Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 2. forduló

2018.08.29 - 18:00

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
LUKÁCS ISTVÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL, PÁKH CSABA
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
90'
45'

Gólok

HORVÁTH LÁSZLÓ

8'

1 - 0

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 2 2 0 0 10 3 7 6 11.5
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 2 2 0 0 8 1 7 6 12.5
3 PÉTI MTE  PÉTI MTE  2 1 1 0 7 1 6 4 11.5
4 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 2 1 1 0 6 5 1 4 10
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 9
6 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 2 1 1 0 3 2 1 4 9.5
7 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 9.5
8 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 2 1 0 1 7 6 1 3 7.5
9 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 0 1 -1 1 4.5
10 CSOPAK SC CSOPAK SC 2 0 1 1 4 6 -2 1 3.5
11 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 4 6 -2 1 6.5
12 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 3 5 -2 1 3
13 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 2 0 0 2 1 11 -10 0 1.5
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 2 0 0 2 1 13 -12 0 5
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 4 0 4 3 1 1 0 0 1 0 1 3 2 2 0 0 5 0 5 6
2 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 4 1 3 6
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 1 0 0 2 1 1 3 2 2 0 0 3 1 2 6
4 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 3 1 2 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 3 1 2 4
5 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 3 2 1 4
6 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 0 0 0 1 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 1 0 1 4
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 4 1 3 3
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 2 3 -1 1
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 1 0 0 0 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
10 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 0 1 -1 0 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 2 -1 1
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 1 0 0 1 0 2 -2 0 2 0 1 1 1 3 -2 1
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 2 -1 0 1 0 0 1 0 4 -4 0 2 0 0 2 1 6 -5 0
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 7 -6 0 2 0 0 2 1 7 -6 0
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 1 0 0 4 2 2 3 1 1 0 0 6 1 5 3 2 2 0 0 10 3 7 6
2 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 1 1 0 0 3 1 2 3 2 2 0 0 8 1 7 6
3 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 7 1 6 3 1 0 1 0 0 0 0 1 2 1 1 0 7 1 6 4
4 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 4 3 1 3 2 1 1 0 6 5 1 4
5 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 1 0 1 0 2 2 0 1 1 1 0 0 2 1 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4
6 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 1 0 3 2 1 4
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 0 0 0 0 0 0 0 0 2 1 0 1 7 2 5 3
8 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 1 1 0 0 4 2 2 3 2 1 0 1 7 6 1 3
9 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 1 0 1 0 0 0 0 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 2 0 1 1 0 1 -1 1
10 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 1 0 1 0 2 2 0 1 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 1 1 4 6 -2 1
11 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 1 0 0 1 2 4 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 4 6 -2 1
12 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 1 0 0 1 1 3 -2 0 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 1 1 3 5 -2 1
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 1 0 0 1 1 6 -5 0 1 0 0 1 0 5 -5 0 2 0 0 2 1 11 -10 0
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 2 0 0 2 1 13 -12 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
-----------3 - 4-
CSOPAK SC
-----2 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-------------
NEMESVÁMOSI LSE
-2 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 0----
ÖSKÜ FC
---------1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--------
PÉTI MTE
---7 - 1---------
SOMLÓ SC
------------1 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0----
TALIÁNDÖRÖGD SE
-----1 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 2----------

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

SZENTANTALFA NVSE

2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 12. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PÉTI MTE
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 09. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 16. 16:30
Csabrendek FC
2018. 09. 16. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
2018. 09. 30. 16:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 21. 15:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
SZENTANTALFA NVSE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
2018. 11. 03. 14:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
SZENTANTALFA NVSE
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 11. 13:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ŐSI PSK
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 14. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 21. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 21. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSABRENDEK FC
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 01. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
SOMLÓ SC
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 19. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 05. 19. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 06. 02. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
B.TOMAJI SE BONVINO
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple