Évad
Szervező
Liga
Forduló
Szűrők
Évad
Szervező
Liga
Forduló

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt 8. forduló

2018.09.30 - 16:00

Ugod, Ugod SE

Veszprém

MTD Hungária Megyei II.o. férfi felnőtt

Játékvezető
HOLCZBAUER FLÓRIÁN
Tartalékjátékvezető
Asszisztensek
KOZMA TAMÁS, NOBIK ISTVÁN
UGOD SE
ÖSKÜ FC
90'
45'

Gólok

 

0 - 1

8'

HORVÁTH LÁSZLÓ

 

0 - 2

29'

HORNYÁK ÁDÁM
FARKAS BENCE BÉLA

30'

1 - 2

 

ZSIRAI DÁNIEL

34'

2 - 2

 

ZSIRAI DÁNIEL

40'

3 - 2

 

FARKAS BENCE BÉLA

67'

4 - 2

 

 

4 - 3

80'

STRAUB ÁDÁM

 

4 - 4

84'

STRAUB ÁDÁM

TABELLA

Tabella
Félidei tabella
Hazai / Vendég
Aktuális forma
Kereszttabella
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
BR.*
Eddigi ellenfelek pozíciója a tabellában / lejátszott mérkőzések száma
Megjegyzés Forma
1 UGOD SE UGOD SE 8 6 1 1 24 16 8 19 6
2 ÖSKÜ FC ÖSKÜ FC 8 5 2 1 28 14 14 17 6.8
3 B.TOMAJI SE BONVINO B.TOMAJI SE BONVINO 8 5 0 3 28 12 16 15 7.4
4 CSOPAK SC CSOPAK SC 8 4 3 1 28 20 8 15 8.3
5 PEREMARTON SC BERHIDA PEREMARTON SC BERHIDA 8 4 2 2 16 17 -1 14 6.9
6 PÉTI MTE  PÉTI MTE  8 4 1 3 24 14 10 13 6.8
7 SOMLÓ SC SOMLÓ SC 8 4 1 3 16 20 -4 13 8.8
8 ŐSI PSK ŐSI PSK 8 3 2 3 16 14 2 11 7.4
9 SZENTANTALFA NVSE SZENTANTALFA NVSE 8 3 2 3 11 10 1 11 7.3
10 CSABRENDEK FC CSABRENDEK FC 8 2 3 3 17 18 -1 9 9.4
11 TÓTVÁZSONY SE TÓTVÁZSONY SE 8 1 3 4 17 28 -11 6 7.9
12 NEMESSZALÓK ESE NEMESSZALÓK ESE 8 1 3 4 9 24 -15 6 6.8
13 TALIÁNDÖRÖGD SE TALIÁNDÖRÖGD SE 8 1 2 5 10 18 -8 5 9.4
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 8 0 1 7 15 34 -19 1 6.3
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 3 1 0 7 3 4 10 4 2 1 1 4 5 -1 7 8 5 2 1 11 8 3 17
2 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 5 2 2 1 7 6 1 8 3 2 1 0 6 3 3 7 8 4 3 1 13 9 4 15
3 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 1 0 2 0 2 7 5 2 2 1 9 8 1 8 8 4 3 1 11 8 3 15
4 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 1 2 1 3 3 0 5 4 3 0 1 3 1 2 9 8 4 2 2 6 4 2 14
5 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 3 0 0 8 1 7 9 5 0 3 2 2 7 -5 3 8 3 3 2 10 8 2 12
6 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 2 2 0 3 1 2 8 4 1 1 2 2 2 0 4 8 3 3 2 5 3 2 12
7 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 5 2 2 1 5 3 2 8 3 1 1 1 2 5 -3 4 8 3 3 2 7 8 -1 12
