Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 3. forduló

2018.08.26 - 17:00

Csopak, Csopak Spotrpálya

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
TAKÁCS GÁBOR
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KIS TIBOR
CSOPAK SC
ŐSI PSK
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

3'

STEIGLER FERENC
GELENCSÉR BALÁZS

9'

1 - 1

 

DUDÁS MÁTÉ

17'

2 - 1

 

 

2 - 2

40'

SZÖLLŐSI JÓZSEF

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 3 3 0 0 13 4 9 9 10.3
2 ŐSI PSK ŐSI PSK 3 2 1 0 10 3 7 7 10
3 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 3 2 1 0 7 4 3 7 12
4 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 3 2 1 0 6 4 2 7 8
5 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 3 2 0 1 11 4 7 6 10.3
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  3 1 1 1 8 3 5 4 10
7 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 3 1 1 1 8 7 1 4 10.7
8 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 3 1 1 1 7 8 -1 4 9
9 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 3 1 0 2 4 12 -8 3 3.7
10 CSOPAK SC CSOPAK SC 3 0 2 1 6 8 -2 2 2
11 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 0 2 1 4 6 -2 2 5.7
12 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 3 0 1 2 1 4 -3 1 3.3
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 3 0 1 2 6 10 -4 1 5.3
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 3 0 0 3 3 17 -14 0 4.7
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 4 0 4 3 2 1 1 0 3 2 1 4 3 2 1 0 7 2 5 7
2 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 1 0 0 2 0 2 3 2 1 1 0 2 1 1 4 3 2 1 0 4 1 3 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 4 3 1 4 3 2 1 0 5 3 2 7
4 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 3 1 2 3 2 0 2 0 1 1 0 2 3 1 2 0 4 2 2 5
5 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 1 1 0 2 1 1 4 3 1 2 0 3 2 1 5
6 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 2 0 1 1 0 2 1 1 0 0 1 0 1 3 3 1 2 0 2 1 1 5
7 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 1 0 1 0 2 2 0 1 3 1 1 1 6 3 3 4
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 4 5 -1 2
9 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 1 0 1 0 0 0 0 1 3 0 2 1 3 4 -1 2
10 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 0 1 -1 1 1 0 1 0 1 1 0 1 3 0 2 1 1 2 -1 2
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 2 1 0 1 -1 2
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 1 1 0 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 3 0 2 1 2 4 -2 2
13 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 1 0 0 1 0 4 -4 0 3 0 1 2 2 7 -5 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 0 0 2 1 7 -6 0 3 0 1 2 3 9 -6 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 1 1 0 0 4 2 2 3 2 2 0 0 9 2 7 6 3 3 0 0 13 4 9 9
2 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 1 1 0 0 5 0 5 3 2 1 1 0 5 3 2 4 3 2 1 0 10 3 7 7
3 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 1 1 0 0 1 0 1 3 2 1 1 0 6 4 2 4 3 2 1 0 7 4 3 7
4 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 1 1 0 0 2 1 1 3 3 2 1 0 6 4 2 7
5 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 1 1 0 0 4 2 2 3 3 2 0 1 11 4 7 6
6 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 1 1 0 0 7 1 6 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 3 1 1 1 8 3 5 4
7 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 1 0 0 1 3 4 -1 0 2 1 1 0 5 3 2 4 3 1 1 1 8 7 1 4
8 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 1 0 1 0 2 2 0 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 3 1 1 1 7 8 -1 4
9 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 1 0 1 4 7 -3 3 1 0 0 1 0 5 -5 0 3 1 0 2 4 12 -8 3
10 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 2 0 4 4 0 2 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 2 1 6 8 -2 2
11 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 2 0 1 1 2 4 -2 1 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 2 1 4 6 -2 2
12 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 1 0 0 1 0 1 -1 0 3 0 1 2 1 4 -3 1
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 1 2 6 10 -4 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 2 4 -2 0 2 0 0 2 1 13 -12 0 3 0 0 3 3 17 -14 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
-----------3 - 4-
CSOPAK SC
----2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-----2 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 0----
ÖSKÜ FC
---------1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1-----
PÉTI MTE
---7 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------3 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0---1 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1---1 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
-----------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 2----------

Meccsek

CSOPAK SC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 09. 02. 16:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
CSOPAK SC
2018. 09. 09. 16:30
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 09. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
CSABRENDEK FC
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 23. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SOMLÓ SC
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 07. 15:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
CSOPAK SC
2018. 10. 14. 15:00
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 14. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
2018. 10. 28. 14:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 11. 04. 14:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
CSOPAK SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 07. 16:30
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 04. 14. 16:30
Csabrendek FC
2019. 04. 14. 16:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
CSOPAK SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 04. 28. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
CSOPAK SC
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSOPAK SC
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 05. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 12. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 12. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
CSOPAK SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 25. 12:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
CSOPAK SC
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 06. 02. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PÉTI MTE

ŐSI PSK

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
2018. 08. 18. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SOMLÓ SC
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 26. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ŐSI PSK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 02. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
SZENTANTALFA NVSE
2018. 09. 09. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 09. 09. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ŐSI PSK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 22. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ŐSI PSK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 30. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PÉTI MTE
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ŐSI PSK
2018. 11. 04. 14:00
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 04. 14:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSABRENDEK FC
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
2019. 03. 24. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ŐSI PSK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
2019. 03. 31. 16:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
CSOPAK SC
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 04. 07. 16:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ŐSI PSK
2019. 04. 14. 16:30
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 14. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 04. 28. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ŐSI PSK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 26. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TÓTVÁZSONY SE
2019. 06. 02. 17:00
Csabrendek FC
2019. 06. 02. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ŐSI PSK
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple