Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 4. forduló

2018.09.02 - 16:30

Öskü, Palota-Vidék 2000 Öskü FC

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
NEDVESI RICHARD
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
MITÓK PATRIK, ÁKOS DÁVID
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
90'
45'

Gólok

HORVÁTH LÁSZLÓ

13'

1 - 0

 

TALIÁN KRISZTIÁN

47'

2 - 0

 

HULKA BENCE

49'

3 - 0

 

HORNYÁK ÁDÁM

55'

4 - 0

 

 

4 - 1

64'

CSEJTEI JÁNOS

 

4 - 2

75'

DUFEK ZSOLT
STRAUB ÁDÁM

78'

5 - 2

 

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 4 4 0 0 15 4 11 12 9.8
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 4 3 1 0 12 6 6 10 9.5
3 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 4 3 0 1 14 5 9 9 10.3
4 ŐSI PSK ŐSI PSK 4 2 1 1 10 5 5 7 8
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 8 9 -1 7 6.8
6 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 4 2 0 2 5 12 -7 6 6.8
7 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 4 1 2 1 7 7 0 5 9.8
8 CSOPAK SC CSOPAK SC 4 1 2 1 10 11 -1 5 4.8
9 PÉTI MTE  PÉTI MTE  4 1 1 2 9 6 3 4 8.3
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 4 1 1 2 8 8 0 4 9.5
11 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 1 2 3 4 -1 4 4
12 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 4 1 1 2 10 12 -2 4 7.8
13 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 1 3 7 13 -6 1 6.3
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 4 0 0 4 3 19 -16 0 3.8
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 2 0 2 6 2 1 1 0 4 3 1 4 4 3 1 0 6 3 3 10
2 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 2 0 0 4 1 3 6 2 0 2 0 1 1 0 2 4 2 2 0 5 2 3 8
3 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 1 1 0 2 1 1 4 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 2 0 4 2 2 8
4 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 4 2 2 3 2 1 1 0 3 2 1 4 4 2 1 1 7 4 3 7
5 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 1 0 1 2 1 1 3 2 1 1 0 2 1 1 4 4 2 1 1 4 2 2 7
6 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 2 1 1 4 1 0 1 0 1 1 0 1 4 1 2 1 3 2 1 5
7 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 2 0 0 0 0 2 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 2 1 2 1 1 5
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 1 1 0 4 3 1 4 4 1 2 1 7 7 0 5
9 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 0 2 0 1 1 0 2 2 1 0 1 1 1 0 3 4 1 2 1 2 2 0 5
10 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 4 1 3 3 2 0 1 1 2 3 -1 1 4 1 1 2 6 4 2 4
11 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 0 1 1 2 3 -1 1 2 1 0 1 1 4 -3 3 4 1 1 2 3 7 -4 4
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 1 3 -2 1 4 0 2 2 4 7 -3 2
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 1 1 3 4 -1 1 2 0 1 1 0 2 -2 1 4 0 2 2 3 6 -3 2
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 1 0 2 2 0 1 3 0 0 3 1 8 -7 0 4 0 1 3 3 10 -7 1
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESSZALÓK ESE UGOD SE 2 2 0 0 6 2 4 6 2 2 0 0 9 2 7 6 4 4 0 0 15 4 11 12
2 NEMESSZALÓK ESE ÖSKÜ FC 2 2 0 0 6 2 4 6 2 1 1 0 6 4 2 4 4 3 1 0 12 6 6 10
3 NEMESSZALÓK ESE B.TOMAJI SE BONVINO 2 1 0 1 7 2 5 3 2 2 0 0 7 3 4 6 4 3 0 1 14 5 9 9
4 NEMESSZALÓK ESE ŐSI PSK 2 1 0 1 5 2 3 3 2 1 1 0 5 3 2 4 4 2 1 1 10 5 5 7
5 NEMESSZALÓK ESE PEREMARTON SC BERHIDA 2 1 1 0 4 3 1 4 2 1 0 1 4 6 -2 3 4 2 1 1 8 9 -1 7
6 NEMESSZALÓK ESE SOMLÓ SC 2 1 0 1 4 7 -3 3 2 1 0 1 1 5 -4 3 4 2 0 2 5 12 -7 6
7 NEMESSZALÓK ESE TALIÁNDÖRÖGD SE 3 1 1 1 5 5 0 4 1 0 1 0 2 2 0 1 4 1 2 1 7 7 0 5
8 NEMESSZALÓK ESE CSOPAK SC 2 0 2 0 4 4 0 2 2 1 0 1 6 7 -1 3 4 1 2 1 10 11 -1 5
9 NEMESSZALÓK ESE PÉTI MTE 2 1 0 1 8 4 4 3 2 0 1 1 1 2 -1 1 4 1 1 2 9 6 3 4
10 NEMESSZALÓK ESE CSABRENDEK FC 2 0 0 2 3 5 -2 0 2 1 1 0 5 3 2 4 4 1 1 2 8 8 0 4
11 NEMESSZALÓK ESE SZENTANTALFA NVSE 2 0 1 1 1 3 -2 1 2 1 0 1 2 1 1 3 4 1 1 2 3 4 -1 4
12 NEMESSZALÓK ESE TÓTVÁZSONY SE 2 0 1 1 5 6 -1 1 2 1 0 1 5 6 -1 3 4 1 1 2 10 12 -2 4
13 NEMESSZALÓK ESE NEMESVÁMOSI LSE 2 0 0 2 4 8 -4 0 2 0 1 1 3 5 -2 1 4 0 1 3 7 13 -6 1
14 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 1 0 0 1 2 4 -2 0 3 0 0 3 1 15 -14 0 4 0 0 4 3 19 -16 0
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0---1 - 2------
CSABRENDEK FC
--------0 - 1--3 - 4-
CSOPAK SC
----2 - 22 - 2-------
NEMESSZALÓK ESE
-----2 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4-----------
ŐSI PSK
--------5 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 2--1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1-----
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1---------
SOMLÓ SC
-----------3 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0---1 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 1--3 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
--3 - 4--------2 - 2-
UGOD SE
--4 - 22 - 0---------

Meccsek

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC

PEREMARTON SC BERHIDA

2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESVÁMOSI LSE
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
2018. 08. 18. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2018. 08. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
PÉTI MTE
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
2018. 09. 16. 16:30
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 22. 16:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TÓTVÁZSONY SE
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
2018. 09. 30. 16:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 05. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
2018. 10. 14. 15:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
2018. 10. 20. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSOPAK SC
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 10. 28. 14:30
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
2018. 11. 03. 14:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
NEMESSZALÓK ESE
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 11. 11. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
2019. 03. 23. 15:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 03. 31. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 20. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ŐSI PSK
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 04. 28. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 01. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
CSABRENDEK FC
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 05. 05. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 11. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SOMLÓ SC
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
2019. 05. 19. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
2019. 05. 25. 17:00
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
SZENTANTALFA NVSE
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 06. 02. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
PEREMARTON SC BERHIDA
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix
  • MOL

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Förch
  • OTP Simple