8 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 1 1 5 1 4 7 4 1 1 2 6 5 1 4 8 3 2 3 11 6 5 11
9 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 4 2 0 2 3 2 1 6 4 1 2 1 4 4 0 5 8 3 2 3 7 6 1 11
10 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 1 2 0 4 3 1 5 5 2 0 3 4 9 -5 6 8 3 2 3 8 12 -4 11
11 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 4 2 0 2 7 3 4 6 4 1 1 2 3 4 -1 4 8 3 1 4 10 7 3 10
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 1 1 2 8 8 0 4 4 0 1 3 0 4 -4 1 8 1 2 5 8 12 -4 5
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 1 3 2 4 -2 4 3 0 1 2 1 4 -3 1 8 1 2 5 3 8 -5 5
14 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 4 0 1 3 4 10 -6 1 4 0 1 3 2 7 -5 1 8 0 2 6 6 17 -11 2
  Hazai pályán Idegenben Összesen
H. Csapat M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
M.
Lejátszott mérkőzések száma
Gy.
Győzelmek száma
D.
Döntetlenek száma
V.
Vereségek száma
LG.
Lőtt gólok száma
KG.
Kapott gólok száma
GK.
Gólkülönbség
P.
Pontszám
1 NEMESVÁMOSI LSE UGOD SE 4 3 1 0 13 7 6 10 4 3 0 1 11 9 2 9 8 6 1 1 24 16 8 19
2 NEMESVÁMOSI LSE ÖSKÜ FC 3 2 0 1 7 4 3 6 5 3 2 0 21 10 11 11 8 5 2 1 28 14 14 17
3 NEMESVÁMOSI LSE B.TOMAJI SE BONVINO 4 2 0 2 12 6 6 6 4 3 0 1 16 6 10 9 8 5 0 3 28 12 16 15
4 NEMESVÁMOSI LSE CSOPAK SC 5 2 3 0 17 12 5 9 3 2 0 1 11 8 3 6 8 4 3 1 28 20 8 15
5 NEMESVÁMOSI LSE PEREMARTON SC BERHIDA 4 2 1 1 6 6 0 7 4 2 1 1 10 11 -1 7 8 4 2 2 16 17 -1 14
6 NEMESVÁMOSI LSE PÉTI MTE 3 2 0 1 15 4 11 6 5 2 1 2 9 10 -1 7 8 4 1 3 24 14 10 13
7 NEMESVÁMOSI LSE SOMLÓ SC 5 3 0 2 11 11 0 9 3 1 1 1 5 9 -4 4 8 4 1 3 16 20 -4 13
8 NEMESVÁMOSI LSE ŐSI PSK 4 2 0 2 10 5 5 6 4 1 2 1 6 9 -3 5 8 3 2 3 16 14 2 11
9 NEMESVÁMOSI LSE SZENTANTALFA NVSE 4 1 2 1 6 7 -1 5 4 2 0 2 5 3 2 6 8 3 2 3 11 10 1 11
10 NEMESVÁMOSI LSE CSABRENDEK FC 4 1 1 2 8 9 -1 4 4 1 2 1 9 9 0 5 8 2 3 3 17 18 -1 9
11 NEMESVÁMOSI LSE TÓTVÁZSONY SE 4 0 2 2 8 17 -9 2 4 1 1 2 9 11 -2 4 8 1 3 4 17 28 -11 6
12 NEMESVÁMOSI LSE NEMESSZALÓK ESE 3 0 2 1 4 6 -2 2 5 1 1 3 5 18 -13 4 8 1 3 4 9 24 -15 6
13 NEMESVÁMOSI LSE TALIÁNDÖRÖGD SE 5 1 1 3 6 11 -5 4 3 0 1 2 4 7 -3 1 8 1 2 5 10 18 -8 5
14 NEMESVÁMOSI LSE NEMESVÁMOSI LSE 4 0 0 4 10 21 -11 0 4 0 1 3 5 13 -8 1 8 0 1 7 15 34 -19 1
 
