Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 9. forduló

2018.11.03 - 10:00

Tata, Tatai AC Jávorka Pálya (Tatai AC )

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O.

Játékvezető
PAPES DÁVID
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
SIROKMÁN ALEX
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
80'
40'

Gólok

HARANGOZÓ OLIVÉR

7'

1 - 0

 

CLERC SIMON

11'

2 - 0

 

FARKAS KRISTÓF

20'

3 - 0

 

HARANGOZÓ OLIVÉR

28'

4 - 0

 

CHMELOVICS BÁLINT

34'

5 - 0

 

FARKAS KRISTÓF

47'

6 - 0

 

FARKAS KRISTÓF

53'

7 - 0

 

SZABÓ LEVENTE PÁL

55'

8 - 0

 

HARANGOZÓ OLIVÉR

65'

9 - 0

 

CLERC SIMON

71'

10 - 0

 

CHMELOVICS BÁLINT

76'

11 - 0

 

CHMELOVICS BÁLINT

79'

12 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 9 8 0 1 54 11 43 24 7
2 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 9 7 1 1 34 6 28 22 6.4
3 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 9 7 1 1 26 16 10 22 7.3
4 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 9 6 1 2 52 5 47 19 6.8
5 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  9 6 0 3 33 12 21 18 7
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 9 5 0 4 29 22 7 15 6.6
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 9 4 3 2 20 13 7 15 7.1
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 9 2 2 5 15 30 -15 8 6.7
9 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 9 1 2 6 13 51 -38 5 5.7
10 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 9 1 1 7 14 24 -10 4 6.1
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 9 0 2 7 8 62 -54 2 5.9
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 9 0 1 8 1 47 -46 1 5.4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 5 3 1 1 13 4 9 10 4 4 0 0 13 4 9 12 9 7 1 1 26 8 18 22
2 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI VASAS 5 3 1 1 8 4 4 10 4 3 1 0 10 2 8 10 9 6 2 1 18 6 12 20
3 NAGYIGMÁNDI KSK WATI KECSKÉD KSK 3 1 2 0 6 1 5 5 6 4 2 0 13 3 10 14 9 5 4 0 19 4 15 19
4 NAGYIGMÁNDI KSK GYŐRSZENTIVÁN SE 4 2 1 1 13 1 12 7 5 3 2 0 14 1 13 11 9 5 3 1 27 2 25 18
5 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 4 1 2 1 7 3 4 5 5 2 1 2 8 7 1 7 9 3 3 3 15 10 5 12
6 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 5 2 1 2 5 5 0 7 4 0 3 1 4 5 -1 3 9 2 4 3 9 10 -1 10
7 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 5 1 2 2 8 10 -2 5 4 1 2 1 1 2 -1 5 9 2 4 3 9 12 -3 10
8 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 5 2 2 1 11 4 7 8 4 0 1 3 1 4 -3 1 9 2 3 4 12 8 4 9
9 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 5 1 2 2 3 7 -4 5 4 0 3 1 1 4 -3 3 9 1 5 3 4 11 -7 8
10 NAGYIGMÁNDI KSK ÁCSI KINIZSI SC 5 1 1 3 4 11 -7 4 4 1 0 3 3 21 -18 3 9 2 1 6 7 32 -25 7
11 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 0 2 2 0 7 -7 2 5 0 3 2 1 9 -8 3 9 0 5 4 1 16 -15 5
12 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 0 1 3 2 16 -14 1 5 1 0 4 4 18 -14 3 9 1 1 7 6 34 -28 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NAGYIGMÁNDI KSK TATAI AC 5 4 0 1 30 5 25 12 4 4 0 0 24 6 18 12 9 8 0 1 54 11 43 24
2 NAGYIGMÁNDI KSK WATI KECSKÉD KSK 3 2 0 1 12 3 9 6 6 5 1 0 22 3 19 16 9 7 1 1 34 6 28 22
3 NAGYIGMÁNDI KSK TATABÁNYAI VASAS 5 3 1 1 11 12 -1 10 4 4 0 0 15 4 11 12 9 7 1 1 26 16 10 22
4 NAGYIGMÁNDI KSK GYŐRSZENTIVÁN SE 4 2 1 1 19 1 18 7 5 4 0 1 33 4 29 12 9 6 1 2 52 5 47 19
5 NAGYIGMÁNDI KSK NYERGESÚJFALU SE 5 3 0 2 24 7 17 9 4 3 0 1 9 5 4 9 9 6 0 3 33 12 21 18
6 NAGYIGMÁNDI KSK ZSÁMBÉKI SK 4 2 0 2 13 8 5 6 5 3 0 2 16 14 2 9 9 5 0 4 29 22 7 15
7 NAGYIGMÁNDI KSK BÁBOLNAI SE 5 3 1 1 18 11 7 10 4 1 2 1 2 2 0 5 9 4 3 2 20 13 7 15
8 NAGYIGMÁNDI KSK SÁRISÁPI BSE 5 1 1 3 8 21 -13 4 4 1 1 2 7 9 -2 4 9 2 2 5 15 30 -15 8
9 NAGYIGMÁNDI KSK ÁCSI KINIZSI SC 5 1 1 3 8 17 -9 4 4 0 1 3 5 34 -29 1 9 1 2 6 13 51 -38 5
10 NAGYIGMÁNDI KSK OBSK OROSZLÁNY 5 1 1 3 8 12 -4 4 4 0 0 4 6 12 -6 0 9 1 1 7 14 24 -10 4
11 NAGYIGMÁNDI KSK KOPPÁNYMONOSTORI SE 4 0 1 3 4 27 -23 1 5 0 1 4 4 35 -31 1 9 0 2 7 8 62 -54 2
12 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 4 0 0 4 0 20 -20 0 5 0 1 4 1 27 -26 1 9 0 1 8 1 47 -46 1
 
