Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 1. forduló

2018.09.01 - 10:00

Bábolna, Bábolnai Sport Egyesület (Bábolna SE)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O.

Játékvezető
VOJVODA MIKLÓS
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MAROSI MILÁN
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

Gólok

 

0 - 1

2'

VÍZKELETI ÁKOS
LAUTER RICHÁRD ROLAND

8'

1 - 1

 

MÉSZÁROS MÁRK

46'

2 - 1

 

HOLLÓSI MÁRK

57'

3 - 1

 

LAUTER RICHÁRD ROLAND

63'

4 - 1

 

HOLLÓSI MÁRK

72'

5 - 1

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 1 1 0 0 8 1 7 3 12
2 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 1 1 0 0 7 1 6 3 11
3 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 10
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 1 1 0 0 5 2 3 3 9
5 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  1 1 0 0 3 2 1 3 8
6 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 1 0 1 0 1 1 0 1 7
7 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 1 0 1 0 1 1 0 1 6
8 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 2 3 -1 0 5
9 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 4
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 1 0 0 1 1 5 -4 0 3
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 2
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 8 -7 0 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 4 0 4 3
2 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 4 1 3 3 1 1 0 0 4 1 3 3
3 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 1 0 0 1 0 1 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 3
4 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
5 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
6 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI VASAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ÁCSI KINIZSI SC GYŐRSZENTIVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0 0 0 0 1
9 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 1 0 1 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 0 0 0 1
10 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 0 1 0 1 -1 0
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 4 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 4 -3 0
12 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 0 4 -4 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 0 4 -4 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 ÁCSI KINIZSI SC TATAI AC 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 8 1 7 3 1 1 0 0 8 1 7 3
2 ÁCSI KINIZSI SC ZSÁMBÉKI SK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 7 1 6 3 1 1 0 0 7 1 6 3
3 ÁCSI KINIZSI SC BÁBOLNAI SE 1 1 0 0 5 1 4 3 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 1 4 3
4 ÁCSI KINIZSI SC GYŐRSZENTIVÁN SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 5 2 3 3 1 1 0 0 5 2 3 3
5 ÁCSI KINIZSI SC NYERGESÚJFALU SE 0 0 0 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3 2 1 3 1 1 0 0 3 2 1 3
6 ÁCSI KINIZSI SC TATABÁNYAI VASAS 1 0 1 0 1 1 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1
7 ÁCSI KINIZSI SC WATI KECSKÉD KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 1 0 1 1 0 1
8 ÁCSI KINIZSI SC OBSK OROSZLÁNY 1 0 0 1 2 3 -1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 3 -1 0
9 ÁCSI KINIZSI SC SÁRISÁPI BSE 1 0 0 1 2 5 -3 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 2 5 -3 0
10 ÁCSI KINIZSI SC NAGYIGMÁNDI KSK 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 5 -4 0 1 0 0 1 1 5 -4 0
11 ÁCSI KINIZSI SC KOPPÁNYMONOSTORI SE 1 0 0 1 1 7 -6 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 7 -6 0
12 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 1 0 0 1 1 8 -7 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 8 -7 0
 
ÁCSI KINIZSI SC
--------1 - 8--
BÁBOLNAI SE
---5 - 1-------
GYŐRSZENTIVÁN SE
-----------
KOPPÁNYMONOSTORI SE
----------1 - 7
NAGYIGMÁNDI KSK
-----------
NYERGESÚJFALU SE
-----------
OBSK OROSZLÁNY
-----2 - 3-----
SÁRISÁPI BSE
--2 - 5--------
TATABÁNYAI VASAS
---------1 - 1-
TATAI AC
-----------
WATI KECSKÉD KSK
-----------
ZSÁMBÉKI SK
-----------

Meccsek

BÁBOLNAI SE

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 09. 08. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
BÁBOLNAI SE
2018. 09. 15. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 15. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 22. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 22. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2018. 09. 29. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 09. 29. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 06. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 06. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
OBSK OROSZLÁNY
2018. 10. 20. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 10. 20. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
BÁBOLNAI SE
2018. 10. 27. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 10. 27. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2018. 11. 03. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2018. 11. 03. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
BÁBOLNAI SE
2018. 11. 17. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 11. 17. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NYERGESÚJFALU SE
2018. 11. 24. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2018. 11. 24. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 03. 23. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 30. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 30. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 06. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 04. 06. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 13. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 13. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATABÁNYAI VASAS
2019. 04. 20. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2019. 04. 20. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 27. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 04. 27. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 04. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2019. 05. 04. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 11. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 11. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2019. 05. 18. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 05. 18. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
BÁBOLNAI SE
2019. 05. 25. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2019. 05. 25. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
WATI KECSKÉD KSK

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->