B.TOMAJI SE BONVINO
--6 - 0-5 - 00 - 41 - 2------
CSABRENDEK FC
------3 - 3-0 - 12 - 1-3 - 4-
CSOPAK SC
-5 - 3-4 - 12 - 22 - 2--4 - 4----
NEMESSZALÓK ESE
-1 - 1--1 - 12 - 4-------
NEMESVÁMOSI LSE
2 - 42 - 4---2 - 7-4 - 6-----
ŐSI PSK
------2 - 33 - 05 - 00 - 2---
ÖSKÜ FC
------5 - 21 - 2-1 - 0---
PEREMARTON SC BERHIDA
----2 - 2--2 - 1---2 - 10 - 2
PÉTI MTE
1 - 3--7 - 1--------7 - 0
SOMLÓ SC
----4 - 1----0 - 23 - 13 - 11 - 6
SZENTANTALFA NVSE
--------0 - 0-2 - 13 - 31 - 3
TALIÁNDÖRÖGD SE
-1 - 11 - 50 - 13 - 11 - 3-------
TÓTVÁZSONY SE
0 - 8-3 - 43 - 3-------2 - 2-
UGOD SE
3 - 1-4 - 22 - 0--4 - 4------

Meccsek

UGOD SE

2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
2018. 08. 12. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
UGOD SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
2018. 08. 19. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSOPAK SC
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2018. 08. 26. 17:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
UGOD SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 02. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
NEMESSZALÓK ESE
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
2018. 09. 08. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
UGOD SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
2018. 09. 16. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
B.TOMAJI SE BONVINO
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
2018. 09. 23. 16:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
UGOD SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 10. 06. 18:30
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
UGOD SE
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
2018. 10. 14. 15:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
UGOD SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
2018. 10. 21. 15:00
Ugod SE
UGOD SE
TÓTVÁZSONY SE
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
2018. 10. 28. 14:30
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
UGOD SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
2018. 11. 04. 14:00
Ugod SE
UGOD SE
TALIÁNDÖRÖGD SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
2018. 11. 11. 13:30
Ugod SE
UGOD SE
SOMLÓ SC
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
2019. 03. 23. 15:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
UGOD SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
2019. 03. 31. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
SZENTANTALFA NVSE
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
2019. 04. 07. 16:30
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
UGOD SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
2019. 04. 14. 16:30
Ugod SE
UGOD SE
PEREMARTON SC BERHIDA
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
2019. 04. 20. 17:00
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
UGOD SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
2019. 04. 28. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
PÉTI MTE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 05. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 12. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
ŐSI PSK
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
2019. 05. 19. 17:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
UGOD SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
2019. 05. 26. 17:00
Ugod SE
UGOD SE
CSABRENDEK FC
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
2019. 06. 02. 17:00
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
UGOD SE

ÖSKÜ FC

2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
2018. 08. 12. 17:00
Csopak Spotrpálya
CSOPAK SC
ÖSKÜ FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 08. 29. 18:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SZENTANTALFA NVSE
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
2018. 08. 26. 17:00
Nemesszalók Sportegyesület
NEMESSZALÓK ESE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 02. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PEREMARTON SC BERHIDA
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
2018. 09. 08. 16:30
Szigligeti sportpálya
B.TOMAJI SE BONVINO
ÖSKÜ FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 09. 16. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
PÉTI MTE
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
2018. 09. 22. 19:00
Veszprémi Foci Centrum USE Sporttelep
NEMESVÁMOSI LSE
ÖSKÜ FC
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
2018. 09. 30. 16:00
Ugod SE
UGOD SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 07. 15:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
ŐSI PSK
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
2018. 10. 14. 15:00
Tótvázsony Sportegyesület
TÓTVÁZSONY SE
ÖSKÜ FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 10. 21. 15:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSABRENDEK FC
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
2018. 10. 28. 14:30
Sportpálya Taliándörögd
TALIÁNDÖRÖGD SE
ÖSKÜ FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 04. 14:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
SOMLÓ SC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2018. 11. 11. 13:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
CSOPAK SC
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
2019. 03. 24. 15:00
Szentanatalfa Nivegy-Völgy SE
SZENTANTALFA NVSE
ÖSKÜ FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 03. 31. 16:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESSZALÓK ESE
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
2019. 04. 06. 16:30
Peremarton Sporttelep
PEREMARTON SC BERHIDA
ÖSKÜ FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 14. 16:30
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
B.TOMAJI SE BONVINO
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
2019. 04. 21. 17:00
Péti MTE Sporttelep
PÉTI MTE
ÖSKÜ FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 04. 28. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
NEMESVÁMOSI LSE
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 01. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
UGOD SE
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
2019. 05. 05. 17:00
Ősi Petőfi SK
ŐSI PSK
ÖSKÜ FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 12. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TÓTVÁZSONY SE
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
2019. 05. 19. 17:00
Csabrendek FC
CSABRENDEK FC
ÖSKÜ FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
2019. 05. 26. 17:00
Palota-Vidék 2000 Öskü FC
ÖSKÜ FC
TALIÁNDÖRÖGD SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
2019. 06. 02. 17:00
Somlószőlős SE
SOMLÓ SC
ÖSKÜ FC
Hibabejelentő
Megjegyzés
E-mail cím

Kérjük töltse ki a fenti mezőket.

Köszönjük észrevételét.

Főszponzoraink

  • Adidas
  • OTP Bank
  • TippMix

Szponzoraink

  • Merkantil Bank
  • Groupama Biztosító
  • MOL
  • Förch
  • Jet Sol
  • Telekom