Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O. 11. forduló

2018.11.24 - 10:00

Nagyigmánd, Nagyigmándi Községi Sport Kör (Nagyigmándi KSK)

Komárom-Esztergom

GYÉMÁNTFÜRDŐ U - 14 M.I.O.

Játékvezető
BÜKI FERENC
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOLONICS GÁBOR
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
80'
40'

Gólok

LÁSZLÓ ROLAND

22'

1 - 0

 

NÉMETH BALÁZS

27'

2 - 0

 

SIPOS KRISTÓF

29'

3 - 0

 

LÁSZLÓ ROLAND

36'

4 - 0

 

LÁSZLÓ ROLAND

58'

5 - 0

 

 

5 - 1

75'

FARSANG SZABOLCS ISTVÁN

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 TATAI AC TATAI AC 11 10 0 1 70 14 56 30 7
2 WATI KECSKÉD KSK WATI KECSKÉD KSK 11 9 1 1 51 7 44 28 6.9
3 GYŐRSZENTIVÁN SE GYŐRSZENTIVÁN SE 11 8 1 2 62 5 57 25 6.8
4 TATABÁNYAI VASAS TATABÁNYAI VASAS 11 8 1 2 27 19 8 25 6.7
5 NYERGESÚJFALU SE  NYERGESÚJFALU SE  11 7 0 4 35 13 22 21 6.6
6 ZSÁMBÉKI SK ZSÁMBÉKI SK 11 5 0 6 31 34 -3 15 6.5
7 BÁBOLNAI SE BÁBOLNAI SE 11 4 3 4 20 18 2 15 6.5
8 SÁRISÁPI BSE SÁRISÁPI BSE 11 3 2 6 22 38 -16 11 6.4
9 OBSK OROSZLÁNY OBSK OROSZLÁNY 11 2 1 8 18 31 -13 7 6.3
10 NAGYIGMÁNDI KSK NAGYIGMÁNDI KSK 11 2 1 8 9 49 -40 7 6.2
11 ÁCSI KINIZSI SC ÁCSI KINIZSI SC 11 1 2 8 14 60 -46 5 6.1
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 11 0 2 9 10 81 -71 2 6
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATAI AC 6 4 1 1 17 5 12 13 5 5 0 0 16 5 11 15 11 9 1 1 33 10 23 28
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE WATI KECSKÉD KSK 4 2 2 0 8 1 7 8 7 5 2 0 19 4 15 17 11 7 4 0 27 5 22 25
3 KOPPÁNYMONOSTORI SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 1 1 16 1 15 10 6 4 2 0 16 1 15 14 11 7 3 1 32 2 30 24
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATABÁNYAI VASAS 6 3 1 2 8 6 2 10 5 3 2 0 10 2 8 11 11 6 3 2 18 8 10 21
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE NYERGESÚJFALU SE 6 2 3 1 11 4 7 9 5 1 1 3 2 4 -2 4 11 3 4 4 13 8 5 13
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE ZSÁMBÉKI SK 5 1 2 2 7 4 3 5 6 2 1 3 9 11 -2 7 11 3 3 5 16 15 1 12
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE OBSK OROSZLÁNY 6 2 2 2 5 5 0 8 5 0 3 2 4 8 -4 3 11 2 5 4 9 13 -4 11
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE SÁRISÁPI BSE 6 1 2 3 4 10 -6 5 5 1 3 1 2 4 -2 6 11 2 5 4 6 14 -8 11
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE NAGYIGMÁNDI KSK 5 1 2 2 4 7 -3 5 6 1 3 2 2 9 -7 6 11 2 5 4 6 16 -10 11
10 KOPPÁNYMONOSTORI SE BÁBOLNAI SE 6 1 2 3 8 11 -3 5 5 1 2 2 1 4 -3 5 11 2 4 5 9 15 -6 10
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE ÁCSI KINIZSI SC 6 1 1 4 4 12 -8 4 5 1 1 3 3 21 -18 4 11 2 2 7 7 33 -26 8
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 0 1 4 3 22 -19 1 6 1 0 5 4 22 -18 3 11 1 1 9 7 44 -37 4
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATAI AC 6 5 0 1 39 6 33 15 5 5 0 0 31 8 23 15 11 10 0 1 70 14 56 30
2 KOPPÁNYMONOSTORI SE WATI KECSKÉD KSK 4 3 0 1 15 3 12 9 7 6 1 0 36 4 32 19 11 9 1 1 51 7 44 28
3 KOPPÁNYMONOSTORI SE GYŐRSZENTIVÁN SE 5 3 1 1 26 1 25 10 6 5 0 1 36 4 32 15 11 8 1 2 62 5 57 25
4 KOPPÁNYMONOSTORI SE TATABÁNYAI VASAS 6 3 1 2 11 15 -4 10 5 5 0 0 16 4 12 15 11 8 1 2 27 19 8 25
5 KOPPÁNYMONOSTORI SE NYERGESÚJFALU SE 6 3 0 3 24 8 16 9 5 4 0 1 11 5 6 12 11 7 0 4 35 13 22 21
6 KOPPÁNYMONOSTORI SE ZSÁMBÉKI SK 5 2 0 3 14 11 3 6 6 3 0 3 17 23 -6 9 11 5 0 6 31 34 -3 15
7 KOPPÁNYMONOSTORI SE BÁBOLNAI SE 6 3 1 2 18 13 5 10 5 1 2 2 2 5 -3 5 11 4 3 4 20 18 2 15
8 KOPPÁNYMONOSTORI SE SÁRISÁPI BSE 6 1 1 4 10 28 -18 4 5 2 1 2 12 10 2 7 11 3 2 6 22 38 -16 11
9 KOPPÁNYMONOSTORI SE OBSK OROSZLÁNY 6 2 1 3 12 12 0 7 5 0 0 5 6 19 -13 0 11 2 1 8 18 31 -13 7
10 KOPPÁNYMONOSTORI SE NAGYIGMÁNDI KSK 5 1 0 4 5 21 -16 3 6 1 1 4 4 28 -24 4 11 2 1 8 9 49 -40 7
11 KOPPÁNYMONOSTORI SE ÁCSI KINIZSI SC 6 1 1 4 9 22 -13 4 5 0 1 4 5 38 -33 1 11 1 2 8 14 60 -46 5
12 KOPPÁNYMONOSTORI SE KOPPÁNYMONOSTORI SE 5 0 1 4 5 41 -36 1 6 0 1 5 5 40 -35 1 11 0 2 9 10 81 -71 2
 