ÁCSI KINIZSI SC
--3 - 33 - 01 - 2--0 - 41 - 8--
BÁBOLNAI SE
4 - 4-3 - 15 - 1-3 - 1--3 - 4--
GYŐRSZENTIVÁN SE
12 - 00 - 0-------0 - 17 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--0 - 14---1 - 12 - 5--1 - 7
NAGYIGMÁNDI KSK
--0 - 8---0 - 30 - 1-0 - 8-
NYERGESÚJFALU SE
--0 - 512 - 07 - 0-4 - 0--1 - 2-
OBSK OROSZLÁNY
---3 - 00 - 02 - 3-2 - 51 - 4--
SÁRISÁPI BSE
-0 - 02 - 5---4 - 3--0 - 62 - 7
TATABÁNYAI VASAS
-2 - 0-----4 - 31 - 81 - 13 - 0
TATAI AC
--2 - 114 - 012 - 01 - 0---1 - 4-
WATI KECSKÉD KSK
9 - 0-----2 - 1---1 - 2
ZSÁMBÉKI SK
9 - 10 - 2---1 - 43 - 1----

Meccsek

TATAI AC

2018. 09. 01. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 01. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
TATAI AC
2018. 09. 08. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 09. 08. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 15. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 09. 15. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 09. 22. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 22. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
TATAI AC
2018. 09. 29. 11:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 09. 29. 11:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NYERGESÚJFALU SE
2018. 10. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2018. 10. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
TATAI AC
2018. 10. 20. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 10. 20. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
WATI KECSKÉD KSK
2018. 10. 27. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 10. 27. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
TATAI AC
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2018. 11. 17. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
TATAI AC
2018. 11. 24. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 24. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ZSÁMBÉKI SK
2019. 03. 16. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 03. 16. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 03. 23. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 23. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2019. 03. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 03. 30. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
TATAI AC
2019. 04. 06. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 04. 06. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 13. 10:00
Nyergesújfalu SE
2019. 04. 13. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
TATAI AC
2019. 05. 22. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 05. 22. 16:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
TATABÁNYAI VASAS
2019. 04. 27. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 04. 27. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
TATAI AC
2019. 05. 04. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 05. 04. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
OBSK OROSZLÁNY
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2019. 05. 18. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
SÁRISÁPI BSE
2019. 05. 25. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 05. 25. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
TATAI AC

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->