KSK 6 5 0 1 15 6 9 15 4 3 0 1 8 4 4 9 10 8 0 2 23 10 13 24
3 SÁRISÁPI BSE ZSÁMBÉKI SK 5 4 0 1 14 7 7 12 5 2 0 3 8 8 0 6 10 6 0 4 22 15 7 18
4 SÁRISÁPI BSE KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 4 2 1 14 7 7 14 3 1 0 2 6 4 2 3 10 5 2 3 20 11 9 17
5 SÁRISÁPI BSE TATAI AC 2 2 0 0 7 4 3 6 8 3 1 4 13 13 0 10 10 5 1 4 20 17 3 16
6 SÁRISÁPI BSE ÁCSI KINIZSI SC 5 2 0 3 7 11 -4 6 5 3 0 2 10 8 2 9 10 5 0 5 17 19 -2 15
7 SÁRISÁPI BSE NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 1 4 10 14 -4 7 3 2 0 1 7 3 4 6 10 4 1 5 17 17 0 13
8 SÁRISÁPI BSE OBSK OROSZLÁNY 5 1 0 4 5 9 -4 3 5 2 1 2 5 8 -3 7 10 3 1 6 10 17 -7 10
9 SÁRISÁPI BSE WATI KECSKÉD KSK 5 3 0 2 9 10 -1 9 5 0 0 5 4 14 -10 0 10 3 0 7 13 24 -11 9
10 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 2 0 1 9 4 5 6 7 0 2 5 12 26 -14 2 10 2 2 6 21 30 -9 8
11 SÁRISÁPI BSE BÁBOLNAI SE 4 1 1 2 1 4 -3 4 6 1 1 4 8 17 -9 4 10 2 2 6 9 21 -12 8
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 5 1 1 3 5 13 -8 4 5 1 0 4 3 11 -8 3 10 2 1 7 8 24 -16 7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 SÁRISÁPI BSE NYERGESÚJFALU SE 6 6 0 0 40 5 35 18 4 4 0 0 18 5 13 12 10 10 0 0 58 10 48 30
2 SÁRISÁPI BSE KOPPÁNYMONOSTORI SE 7 7 0 0 26 12 14 21 3 1 0 2 7 12 -5 3 10 8 0 2 33 24 9 24
3 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSOMLÓI KSK 6 5 0 1 31 13 18 15 4 2 1 1 17 10 7 7 10 7 1 2 48 23 25 22
4 SÁRISÁPI BSE ZSÁMBÉKI SK 5 4 0 1 41 12 29 12 5 3 0 2 17 17 0 9 10 7 0 3 58 29 29 21
5 SÁRISÁPI BSE TATAI AC 2 2 0 0 10 5 5 6 8 4 0 4 34 25 9 12 10 6 0 4 44 30 14 18
6 SÁRISÁPI BSE OBSK OROSZLÁNY 5 2 0 3 21 21 0 6 5 3 0 2 14 17 -3 9 10 5 0 5 35 38 -3 15
7 SÁRISÁPI BSE NAGYIGMÁNDI KSK 7 2 1 4 27 27 0 7 3 2 0 1 12 6 6 6 10 4 1 5 39 33 6 13
8 SÁRISÁPI BSE ÁCSI KINIZSI SC 5 2 0 3 18 20 -2 6 5 2 0 3 22 19 3 6 10 4 0 6 40 39 1 12
9 SÁRISÁPI BSE BÁBOLNAI SE 4 1 0 3 4 12 -8 3 6 2 0 4 13 27 -14 6 10 3 0 7 17 39 -22 9
10 SÁRISÁPI BSE VÉRTESSZŐLŐSI SE 3 2 0 1 14 8 6 6 7 1 0 6 16 58 -42 3 10 3 0 7 30 66 -36 9
11 SÁRISÁPI BSE WATI KECSKÉD KSK 5 2 0 3 18 18 0 6 5 0 0 5 9 29 -20 0 10 2 0 8 27 47 -20 6
12 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 5 0 0 5 12 34 -22 0 5 0 0 5 8 37 -29 0 10 0 0 10 20 71 -51 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
5 - 2-1 - 4-2 - 3-0 - 8--10 - 3-
BÁBOLNAI SE
----1 - 3-0 - 31 - 6--2 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
3 - 23 - 24 - 3-4 - 2-5 - 1-4 - 13 - 1-
NAGYIGMÁNDI KSK
---2 - 3-9 - 13 - 74 - 43 - 54 - 32 - 4
NYERGESÚJFALU SE
4 - 27 - 06 - 1-8 - 0-8 - 2--7 - 0-
OBSK OROSZLÁNY
---1 - 5-6 - 4-2 - 511 - 1-1 - 6
SÁRISÁPI BSE
4 - 112 - 34 - 5-0 - 5-2 - 10----
TATAI AC
-------3 - 27 - 3--
VÉRTESSOMLÓI KSK
--2 - 1-0 - 5-8 - 2-8 - 15 - 28 - 2
VÉRTESSZŐLŐSI SE
4 - 58 - 2----2 - 1----
WATI KECSKÉD KSK
-2 - 4---2 - 6-2 - 1-8 - 24 - 5
ZSÁMBÉKI SK
4 - 2---3 - 5-12 - 05 - 2-17 - 3-

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 18. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 08. 25. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 01. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 08. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 15. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 29. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 20. 14:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 03. 13:30
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2018. 11. 17. 13:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
2018. 11. 24. 13:00
Nemzeti Sportközpontok ÉMÁOK Tatai Edzőtábor
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 03. 02. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 09. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
2019. 03. 16. 15:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 03. 23. 15:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
2019. 04. 06. 15:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE

ZSÁMBÉKI SK

2018. 08. 18. 14:00
Vértessomló KSK
2018. 08. 18. 14:00
Vértessomló KSK
VÉRTESSOMLÓI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 08. 25. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 08. 25. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 09. 01. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 09. 01. 14:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 08. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 08. 14:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 15. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 15. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSZŐLŐSI SE
2018. 09. 22. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 22. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC
2018. 09. 29. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 29. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 06. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 06. 14:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
ZSÁMBÉKI SK
2018. 10. 20. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 10. 20. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 14:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2018. 11. 03. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 03. 13:30
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 17. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 13:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
VÉRTESSOMLÓI KSK
2018. 11. 24. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 11. 24. 13:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 02. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 02. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
WATI KECSKÉD KSK
2019. 03. 09. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 09. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
2019. 03. 16. 14:00
Busch István Sportcentrum Vértesszőlős
VÉRTESSZŐLŐSI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 23. 15:30
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
2019. 03. 23. 15:30
Tatai Atlétikai Club Új pálya Tata Új út
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 30. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 03. 30. 14:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 06. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 06. 14:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 13. 14:00
Nyergesújfalu SE
2019. 04. 13. 14:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 04. 20. 15:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 27. 14:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->