ÁCSI KINIZSI SC
--3 - 33 - 01 - 2-1 - 50 - 41 - 8--
BÁBOLNAI SE
4 - 4-3 - 15 - 10 - 23 - 1--3 - 4--
GYŐRSZENTIVÁN SE
12 - 00 - 0---7 - 0---0 - 17 - 0
KOPPÁNYMONOSTORI SE
--0 - 14---1 - 12 - 5-1 - 141 - 7
NAGYIGMÁNDI KSK
--0 - 85 - 1--0 - 30 - 1-0 - 8-
NYERGESÚJFALU SE
--0 - 512 - 07 - 0-4 - 00 - 1-1 - 2-
OBSK OROSZLÁNY
4 - 0--3 - 00 - 02 - 3-2 - 51 - 4--
SÁRISÁPI BSE
-0 - 02 - 5---4 - 3-2 - 70 - 62 - 7
TATABÁNYAI VASAS
-2 - 00 - 3----4 - 31 - 81 - 13 - 0
TATAI AC
--2 - 114 - 012 - 01 - 0---1 - 49 - 1
WATI KECSKÉD KSK
9 - 03 - 0----2 - 1---1 - 2
ZSÁMBÉKI SK
9 - 10 - 2--1 - 31 - 43 - 1----

Meccsek

NAGYIGMÁNDI KSK

2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 01. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 08. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 15. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 09. 22. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
SÁRISÁPI BSE
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 09. 29. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 06. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 11. 09:30
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 10. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 11. 03. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2018. 11. 17. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
NAGYIGMÁNDI KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 16. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
BÁBOLNAI SE
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 03. 23. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 03. 30. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 06. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 13. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 04. 20. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 04. 27. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 04. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
NAGYIGMÁNDI KSK
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 11. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
TATAI AC
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2019. 05. 18. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
ZSÁMBÉKI SK
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK

KOPPÁNYMONOSTORI SE

2018. 09. 01. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 01. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ZSÁMBÉKI SK
2018. 09. 08. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
2018. 09. 08. 10:00
Tatai AC Jávorka Pálya
TATAI AC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 15. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
2018. 09. 15. 10:00
Bábolnai Sport Egyesület
BÁBOLNAI SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 09. 22. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 09. 22. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATABÁNYAI VASAS
2018. 09. 29. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
2018. 09. 29. 10:00
Chudik Lajos Városi Sporttelep Oroszlány
OBSK OROSZLÁNY
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 06. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 06. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
SÁRISÁPI BSE
2018. 10. 20. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
2018. 10. 20. 10:00
Ácsi Kinizsi SC
ÁCSI KINIZSI SC
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 10. 27. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 10. 27. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
GYŐRSZENTIVÁN SE
2018. 11. 03. 10:00
Nyergesújfalu SE
2018. 11. 03. 10:00
Nyergesújfalu SE
NYERGESÚJFALU SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2018. 11. 17. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2018. 11. 17. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
WATI KECSKÉD KSK
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
2018. 11. 24. 10:00
Nagyigmándi Községi Sport Kör
NAGYIGMÁNDI KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 16. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
2019. 03. 16. 10:00
Zsámbéki SK Sporttelep
ZSÁMBÉKI SK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 03. 23. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 23. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
TATAI AC
2019. 03. 30. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 03. 30. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
BÁBOLNAI SE
2019. 04. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
2019. 04. 06. 10:00
Vértesi Erőmű Sporttelep Tatabánya
TATABÁNYAI VASAS
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 13. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 13. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
OBSK OROSZLÁNY
2019. 04. 20. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
2019. 04. 20. 10:00
Sárisápi Bányász Sport Egyesület
SÁRISÁPI BSE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 04. 27. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 04. 27. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
ÁCSI KINIZSI SC
2019. 05. 04. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
2019. 05. 04. 10:00
Győrszentiván SE sporttelep
GYŐRSZENTIVÁN SE
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 11. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NYERGESÚJFALU SE
2019. 05. 18. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
2019. 05. 18. 10:00
Wati-Kecskéd KSK
WATI KECSKÉD KSK
KOPPÁNYMONOSTORI SE
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
2019. 05. 25. 10:00
Berecz Dezső Sporttelep Koppánymonostor
KOPPÁNYMONOSTORI SE
NAGYIGMÁNDI KSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL
-->