Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 4. forduló

2018.09.02 - 16:30

Taliándörögd, Sportpálya Taliándörögd

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
BÓDI ATTILA
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
BLUM DÁNIEL
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
90'
45'

Gólok

KÓRÓDI SÁNDOR

9'

1 - 0

 

KÓRÓDI SÁNDOR

20'

2 - 0

 

FÜLÖP PÉTER

75'

3 - 0

 

 

3 - 1

88'

ZSOLDOS LAJOS

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 4 4 0 0 15 4 11 12 9.8
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 4 3 1 0 12 6 6 10 9.5
3 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 3 0 1 14 5 9 9 10.3
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 2 1 1 10 5 5 7 8
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 8 9 -1 7 6.8
6 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 2 0 2 5 12 -7 6 6.8
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 2 1 7 7 0 5 9.8
8 CSOPAK SC CSOPAK SC 4 1 2 1 10 11 -1 5 4.8
9 PÉTI MTE  PÉTI MTE  4 1 1 2 9 6 3 4 8.3
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 1 1 2 8 8 0 4 9.5
11 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 1 2 3 4 -1 4 4
12 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 4 1 1 2 10 12 -2 4 7.8
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 1 3 7 13 -6 1 6.3
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 0 0 4 3 19 -16 0 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 6 3 3 10
2 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 5 2 3 8
3 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
4 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 7 4 3 7
5 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 4 2 2 7
6 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 2 1 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 2 1 5
7 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 2 1 2 1 1 5
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 2 1 7 7 0 5
9 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5
10 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 4 2 4
11 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 1 1 2 3 7 -4 4
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 4 7 -3 2
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 3 6 -3 2
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 0 3 1 8 -7 0 4 0 1 3 3 10 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 2 0 0 9 2 7 6 4 4 0 0 15 4 11 12
2 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 12 6 6 10
3 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 7 3 4 6 4 3 0 1 14 5 9 9
4 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 1 1 10 5 5 7
5 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 1 1 8 9 -1 7
6 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 2 0 2 5 12 -7 6
7 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 5 5 0 4 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 2 1 7 7 0 5
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 6 7 -1 3 4 1 2 1 10 11 -1 5
9 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 1 0 1 8 4 4 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 9 6 3 4
10 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 8 8 0 4
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 1 1 2 10 12 -2 4
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 7 13 -6 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 1 15 -14 0 4 0 0 4 3 19 -16 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 1--3 - 4-
CSOPAK SC
----2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-----2 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 2--1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1-----
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------3 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0---1 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1--3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 4--------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 22 - 0---------

Meccsek

TALIÁNDÖRÖGD SE

2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 12. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ŐSI PSK
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 08. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 08. 26. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSABRENDEK FC
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 09. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 16. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
CSOPAK SC
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 09. 23. 16:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 30. 16:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 14. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 10. 21. 15:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
2018. 11. 11. 13:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 03. 24. 15:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
TÓTVÁZSONY SE
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
2019. 03. 31. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 14. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SOMLÓ SC
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 04. 21. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 04. 28. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 05. 01. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 05. 12. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 19. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

NEMESVÁMOSI LSE

2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 18. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSABRENDEK FC
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 08. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 09. 02. 16:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 08. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PÉTI MTE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
2018. 09. 16. 16:30
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
2018. 09. 30. 16:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 14. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 20. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ŐSI PSK
2018. 10. 28. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 10. 28. 14:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 03. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 24. 15:00
Csabrendek FC
2019. 03. 24. 15:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
2019. 03. 30. 16:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 07. 18:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 14. 16:30
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 04. 19. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SOMLÓ SC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
CSOPAK SC
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 12. 14:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 19. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2019. 05. 25. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
NEMESSZALÓK ESE
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
NEMESVÁMOSI LSE
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple